inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 13. prosince 2018 svátek má Lucie
Vyhledat v Pozri:

Zverokruh.cz - Horoskopy, partnerské horoskopy, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Zverokruh.cz - Horoskopy, partnerské horoskopy, biorytmus, astroporadna.

Denně nové horoskopy pro všechna znamení, partnerský horoskop, nová numerologie, velký snář, čínský a keltský horoskop pro každého, nově astrologický výhled vývoje počasí! Nabízíme vám službu Astroporadna. Astrolog odborník odpoví na Vaše konkrétní dotazy.

http://www.zverokruh.cz/
Zařazena v kategori:

Horoskopy

Profil stránky Zverokruh.cz - Horoskopy, partnerské horoskopy,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výklad karet, věštění, astrologie a tarot Sibyla
Naše poradkyně a poradci patří k nejlepším, mají vysokou odbornost a zkušenost. Poskytujeme integrální poradenství, kombinaci tradičních věšteckých metod, jako jsou karty, runy, kyvadlo, astrologie, numerologie s psychotronikou, léčitelstvím, moderní psychoterapií, koučinkem atd. Celostní, holistický přístup umožňuje najít pro každého nejvhodnější pomoc. Na našem webu se prezentují skutečně existující osoby. Dovoláte se opravdu tomu, koho vidíte. Nabízíme nejširší výběr poradenství prostřednictvím telefonu, Skype a SMS za výhodné ceny. Dodržujeme etický kodex.
Astrologie - horoskopy parnerské a lásky - psychoterapie
Astropsychologie – astrologie – psychologie - horoskopy (partnerské a lásky, astrologická analýza, předpověď do dalších let, psychologické poradenství a coaching) – profesionálního poradenství s individuálním přístupem ke klientovi a příznivými cenami.
Výklad karet objevme kouzlo života
Když se řekne “výklad karet”, mnoho lidí si ihned vybaví temné zákoutí, hromadu svícnů a naprosto nesmyslné informace za použití karet. Omyl! Výklad karet je mnohem propracovanější, složitější a v historii zapsanější, než si tyto lidé myslí. Patříte do ní i vy? Pokud ano, odpovězme si na tuto otázku: “Kolikrát jste již výklad karet vyzkoušeli?”. Vaše odpověď je nám samozřejmě známá.
Horoskopy a snář od astrologa na každý den
Osobní, partnerské a jiné horoskopy od astrologa. Snář, numerologie, kameny a znamení, moudrosti a pranostiky, hádání z ruky, význam barev, šťastná čísla, ...

Naše tipy:
Zkuste hledat Denně nové horoskopy na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Denně nové horoskopy v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Záložní zdroje Opti UPS Praha
Nabízíme kompletní vybavení pro spolehlivý chod kancelářské techniky. Jako stěžejní sortiment jsou záložní zdroje, přepěťové ochrany, baterie a další příslušenství za výhodné ceny.
Stavitelství a rekonstrukce Veselský, České Budějovice
Provádíme odborné stavební práce a rekonstrukce bytových a nebytových prostor. Do naší práce vkládáme mnohaleté zkušenosti s použitím moderních postupů. Dále poskytujeme vodoinstalatérské a zednické práce s malířstvím.
Výrobky, technologie a komplexní rešení pro zákazníky. BASF Stavební hmoty Česká republika, Chrudim
Zateplovací systémy, fasády, omítky, potěry, barvy, lepidla a spárovací hmoty, přísady do betonu, sanace betonových konstrukcí, izolace proti vodě, injektáže, speciální systémy izolací, lepení a spárování pro bazény, wellness, terasy a koupelny, ...
Uhlí, brikety Praha teplo domova MB autodoprava
Nabízíme prodej uhlí a brikety v našem eshopu. Doprava po celé ČR až k Vašim dveřím. Heizprofi brikety z hnědého uhlí mají vysoký obsah energie, nízký obsah síry a poskytují dlouhotrvající teplo. Výborné vlastnosti hoření, ekologické spalování, vysoká kvalita díky permanentně kontrolované výrobě. Velikost obalu vhodná pro každou potřebu, skladování s úsporou místa.
Malířské, lakýrnické práce Jan Bouda Praha
Malujeme a vymalujeme téměř jakékoli prostory. Máme vlastní ochranné pomůcky (fólie, papíry, kartóny, lepenky a drobné stěhovací náčiní). Nábytek přemístíme a pokryjeme automaticky ochrannými pomůckami. Po malířských pracích nabízíme i úklidy. Malířské práce zahrnují přípravné práce před malováním, malování interiérů pokojů, bytů, domácností, domů, administrativních budov, malování exteriérů domů, objektů, firem, společností, institucí, penetrace, štukování, lepení bordůr.

Volná místa
Volná místa
bazar