inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. listopadu 2018 svátek má Alžběta
Vyhledat v Pozri:

Zubní ordinace Uhlířské Janovice MUDr. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Zubní ordinace Uhlířské Janovice MUDr. Leoš Šedo

Zubař, zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

http://www.dentaldoktorsedo.cz
Zařazena v kategori:

Ordinace, lékaři

Profil stránky Zubní ordinace Uhlířské Janovice MUDr.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Praktický lékař MUDr. SCHUSTER Pavel, Praha
Ordinaci praktického lékaře Praha nejdete na Praze 7. Praktický lékař Praha ordinuje každý den od dvanácti do šesti hodin, kromě středy, kdy praktický lékař ordinuje dopoledne. Navštivte ordinaci praktického lékaře v Praze.
Klinická psychologie Praha, Neurorehabilitace, psychoterapie
Klinická psychologie, neurorehabilitace, psychoterapie nejen na to se zaměřuje naše ambulance, která vychází z více než 21leté tradice našeho celostního pohledu na člověka a jeho zdraví. V naší ambulanci poskytujeme profesionální péči v oboru klinická psychologie pro děti a dospělé. Klinická psychologie se zaměřuje na psychologické vyšetření dětí i dospělých, je zde poskytována psychoterapie individuální, párová, rodinná, cílená neurorehabilitace. Součástí naší nabídky je i široká škála alternativních metod.
Klinická psychologie, PhDr. Eva Hofírková, Karlovy Vary
V ordinaci se provádí klinicko psychologická diagnostika a psychoterapie pro děti a dospělé.
Psycholog, psychoterapeut Praha Mgr. Magda Hazi
Psycholog, psychoterapeut Praha. Naše psychologická poradna pro deprese, řešení manželské krize či jiné životní situace, způsobující stres nebo deprese. Poradna pro jednotlivce, páry nebo celé rodiny.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zubař, zubní ordinace na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zubař, zubní ordinace v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parfémy, dárkové sady z bezkonkurenční ceny
Eshop s parfémy za bezkonkurenční ceny s expresním doručením od jednoho pracovního dne. V nabídce luxusní značky jako Adidas, Armani, Bvlgari, Calvin Klein Davidoff, Diesel, Dior, DKNY, Dolce&Gabbana.
Zámečnictví, kovovýroba Držovice
Naše firma se zabývá zámečnictvím, výrobou a montáží různých schodišť, bran, plotů, teras, zábradlí, zimních zahrad a další. Veškeré montážní a údržbářské práce pro firmy, bytová držstva a soukromé osoby. Montáž bezpečnostních a přídavných zámků včetně oprav. Průmyslová a garážová sekční vrata, vjezdové systémy, el.pojezdové brány, včetně ozdobných.
IT poradna - počítačová poradna pro každého
Nefunguje vám něco na vašem počítači a nevíte si rady? Určitě nám napište do poradny a my vám bleskurychle poradíme co s tím!
Kvalitní krmivo pro psy Proplan, vodítka a další výrobky
Stránka obsahuje veškeré informace o tom, co je nejlepší pro naše zvířecí kamarády. Krmiva, potřeby pro pejsky jako jsou vodítka a mnoho dalšího.
Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový systém ELVIS Žďár nad Sázavou
Výroba a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovací turniketové systémy. současné době společnost ELVIS patří k nejvýznamnějším dodavatelům a výrobcům bezkontaktních identifikačních a vstupních systémů v České republice. Společnost disponuje vlastními výrobními prostory s profesionálně školeným personálem a ochotnou zákaznickou podporou.

Volná místa
Volná místa
bazar