inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. dubna 2019 svátek má Marcela
Vyhledat v Pozri:

Zubní ordinace Uhlířské Janovice MUDr. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Zubní ordinace Uhlířské Janovice MUDr. Leoš Šedo

Zubař, zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

http://www.dentaldoktorsedo.cz
Zařazena v kategori:

Ordinace, lékaři

Profil stránky Zubní ordinace Uhlířské Janovice MUDr.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stomatologická ordinace Praha 2
Moderní zubní ordinace BioDent v Praze 2 nabízí stomatologické služby v moderním prostředí privátní stomatologické kliniky. Zubní implantáty, dětská stomatologie, estetická stomatologie, dentální hygiena a další stomatologické služby.
Ambulance plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie, Chrudim
Pracoviště ambulance vám nabízí téměř kompletní škálu operací v oboru estetická, rekonstrukční, plastická chirurgie a chirurgie ruky. Provádíme liposukce, zvětšení prsou, operace víček, operace obličeje, odstraňování mateřských znamének a mnoho dalších zákroků.
Ordinace dentální hygieny Novodental, Praha 6
Ordinaci dentální hygieny Novodental na Praze 6 Veleslavín poskytuje služby dentální hygieny, air flow (pískování zubů), ordinační i domácí bělení zubů. Věnujeme se také pacientům s rovnátky, dětským pacientům, prevenci a léčbě parodontitidy. V rámci první návštěvy klienti získávají v ordinaci kartáček a mezizubní kartáčky zdarma.
Praktický lékař ordinace Týniště nad Orlicí
Webové stránky ordinace praktického lékaře pro dospělé MUDr. Martina Řezáče. Naše ordinace provozuje ordinaci která poskytuje komplexní zdravotní služby pro obyvatele města Týniště nad Orlicí a okolí. Ordinace disponuje řadou moderních vyšetřovacích metod. Spolu s přítomnou biochemickou a radiodiagnostickou laboratoří a řadou odborných ambulancí se snažíme co nejrychleji a kvalitně vyřešit zdravotní obtíže našich klientů. Naše ambulance se též podílí na přípravě mladých lékařů před atestací z Všeobecného lékařství. Školí také kurzy první pomoci.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zubař, zubní ordinace na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zubař, zubní ordinace v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ranč u Tuffa Holešov Martina Horáková
Jízda na koni, ustájení koní, přeprava koní, výuka jízdy na koni, výcvik koní, obsedání a připouštění koní, vození dětí na ponících, to je Ranč u Tuffa – Holešov, Dobrotice. Přijďte si příjemně odpočinout na Ranč u Tuffa.
Pension - restaurant RYBÁŘSKÁ BAŠTA, Jablonec nad Nisou
Pension - restaurant RYBÁŘSKÁ BAŠTA se nachází v Jablonci nad Nisou přímo na břehu Jablonecké přehrady v nadmořské výšce 512m, v klidném prostředí na okraji sídliště Mšeno, pár metrů od chráněné krajinné oblasti Jizerské Hory.
Doplňky stravy PargaVit, Simply You, Praha
Stránky produktů značky PargaVit. Doplňky stravy PargaVit efektivně podporují zdraví a vitalitu organizmu uživatelů každého věku. ze širokého spektra výrobků PargaVit jistě nebudete mít problém najít právě ten, který bude momentálně nejvíce vyhovovat potřebám Vás či Vašich blízkých.
Solární, fotovoltaické elektrárny na klíč Česká solární Jesenice u Prahy
Dodáváme fotovoltaické elektrárny na klíč pro střechy rodinných domů, škol, průmyslových hal a podobně. Dodáváme tepelná čerpadla vzduch voda a rekupareční větrání objektů inVENTer včetně montáže. Vše kvalitně.
Kvalitní kožené zboží jako peňeženky, tašky a opasky eShop
V našem obchodě naleznete širokou nabídku kvalitních kožených peněženek. Kožené dámské peněženky i pánské peněženky vyrobené z kůže za bezkonkurenční ceny. Zajímavá je zejména řada Wild by Loranzo, což jsou peněženky z broušené kůže v různých barvách. Nabízíme také různé tašky přes rameno. Sportovních tašky, tašky přes rameno z juty a také menší tašky vhodné třeba na nošení dokladů a peněženek. Opasky nabízíme hlavně kožené, abychom zaručili životnost a kvalitu opasků. Najdete u nás také výrazné dámské šátky a batohy z koženky nebo přírodních materiálů. Nově také dámské kabelky.

Volná místa
Volná místa
bazar