inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Zprostředkování obchodu s čínskými firmami Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Zprostředkování obchodu s čínskými firmami Centrum pro hospodářskou spolupráci s Čínou

Pro firmy zajistíme dovoz zboží z Číny a výrobu v Číně. Pomůžeme při hledání dodavatelů a odběratelů v Číně a prověřování čínských firem. Obstaráme vzorky zboží z Číny. Provádíme kontrolu zboží u čínského výrobce. Zařizujeme dopravu zboží z/do Číny.

http://www.china-business.cz
Zařazena v kategori:

Export - Import

Profil stránky Zprostředkování obchodu s čínskými firmami

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Šperky, prsteny, náhrdelníky
Šperky, prsteny, náhrdelníky – zaměřujeme se na distribuci luxusních francouzských značek. Všechny šperky, prsteny i náhrdelníky jsou vyrobené z 18karátového zlata, osazeny přírodními drahokamy, jako garance originality je vyryté logo značky
Dovoz širokého sortimentu zboží z Číny ELECS ČESKOSLOVENSKO Praha
Jsme česká firma bez zahraniční kapitálové účasti. Předmětem našeho podnikání je specializace na dovoz širokého sortimentu zboží z Číny do ČR. Sídlo firmy ELECS je v Praze. Specializujeme se výhradně na dovoz zboží z Číny a Hongkongu pro odběratele v ČR a ve SR. Hlavním cílem firmy ELECS je udržet obchodní kontakty se stávajícími odběrateli a dále rozšiřovat obchodní vztahy o nové zájemce požadující dovoz zboží z Číny.
Expresní mezinárodní přeprava zásilek Balikdozahranici Brno
Garantujeme expresní doručení Vašeho balíku, nebo listovní zásilky zahraničnímu příjemci. Zajišťujeme mezinárodní export a import zásilek. Expedice do celého světa. Našich služeb může využít úplně každý, od firem posílající své zásilky do zahraničí, internetové obchody, instituce, až po soukromé jednotlivce.
Prodej moderních vrtulníků Guimbal Cabri G2, LION Helicopters Pardubice
Společnost LION Helicopters je jediný autorizovaný prodejce vrtulníků Guimbal Cabri G2 pro Českou, Slovenskou republiku a Maďarsko. Zároveň poskytujeme záruční a pozáruční servis těchto bezpečných vrtulníků. Na webu guimbal.cz najdete nevyčerpatelnou zásobu informací a zkušeností z provozu těchto strojů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pro firmy zajistíme na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pro firmy zajistíme v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar