inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Zemědělská a komunální technika trakory Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Zemědělská a komunální technika trakory a malotraktory SAME

Traktory a malotraktory značky SAME patří na přední místo pro top technologie používající se v zemědělství a komunálních službách. Traktory značky SAME lze využít do všech typů terénu - nabídka zemědělské traktory, malotraktory, traktory na vinice a sady, příslušenství, servis, náhradní díly, poradenství. Výkonná technologie a nízké provozní náklady - traktory, které dobývají svět.

https://www.same-tractors.cz
Zařazena v kategori:

Zemědelství, Lesnictví

Profil stránky Zemědělská a komunální technika trakory

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Lesní společnost Ledeč nad Sázavou
Nabízíme lesnické služby a poradenství v rámci péče o les a o honitbu. Pořádáme poplatkové lovy a režijní honitby. Provádíme návrhy a realizace zahrad. Specializujeme se na zalesňování, dodávky sazenic dřevin, těžba dřeva, výkup dřeva a odvoz dřeva.
Agro velkoobchod zemědělské komodity VAŇKÁT AGROMARKET, Havlíčkův brod
Zemědelské komodity, výkup a prodej. Velkoobchod zemědělských komodit a krmiv. Komodity nakupujeme především na domácím trhu. V případě nedostatku je dovážíme i ze zahraničí. Zboží vykupujeme i dodáváme volně ložené, v big.bags i v pytlích 25 nebo 50kg, případně balení dle dohody. V případě jiného požadavku jsme připraveni vyhovět Vašim představám. Nakupujeme a dodáváme zejména mák, český kmín, hořčice, lněné semeno, hrách, koriandr, lesknice kanadská, saflor světlice barvířská i jiné agro komodity.
Výroba a prodej zemědělských strojů, OPaLL AGRI Hertice
Jsme známým výrobcem a prodejcem zemědělských strojů jako jsou pluhy, kypřiče, pěchy drtiče. Zároveň zajišťujeme jejich záruční i pozáruční servis. Výroba náhradních dílů na tato stroje hlavně ty opotřebitelné.
Česká lesnická společnost
Česká lesnická společnost je dobrovolná, nepolitická, společenská stavovská organizace, sdružující fyzické i právnické osoby, jejichž profesní činnost souvisí nebo souvisela s lesem nebo jsou majiteli lesa.

Naše tipy:
Zkuste hledat Traktory a malotraktory na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Traktory a malotraktory v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar