inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Zednické, stavební práce Zednictví Vinklárek Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Zednické, stavební práce Zednictví Vinklárek Brno

Zednické práce v Brně a okolí. Máme mnohaleté zkušenosti s náročnými i speciálními zednickými pracemi. Práci odvádíme kvalitně a za dostupné ceny. Zednictví Vinklárek nabízí veškeré stavební i dozorové práce. Provádíme rekonstrukce bytových jader, obkladačské práce, pokládku dlažeb, rekonstrukce koupelen atd.

http://www.zednictvivinklarek.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Zednické, stavební práce Zednictví Vinklárek

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební, instalatérské a topenářské práce RYBÁR, Lomnice nad Lužnicí
Stavební, instalatérské a topenářské práce včetně dodání materiálu. Voda, topení, plyn. Stavíte li dům nebo chystáte rekonstrukci domu pak jste na správném místě a kontaktujte nás.
Žaluzie JP Pardubice – žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu
Žaluzie JP Pardubice – nabízíme okenní žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, lamely, sítě proti hmyzu a další služby z oblasti stínící technika. Žaluzie jsou výborným způsobem protisluneční ochrany. Máme široký vzorník žaluzií - vertikální žaluzie a horizontální žaluzie vysoké kvality. Samozdřejmě zajistíme i montáž.
Montážní a výrobní organizace CHEZAK, Karlovy Vary
Montáž ocelových konstrukcí, jejich oplášťování a montáž technologických zařízení a potrubních rozvodů.
Řešení komínového systému – EFFE DUE
EFFE DUE je komínový systém, který díky 10x nižší hmotnosti proti ostatním systémům umožňuje bezproblémový transport na stavbu a snadnou montáž. Jaké jsou další výhody komínových systémů EFFE DUE?

Naše tipy:
Zkuste hledat Zednické práce v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zednické práce v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akumulační nádrž tepelná technika
Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1”. Prodej těsnění - izolací pro akumulační nádoby.
Soudní znalectví v oboru ekonomika
Soudní znalectví pro vozidla,výpočetní a kancelářská technika,stroje a zařízení,zemědělská a manipulační technika,nábytek,spotřební elektronika,vybavení a zařízení domácností,ale také znalecké posudky pro firmy,podnikatele,právnické i soukromé osoby
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost.
Vybavení do koupelen Perfecto design, Praha
Prodáváme designové vodovodní baterie, umyvadla, koupelnové doplňky a další vybavení do koupelen. Naše výrobky pocházejí pouze od certifikovaných výrobců s mnohaletou tradicí. Naším krédem je spokojený zákazník.
Zahradnictví, květinářství Praha
Jsme zaměřeni především na prodej rostlin, substrátů a hnojiv. Najdete zde okrasné dřeviny a keře, trvalky, traviny, ale i koření a léčivé rostliny. Můžeme nabídnout námi vypěstované rostliny za exkluzivní ceny. V sezoně pro vás máme připraven široký sortiment sadby, balkonových květin, rostlin a letniček. Dále si zde můžete vybrat ze širokého sortimentu substrátů, hnojiv, postřiků, keramiky a dárkových předmětů.

Volná místa
Volná místa
bazar