inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Zateplování, fasády, revitalizace bytových domů Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Zateplování, fasády, revitalizace bytových domů IZOLTECHNIK CZECH České Budějovice

Zabýváme se zateplováním a revitalizací panelových a zděných bytových domů. Realizujeme také občanské stavby (školy, školky, jídelny apod.). Ročně provedeme revitalizaci až 60 budov v Jihočeském a Středočeském kraji, včetně Prahy. Vyrábíme vlastní značkové produkty: plastová a hliníková okna a balkonové dveře a hliníkové vnější vchodové dveře.

http://www.izoltechnik.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Zateplování, fasády, revitalizace bytových domů

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Geotermální sondy, potrubí, kolektory GE-TRA Liberec
Nabízíme vystrojení a poradenství. Zabýváme se primárními okruhy pro tepelná čerpadla země voda. Dodáváme materiály pro plošné kolektory, vrty, geotermální vrty, vrtané studny a čerpání. Vystrojení z PVC, PEHD, nerezi - sondy, potrubí, pažnice getra.
Rekonstrukce bytů, vymalování pokojů, realizace interiérů Praha
Výstava rodinných domů od základu až po konečné úpravy interiéru. Naše firma Vám nabízí veškeré stavební práce a potřebné profese spojené s kompletní realizací celé zakázky. Samozřejmostí je i zajištění dodávky kompletního materiálu. Naše společnost Vám navíc zařídí vymalování pokojů a bourací práce. Kompletní realizace interiérů na klíč.
Inženýrská činnost, projektování Bursík Holding Praha
Bursík Holding je stavebně inženýrská společnost, která se zabývá projektováním, inženýrskou činností, prováděním staveb, správou a údržbou nemovitostí. Pracujeme rychle a spolehlivě a vždy dodržujeme plánovaný rozpočet. Naše ceny jsou prověřené, dbáme na vysokou kvalitu.
Prodej montáž lešení Gekkon Praha
Naše firma se zabývá prodejem, výpůjčkou a montáží trubkových lešení. Naše bezkontaktní lešení Vám umožní bezproblémovou a rychlou rekonstrukci Vašeho domu. Nabízíme také vypracovaní projektu a statické posouzení u složitějších konstrukcí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zabýváme se zateplováním na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zabýváme se zateplováním v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar