inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 23. ledna 2018 svátek má Zdeněk
Vyhledat v Pozri:

Zaměstnání v oboru zdravotnictví a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Zaměstnání v oboru zdravotnictví a farmacie Farmaceutická agentura IQ MED Praha

Farmaceutická agentura, nabízející zaměstnání v oboru zdravotnictví a farmacie. IQ MED je založená v roce 2008 zkušeným týmem profesionálů s patnáctiletou praxí v mezinárodních farmaceutických společnostech. Farmaceutická agentura nabízí volná místa a zaměstnání z oborů zdravotnictví a farmacie. Nastartujte svou kariéru.

http://iq-med.cz
Zařazena v kategori:

Zaměstnaní a kariéra, brigády

Profil stránky Zaměstnání v oboru zdravotnictví a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Personální, pracovní agentura Personální společnost UNIWORKS České Budějovice
Jsme personální agentura, poskytujeme a vyhledáváme práci v ČR i zahraničí pro české pracovníky na pevné i zkrácené úvazky. Vyhledáváme pracovníky pro firmy a poskytujeme pracovní leasing. Činnost společnosti se zaměřuje především na oblast HR. Pro naše zákazníky jsme již 15 let partnerem, který pomáhá řešit potřeby a problémy v oblasti lidských zdrojů. Našim zákazníkům nabízíme pracovníky formou přidělení jak do výrobní sféry, tak do různých pozic managementu. Další oblastí našich služeb je pomoc při náboru pracovníků či vyhledání a výběru vhodných kandidátů na obsazované pozice. Pro uchazeče nabízíme zajímavé pracovní nabídky v rámci celé České Republiky i velké množství zahraničních pracovních příležitostí.
Práce v České republice RejstříkPráce
Rejstřík práce funguje jako katalog volných pracovních míst. Přehledné zpracování pomůže v rychlé orientaci mezi pracovními nabídkami. Naleznete v něm mnoho nabídek práce v České republice.
IT Profese - Burza práce pro IT Profesionály
Nabídka volních pracovních míst pro IT Profesionály v Čechách, na Slovensku i v zahraničí, denně aktualizovaný portál. Kontakty na zamestnávatele a personální agentury. Bezplatná registrace životopisů, zasílání vhodných pracovních nabídek.
Agentura T Production - práce v zahraničí zdarma
Agentura práce. Zprostředkování práce v zahraničí zdarma na základě povolení MPSV. Personálně poradenská a informační činnost v oblasti pracovních příležitostí. Výuka cizích jazyků. Produkční činnost.

Naše tipy:
Zkuste hledat Farmaceutická agentura, nabízející na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Farmaceutická agentura, nabízející v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Postavy - osobnosti, obrázky, filmy
Postavy - databáze filmových, literárních, historických... postav a osobností. Obrázky, hodnocení, názory, životopisy.
second hand Kapitán, second
Secon hand kapitán nabízí oděvy dovážené ze Spojeného Královstí, kde pro vás vybíráme ty nejlepší kousky. Kromě second hand zboží u nás najdete i takzvaný outlet, což je zcela nové zboží.
Satelitní přijímače, komplety, příslušenství
Zabýváme se prodejem satelitních kompletů, přijímačů DVB-S, přijímačů s vysokým rozlišením HDTV, Set-Top-Boxů a ostatního příslušenství pro příjem digitální televize.
Základní škola Hostivař
Pražská základní škola s rozšířenou sportovní výukou - cyklistika, moderní gymnastika, americký fotbal. Mnoho venkovních hřišť v přírodním areálu.
Triplex v. o. s. – domovní výtahy, invalidní plošiny
Výtahy a plošiny vertikální, schodišťové a pro imobilní osoby. Montáž a servis pro domácí, nákladní a osobní výtahy. Vyrábíme výtahy podle atypického zadání. Dobré technické provedení je základním předpokladem. Spolehlivý provoz díky kvalitnímu servisu.

Volná místa
Volná místa
bazar