inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 23. května 2019 svátek má Vladimír
Vyhledat v Pozri:

Zámečnictví, kovovýroba Držovice Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Zámečnictví, kovovýroba Držovice

Naše firma se zabývá zámečnictvím, výrobou a montáží různých schodišť, bran, plotů, teras, zábradlí, zimních zahrad a další. Veškeré montážní a údržbářské práce pro firmy, bytová držstva a soukromé osoby. Montáž bezpečnostních a přídavných zámků včetně oprav. Průmyslová a garážová sekční vrata, vjezdové systémy, el.pojezdové brány, včetně ozdobných.

http://www.zamecnictvikonecny.cz
Zařazena v kategori:

Zámečnícke práce

Profil stránky Zámečnictví, kovovýroba Držovice

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zakázkové zámečnictví, kovovýroba a svařování Praha
Zámečnické práce spojené s výrobou bran, branek, carportů, plotů a oplocení. Zakázková kovovýroba pro Prahu a okolí, v které naleznete všechny služby klasického zámečnictví. Exterierová i interierová výroba. Vyrobíme branku, vrata či brány a to posuvné, nesené či křídlové. Realizujeme atypické schodiště nebo zábradlí do Vašeho domu nebo firmy. Specializujeme se na práci se skleněnými výplněmi.
Zámečnická pohotovost Plzeň, zámečnictví nonstop
Poskytujeme celkové služby v oboru zámečnictví včetně vlastní zámečnické nonstop pohotovosti v oblasti města Plzně a přilehlého okolí. Můžete na nás spolehnout v případě zabouchnete-li si vlastní klíče od bytu nebo Vašeho vlastního automobilu. Rovněž Vám rádi pomůžeme s výměnou zámku po vloupání, poškozením zámku nebo otevřením jakéhokoliv trezoru. Zámečnická pohotovost je tu pro Vás.
Prodej garážových vrat a bran G mont, Hodonín
Prodej garážových a průmyslových vrat v jakémkoliv rozměru, úpravě či barvě. Prodej a montáž posuvných a dvoukřídlých bran, venkovních rolet, markýz, žaluzií, protiprůvanových clon, automatických dveří, závor.
Zámečnické práce, výroba z nerez oceli, kovovýroba Zámečnictví Urban Ořechov u Brna
Výroba z nerez oceli. Zabýváme se strojní výrobou, zámečnictvím, frézováním, broušením na plocho, soustružením, obráběním, svařováním v ochranné atmosféře, ohýbáním a stříháním plechů. Hledáte-li kvalitního a spolehlivého zámečníka, který maximálně vyhoví vašim přáním a požadavkům, potřebujete-li specialistu, který umí pracovat s kovy a nabízí celé spektrum služeb od CNC soustružení a CNC obrábění až po broušení a stříhání plechů, obraťte se na Zámečnictví Urban, jehož základní služby tvoří strojní výroba a zámečnictví.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše firma se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše firma se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Trička s potiskem Tomprint Praha
Potisk na textil. Ruční filmtisk a sítotisk na trička. Našim zákazníkům dodáváme trička s potiskem, včetně nízkonákladových sérií.
Opravy servis oken i dveří Příbram Jiří Semmelbauer
Naše firma se věnuje odborným servisům a opravám plastových, dřevěných, hliníkových oken i dveří a opravám souvisejícího příslušenství. Opravy, seřízení a promazání oken i dveří, veškeré opravy rámů, křídel, kování. Včetně výměny skel a těsnění. Montáž, opravy a prodej žaluzií a předokenních rolet.
Kvalitní biokrby české výroby TOR Projects Praha
Nabízíme vysoce kvalitní biokrby české výroby. Krby jsou vyrobeny z nerezového a černého plechu s povrchovou úpravou dodávající krbům luxusní vzhled. Pečlivě vybraný přírodní kámen, který zdobí rám a nebo podstavec krbu je dovezen z Brazílie, Argentiny a Indie. Kámen je upraven do vysokého lesku a podle druhu je nabízen od světlého až po tmavý odstín s krásnou reliéfní kresbou. Hořící oheň krbu je po celé délce ohniště a jeho výšku lze plynule regulovat. Krby TOR zútulní a zkrášlí jakýkoliv interiér vašeho domova a přinesou nevšední zážitky ve chvílích vašeho odpočinku.
Špaletová okna Plzeň Okna Juha
Vyrábíme špaletová okna dle rozměrů a potřeb zákazníka s jednoduchými skly i dvojsklem. Naše okna jsou vždy z kvalitního lepeného materiálu smrk, borovice, modřín, dub a meranti. Špaletová, kastlová okna se používají zejména pro historické domy.
Kadeřnictví Praha 5 Kadeřnictví Esthetica
Dámské a pánské kadeřnictví, symbol Prahy 5. Nabízíme i poradenství v oblasti vlasové kosmetiky, umíme poznat kvalitu vlasů.. Sami používáme kosmetiku L\'ORÉAL. V kadeřnictví stříháme, barvíme, melírujeme.Péče o tělo v Praze 5 Smíchov.Bahenní zábaly.

Volná místa
Volná místa
bazar