inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Zámečnictví, kovovýroba Držovice Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Zámečnictví, kovovýroba Držovice

Naše firma se zabývá zámečnictvím, výrobou a montáží různých schodišť, bran, plotů, teras, zábradlí, zimních zahrad a další. Veškeré montážní a údržbářské práce pro firmy, bytová držstva a soukromé osoby. Montáž bezpečnostních a přídavných zámků včetně oprav. Průmyslová a garážová sekční vrata, vjezdové systémy, el.pojezdové brány, včetně ozdobných.

http://www.zamecnictvikonecny.cz
Zařazena v kategori:

Zámečnícke práce

Profil stránky Zámečnictví, kovovýroba Držovice

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Pálení Laserem 4m, Ohraňování 4m, Vysekávání, vypalování Plazmou 4m, Kovovýroba, CNC obrábění
CNC zpracování plechu: laser, Plazma, vysekávání, ohraňování, CNC Frézování, CNC Soustružení, drátořez a hloubička, dělení materiálu, lisování, nástrojařské práce, kompletní zámečnické práce, strojírenství a svařování nerez – hliník, výroba regálu a konstrukcí
Otvírání zámků bytů a automobilů Praha
Naše zámečnická pohotovost nabízí své služby po celé Praze 24 hodin denně. Na objednání k Vám rychle dojedeme a vyřešíme Váš problém s otevřením dveří či zámku. Naši zámečníci používají ke své práci zámky, cylindrické vložky a bezpečnostní kování. Dlouholeté zkušenosti v oboru zámečnictví jsou zárukou naší kvalitní a profesionální práce. Volejte, Garantujeme rychlý příjezd.
Svařování potrubí, nerezové, plastové, instalace, montáž ocel pozink a předizol rozvody GASPRESS.
Svařování potrubí, nerezové, plastové, instalace, montáž ocel pozink a předizol rozvody, rekonstrukce potrubí a kotelen, zámečnická výroba, zakázková výroba ocelových nebo nerezových svařovaných konstrukcí. Přířez ocelové nebo nerezové výrobky - GASPRESS.
Zámečnictví kovoobrábění Koráb Zlín
Zabýváme se třískovým obráběním kovů, zámečnickými pracemi, opravami, generálními opravami a údržbou strojů. Specializujeme se především na kusovou a malosériovou výrobu. Vysoká kvalita, spolehlivost dodávek a přísná kontrola rozměrové přesnosti i kvality povrchu je pro nás samozřejmostí. Disponujeme širokým strojovým parkem a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění i velmi složitých součástí. Zabýváme se i obráběním těžko obrobitelných materiálů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše firma se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše firma se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar