inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 23. června 2017 svátek má Zdeňka
Vyhledat v Pozri:

Zámečnická, strojírenská výroba AZ konstrukce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Zámečnická, strojírenská výroba AZ konstrukce Tábor

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zámečnické a strojírenské výroby, výrobě a montáži svařovaných ocelových konstrukcí. Nabízíme také služby v oblasti kovářství a výškové práce. Naše výrobní činnost se zaměřuje na zakázkovou zámečnickou výrobu a kovovýrobu. Vyrábíme atypické výrobky lehké a středně těžké konstrukce včetně povrchových úprav. Především se specializujeme na výrobu a montáž ocelových konstrukcí hal, požární žebříky se suchovodem, přístřešky, různé stavební ocelové konstrukce a další výrobky z oceli. Zajistíme kompletní dodávku včetně montáže.

http://www.azkonstrukce.cz
Zařazena v kategori:

Kovovýroba

Profil stránky Zámečnická, strojírenská výroba AZ konstrukce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Galvanické zinkování CVP Galvanika Příbram
Přední dodavatel galvanického zinkování v Čechách a na Slovensku. Provádíme zakázkové galvanické zinkování závěsovou metodou. Galvanické zinkování i zinkování legované niklem. Naše provozy umožňují i galvanické zinkování hromadnou, bubnovou metodou.
Výroba dílů z nerezu, hliníku, mosazi a železa Podškubka Kovovýroba Kunovice
naším hlavní předmětem činnosti je výroba kovových dílů s různou povrchovou úpravou, jako je práškové lakování a chromování, niklování, galvanické i žarové zinkování. Vyrábíme jak z černého plechu tak i z nerezi, hliníku či mosazi. Vyrábíme rámy kancelářských židlí, kovové části nábytku, reklamní stojany a vybavení obchodů, části svítidel, malou obalovou techniku, manipulační vozíky, rudle, řidítka, kolena výfuků, stojany na kola a mnoho dalších.
Výroba dílů pro jemnou mechaniku EUTECH Olomouc
Kovovýroba a kovoobrábění, výroba dílů pro jemnou mechaniku. Třískové obrábění kovů, soustružení na dlouhotočných klasických automatech a CNC soustruzích, frézování, průběžné broušení, řezání závitů. Dále pronajímáme nebytové, výrobní, skladové a kancelářské prostory. Prodáváme hodiny, budíky, barometry a meteorologické stanice.
Kovovýroba KOVO Koudelka s.r.o
Výroba strojních dílů technologií frézování, soustružení a broušení. Nabízíme kompletní zajištění kovovýroby.

Naše tipy:
Zkuste hledat Poskytujeme komplexní služby na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Poskytujeme komplexní služby v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Svatební salon Sandra Frýdek Místek
Svatební salon Sandra ve Frýdku - Místku nabízí služby v oblasti prodeje a půjčovny svatebních šatů, plesových šatu, svatebních doplňků a snubních prstenů.
Drtiče a třídiče Rubble Master ČANĚK DRTIČE Havlíčkův Brod
Zpracování stavebních odpadů jako jsou stavební sutě, beton, železobeton, asfaltové kry apod., které provádíme mobilním odrazovým drtičem RUBBLE MASTER přímo na stavbách výsledkem je kubické zrno a současně dochází k separaci kovu pro zajištění maximální kvality výsledného recyklátu.
Xbags – batohy Dakine, kufry Samsonite
Internetový obchod Xbags nabízí široký sortiment batohů Dakine, kufrů Samsonite, cestovních zavazadel, příručních zavazadel, kabelek, aktovek, batohů na notebook, penálů a peněženek
Internetový obchod MegaNabytek.cz
Poskytování kompletních služeb v oblasti vybavení interiérů. kvalitní nábytek od tradičních českých výrobců, nábytek z masivu, exotické dýhy i lamino desek.
Závlahové systémy - J+J Ing. Jeřábek Jiří
Zajišťujeme prodej zavlažovací techniky, filtrace, přihnojování, čerpadel a automatiky ovládání včetně veškerého příslušenství, projektování závlahových systémů, montáž zavlažovacích zařízení, záruční a pozáruční servis.

Volná místa
Volná místa
bazar