inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 23. srpna 2017 svátek má Sandra
Vyhledat v Pozri:

Zámečnická, strojírenská výroba AZ konstrukce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Zámečnická, strojírenská výroba AZ konstrukce Tábor

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zámečnické a strojírenské výroby, výrobě a montáži svařovaných ocelových konstrukcí. Nabízíme také služby v oblasti kovářství a výškové práce. Naše výrobní činnost se zaměřuje na zakázkovou zámečnickou výrobu a kovovýrobu. Vyrábíme atypické výrobky lehké a středně těžké konstrukce včetně povrchových úprav. Především se specializujeme na výrobu a montáž ocelových konstrukcí hal, požární žebříky se suchovodem, přístřešky, různé stavební ocelové konstrukce a další výrobky z oceli. Zajistíme kompletní dodávku včetně montáže.

http://www.azkonstrukce.cz
Zařazena v kategori:

Kovovýroba

Profil stránky Zámečnická, strojírenská výroba AZ konstrukce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kovovýroba, opravy kontejnerů, soustružnické práce JP Kovo Beroun
Zabýváme se kovovýrobou a dalšími drobnými přidruženými pracemi. Naše výrobky jsou vytvářeny s velkým důrazem na kvalitu. Provádíme práce výroba vrat, výroba plotových dílců, opravy kontejnerů a další. Ceníme si našich zákazníkům a vždy jim vycházíme vstříc. U výrobků lpíme na dodržení stanovených termínů, vysoké kvality a bezpečnosti.
Výroba dílů pro jemnou mechaniku EUTECH Olomouc
Kovovýroba a kovoobrábění, výroba dílů pro jemnou mechaniku. Třískové obrábění kovů, soustružení na dlouhotočných klasických automatech a CNC soustruzích, frézování, průběžné broušení, řezání závitů. Dále pronajímáme nebytové, výrobní, skladové a kancelářské prostory. Prodáváme hodiny, budíky, barometry a meteorologické stanice.
Kovovýroba, výroba svařenců, zámečnická a karosářská výroba Blansko
Hlavní činnosti kovovýroby KOVO TOMIS jsou zakázková, zámečnická a karosářská výroba, výroba ocelových konstrukcí z uhlíkových a ušlechtilých ocelí, mechanické opracování, dílenská montáž. Provádíme montáž u zákazníka, logistika výrobku na místo požadované zákazníkem.
Strojírenská výroba, kovovýroba PANNONTECH Bohemia Třebíč
Naše společnost navazuje na bohatou tradici strojírenské výroby. Ve vlastním výrobním areálu s plným technologickým vybavením a zkušeným teamem desítek kvalifikovaných specialistů konstruujeme a vyrábíme celky pro energetiku, stavebnictví či těžební průmysl. Od artických oblastí Ruska, po ropný průmysl v Surinamu, od malých nerezových nádrží po kotel na spalování biomasy u nás dáváme železu tvar a život.

Naše tipy:
Zkuste hledat Poskytujeme komplexní služby na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Poskytujeme komplexní služby v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Vinný bar, kavárna Luna Nymburk
Vinný bar a kavárna Luna Vám nabízí čerstvě praženou kávu i v alternativních metodách přípravy, širokou nabídku vín, lahodné čokolády a domácích moučníků. Jistě Vás potěší i degustace vín a kávy.
Nástěnné a stolní kalendáře
Dovolujeme si Vám nabídnout nástěnné a stolní kalendáře. Naše nabídka kalendářů pokrývá základní i masovou potřebu, nástěnné kalendáře jsou jedinečné v každém detailu. Nástěnné kalendáře jsou oblíbené v sortimentu dárkových předmětů.
Webdesign-kolin.cz, Internetové stránky, Kolín
Nabízíme návrh, výrobu a správu internetových stránek, vývoj internetových aplikací na zakázku, zpracování a řízení reklamních kampaní, a další úkony s tím spojené.
Svatební doplňky Zuzana Shop
Internetový obchod se svatebními doplňky, které si můžete zakoupit nebo jen zapůjčit. Svatební a společenská obuv, slunečníky, vějíře, klobouky, závoje, šperky a další široký sortiment svatebních doplňků.
Svatební oznámení Keramika Kamila
Keramika Kamila - svatební oznámení z keramiky v dárkovém balení. Výroba a prodej keramiky. Dekorativní a užitková keramika, domovenky, PF přání, zvony, ozdoby. Výroba na zakázku. Keramické kurzy pro veřejnost.

Volná místa
Volná místa
bazar