inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. dubna 2019 svátek má Marcela
Vyhledat v Pozri:

Základní škola Školská, Karviná Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Základní škola Školská, Karviná

Moderní základní škola Školská, Karviná zaměřující se na kvalitní výuku a korektní spolupráci s rodiči. Zaměřena je i na mimoškolní aktivity žáků. Škola se v rámci svých projektů velmi intenzivně zajímá o trendy poslední doby i ze zahraničí.

http://www.zsskolska.eu
Zařazena v kategori:

Základní školy

Profil stránky Základní škola Školská, Karviná

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Základní a mateřská škola Nová Cerekev
Aktivity školy, sportovní akce a soutěže, školní družina, školní řád, organizace školního roku.
Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady.
O škole, přehled plánovaných akcí, soutěže a olympiády, školní poradenské pracoviště, informační centrum, školní jídelna, pěvecký sbor, školská rada a školní parlament, rozvrhy a suplování, fotogalerie.
Základní škola Ležáků, Hlinsko
Vzdělávací nabídka žákům se profiluje do širší možnosti výběru cizího jazyka, navýšení počtu hodin informatiky a návštěvy dramatického kroužku. Z jazykové výuky nabízíme kromě angličtiny němčinu, francouzštinu a ruštinu.
Základní škola, Kunovice okres Uherské Hradiště
Akce a události školy, nabídka kroužků mimoškolní činnosti a školního klubu, zpravodaj, informace pro rodiče,...

Naše tipy:
Zkuste hledat Moderní základní škola na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Moderní základní škola v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ranč u Tuffa Holešov Martina Horáková
Jízda na koni, ustájení koní, přeprava koní, výuka jízdy na koni, výcvik koní, obsedání a připouštění koní, vození dětí na ponících, to je Ranč u Tuffa – Holešov, Dobrotice. Přijďte si příjemně odpočinout na Ranč u Tuffa.
Pension - restaurant RYBÁŘSKÁ BAŠTA, Jablonec nad Nisou
Pension - restaurant RYBÁŘSKÁ BAŠTA se nachází v Jablonci nad Nisou přímo na břehu Jablonecké přehrady v nadmořské výšce 512m, v klidném prostředí na okraji sídliště Mšeno, pár metrů od chráněné krajinné oblasti Jizerské Hory.
Doplňky stravy PargaVit, Simply You, Praha
Stránky produktů značky PargaVit. Doplňky stravy PargaVit efektivně podporují zdraví a vitalitu organizmu uživatelů každého věku. ze širokého spektra výrobků PargaVit jistě nebudete mít problém najít právě ten, který bude momentálně nejvíce vyhovovat potřebám Vás či Vašich blízkých.
Solární, fotovoltaické elektrárny na klíč Česká solární Jesenice u Prahy
Dodáváme fotovoltaické elektrárny na klíč pro střechy rodinných domů, škol, průmyslových hal a podobně. Dodáváme tepelná čerpadla vzduch voda a rekupareční větrání objektů inVENTer včetně montáže. Vše kvalitně.
Kvalitní kožené zboží jako peňeženky, tašky a opasky eShop
V našem obchodě naleznete širokou nabídku kvalitních kožených peněženek. Kožené dámské peněženky i pánské peněženky vyrobené z kůže za bezkonkurenční ceny. Zajímavá je zejména řada Wild by Loranzo, což jsou peněženky z broušené kůže v různých barvách. Nabízíme také různé tašky přes rameno. Sportovních tašky, tašky přes rameno z juty a také menší tašky vhodné třeba na nošení dokladů a peněženek. Opasky nabízíme hlavně kožené, abychom zaručili životnost a kvalitu opasků. Najdete u nás také výrazné dámské šátky a batohy z koženky nebo přírodních materiálů. Nově také dámské kabelky.

Volná místa
Volná místa
bazar