inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Základní škola Školská, Karviná Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Základní škola Školská, Karviná

Moderní základní škola Školská, Karviná zaměřující se na kvalitní výuku a korektní spolupráci s rodiči. Zaměřena je i na mimoškolní aktivity žáků. Škola se v rámci svých projektů velmi intenzivně zajímá o trendy poslední doby i ze zahraničí.

http://www.zsskolska.eu
Zařazena v kategori:

Základní školy

Profil stránky Základní škola Školská, Karviná

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Základní škola a mateřská škola, Třinec
ZŠ česká a ZŠ s polským jazykem vyučovacím, v samostatných prostorách je umístěna školní družina.
Základní škola Terezín
Informace o škole, organizace školního roku, učební plány, výuka cizích jazyků, výchovné poradenství, historie školy, zaměstnanci školy, ...
Základní škola Ležáků, Hlinsko
Vzdělávací nabídka žákům se profiluje do širší možnosti výběru cizího jazyka, navýšení počtu hodin informatiky a návštěvy dramatického kroužku. Z jazykové výuky nabízíme kromě angličtiny němčinu, francouzštinu a ruštinu.
Základní a mateřská škola Basic, Brno
Tato škola je určena dětem, jejichž rodičům záleží na vzdělání dětí, aby mělo pevné základy, aby se děti vzdělávaly s chutí a radostí, bez nepochopení. Na základě zkušeností s vyučováním dětí v našem centru Basic a vzoru mezinárodní školy v Dánsku jsme otevřeli základní a mateřskou školu v Brně. Součástí školy je Studijní centrum Basic, které pomáhá dětem a studentům. Mezi naše priority patří individuální přístup, aby se děti vzdělávaly svým tempem a cítily se zde příjemně. Zároveň dbáme na dobrou komunikaci s dítětem a rodiči.

Naše tipy:
Zkuste hledat Moderní základní škola na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Moderní základní škola v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Jindřichův Hradec
Ubytování Jaroš, levné ubytování v Jindřichově Hradci - Radouňce. Prijeďte k nám do Jindřichova Hradce v Jižních Čechách. V naší blízkosti se nachází spousta kulturních památek a míst pro Vaši zábavu. Rádi Vás ubytujeme a nabídneme Vám možnost kulturního i sportovního vyžití v našem historickém městě a okolí.
Grafické studio Delab design laboratory
Grafické a internetové studio navrhne unikátní design, relevantní obsah a urychlí dosažení cílů Vašich www stránek či eShopu pomocí eMarketingu, SEO, PPC, Sociální sítě. Jednotný vizuální styl logotyp, vizitka, leták, banner a jiné DTP práce.
Datová, hlasová a kamerová řešení Clarystone, Brno
Dodavatel produktů pro datové, optické sítě, přenos dat, hlasu a obrazu. Clarystone to je tým odborníků s dlouhodobou zkušeností z oblasti telekomunikací, pobočkových ústředen a datových sítí.
Autosklo centrum Praha, Kompletní servis pro autosklo
Autosklo, kompletní servis. Výměna, prodej a montáž autoskel na automobily všech značek. Opravy bodových poškození a prasklin autoskel. Máme bohaté zkušenosti s opravou autoskel na vozidlech všech značek a typů.
progeCAD - náhrada za AutoCAD
progeCAD představuje levnou alternativu k nějrozšířenějším CAD programům. Nabízí stejné příkazy a funkce i drobná rozšíření.

Volná místa
Volná místa
bazar