inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

zájezd, dovolená, NHL, Fotbal Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

zájezd, dovolená, NHL, Fotbal

on-line prodej zájezdů do celého světa, zájezdy za sportem, poznávací a pobytové zájezdy. zájezd, dovolená, NHL, Fotbal. on-line prodej zájezdů do celého světa, zájezdy za sportem, poznávací a pobytové zájezdy. zájezd, dovolená, NHL, Fotbal.

http://dovolena.garida.cz/
Zařazena v kategori:

Cestovní kanceláře

Profil stránky zájezd, dovolená, NHL, Fotbal

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Cestovní kancleář CHERRY TOUR specialista na mobilní domy a karavany
CK CHERRY TOUR se úzce specializuje na tří a čtyř hvězdičková střediska v Chorvatsku, do kterých umísťujeme vlastní ubytovací kapacity, klimatizované a vybavené mobilní domy a karavany. Výběr vhodných kempů k umístění vlastních ubytovacích kapacit podléhá náročným požadavkům, které velice dobře známe díky přímému kontaktu s našimi zákazníky. Každoročně zajišťujeme bezproblémovou dovolenou několika tisícům zákazníků a jsme hrdi na jejich drtivou spokojenost.
Vodácká cestovka Povoda vodácké zájezdy
Pohodové vodácké akce v čechách i zahraničí.Vyrazit můžete na jarní víkendovku nebo na letní vodácké zájezdy.Fajn řeky čekají nejen doma (Otava,Ohře,Vltava,Berounka,Sázava,Orlice...),ale i nedaleko našich hranic(vodácké akce v Polsku,Rumunsku,Chorvatsku,nebo Slovensku).Pořádáme outdoor firemní akce nejen v Posázaví,kde jsme nejvíce doma,ale i ve Špindlerově Mlýně,nebo na Šumavě.Školní vodácké výlety a kurzy.Půjčovna kanoí a nafukovacích kanoí Rio,půjčovna jízdních kol.
Chaty, chalupy pronajmutí
Jsme specialisté v oboru domácího cestovního ruchu - ubytování na chatách a chalupách v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Náš internetový katalog obsahuje nabídku několika set majitelů chat a chalup, od jednodušších až po luxusní. Chaty s bazénem, saunou, krbem. Chaty u vody na chaty na horách, v malebných vesničkách i na samotě u lesa Všechny rekreační chaty a chalupy k pronajmutí jsou před zařazením do nabídky osobně zkontrolovány.
Rakouské, německé cestovní kanceláře
Naše internetové stránky se věnují prodeji cestovní zájezdů od rakouských a německých cestovních kanceláří. Chcete se vydat na zájezd do Karibiku nebo třeba do oblíbeného letoviska ve stínu olivovníků u Středozemního moře? Chcete dostat za své peníze kvalitní služby? Pokud ano, pak vás jistě zaujme možnost dovolené přes rakouské či německé cestovní kanceláře, které díky velkému trhu nabízejí prvotřídní dovolené.

Naše tipy:
Zkuste hledat on-line prodej zájezdů na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat online prodej zájezdů v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar