inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 18. listopadu 2018 svátek má Romana
Vyhledat v Pozri:

Wenceslas Square Hotel Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Wenceslas Square Hotel Praha

Wenceslas Square Hotel se nachází v horní části Václavského náměstí v Praze 1, vedle Národního muzea a Čelakovského sadů. Hotel se pyšní vynikajícím dopravním spojením, metro Muzeum je pouhých 50 m od hotelu, tramvajové zastávky 150 m od hotelu. Hlavní vlakové a autobusové nádraží pouze jednu stanici metrem.

http://www.wenceslassquare.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v ČR

Profil stránky Wenceslas Square Hotel Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Apartmány v centru Brna eFi Hotel Brno
eFi Hotel najdete několik minut od centra Brna. V hotelu je 48 apartmánů s jednou nebo dvěma ložnicemi a dvoupokojové mezonetové apartmány s terasou. Ve všech apartmánech je vybavená kuchyňská linka, smart Tv. Konferenční sál pro 80 lidí je vybavený luxusními židlemi a špičkovým dataprojektorem. V areálu má Hotel vlastní parkoviště. Hotelová restaurace Stará Tkalcovna poskytuje hostům služby za zvýhodněných podmínek. V celém hotelu je bezplatné připojení Wi-Fi.
Chata Jindřichův Dům v Peci pod Sněžkou
Chata Jindřichův Dům se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí Východních Krkonoš, v Peci pod Sněžkou. Horská chata leží v centru yžařského areálu Ski Pec, v bezprostřední blízkosti vleků Eso.
Ubytování Šumava - pronájem stylové chalupy
Nabízíme ubytování na Šumavě. Jedná se o pronájem stylové chalupy. Chalupa je k pronájmu po celý rok a poskytuje ubytování pro 8 i více osob. Chalupa poskytuje veškeré potřebné zázemí pro pohodlné ubytování.
Ubytování Vranovská
Nabízíme levné ubytování v chatkách a karavanech přímo na Vranovské pláži. Ubytování je vzádelné 50m od jezera. Poblíž ubytování jsou restaurace, stánky s občerstvením, sociální zařízení, tobogán, hriště a mnoho dalšího.

Naše tipy:
Zkuste hledat Wenceslas Square Hotel na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Wenceslas Square Hotel v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Předměty z počítačových her eShop Itemy
Prodáváme oficiální licencované produkty herních značek. V našem internetovém obchodě si můžete být pravostí naprosto jisti. Nabízíme itemy z předních světových her, jako například World of tanks, Overwatch, Assasins creed a dalších.
Značkové kuchyňské studio MÖBEL RUST
Kuchyňské studio RUST Praha zajistí designové kuchyně špičkových značek od projektu kuchyně po realizaci. Dodáváme včetně kuchyňských spotřebičů.
Kola bazar online novinky ze světa cyklistiky
Kola-bazar.cz je bazar jízdních kol s možností vložení vlastního inzerátu. Kromě obsáhlé nabídky jízdní kol u nás naleznete také novinky ze světa cyklistiky.
Specializovaný velkoobchod barev a laků - Silesia Color, Ostrava
Široký sortiment barev, laků ,lazur a souvisejících malířských a natěračských potřeb, prodej práškových nátěrových hmot, poradenství v oboru včetně návrhu nátěrových systémů.
UNIVENTA Praha ,s.r.o.-Nová dimenze tepelné pohody Komplexní vytápěcí systémy developerských a individuálnych projektů TZB
Výroba, prodej, montáž, poradenství a technická podpora v oblasti vytápěcí a klimatizační techniky: podlahové a stěnové vytápění, podlahové konvektory, sluneční kolektory, kondenzační kotle, tepelná čerpadla Ochsner, připojení radiátorů, zásobníky vody, ocelove rozvody, fittingy, tvarovky, lisovací spoje a jiné.

Volná místa
Volná místa
bazar