inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Výstavba rodinných domů, hal a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výstavba rodinných domů, hal a garáží Ekostav AZ Praha

Společnost Ekostav AZ se zabývá zejména výstavbou, nebo-li montáží nízko-energetických dřevostaveb za použítí ekopanelů. Od vypracování projektu, přes komunikaci s úřady, zajištění financování, až po kompletní dokončení stavby. Rychlá a levná výstavba na klíč při zachování kvality. Stavíme také dle Vašeho projektu přizpůsobeného na dřevostavbu.

http://www.ekostavaz.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Výstavba rodinných domů, hal a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stříkaná izolační pěna, pěnová eko izolace Profi Pěna Praha
Tepelná izolace neboli zateplení domů a bytů, to je v dnešní době naprostou nezbytností pro udržení rodinného rozpočtu v přiměřených mezích. Stříkaná pěnová izolace je přitom metodou, která ušetří nejen prostor kvůli své malé tloušťce, ale je také šetrná k životnímu prostředí a zároveň efektivní v zábraně průniku vody, studeného vzduchu a tvorby plísní nebo tepelných mostů.
Odvoz suti a odpadu po Praze
Provádíme odvoz suti a odpadu, vyklízení bytů, prodej a odvoz písku v Praze, středních a severních Čechách NONSTOP. Využijte odvoz suti, odpadu a bourací práce.
Vysokozdvižné plošiny prodej, pronájem, servis RENTAL plošiny Planá nad Lužnicí
V naší nabídce najdete montážní a vysokozdvižné plošiny nejrůznějších typů k prodeji i pronájmu. Zajišťujeme také servis plošin a půjčovnu lešení. Vysokozdvižné plošiny máme v širokém sortimentu. Nabízíme i elektrické a motorové montážní plošiny. Firma sídlí v Plané nad Lužnicí v okrese Tábor.
Cembrit a.s. střechy, fasády
Společnost Cembrit a.s. je největším výrobcem fasádních desek z vláknocementu. Desky jsou určeny pro větrané fasády, podhledy, příčky, obklady interiérů i fasády s imitací dřeva.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost Ekostav AZ na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost Ekostav AZ v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Úsporné topné systémy EUROBYT PLUS Horažďovice
Úsporné elektrické topné systémy značky THERMOWELL, infrapanely, moderní karbonové infrazářiče, akumulační radiátory. Termoizolační a protiplísňové nátěrové hmoty. Rychlorozkádací nůžkové stany. Firma EUROBYT PLUS se kromě obchodní činnosti zaměřuje i na stavební činnost. Provádíme veškeré stavební a řemeslné práce. Realizujeme nejen kompletní stavby na klíč, ale i dílčí stavební práce. V našem teamu jsou pouze zkušení řemeslníci, kteří rozumějí svému oboru a odvádějí velice kvalitní a odbornou práci ke spokojenosti všech našich zákazníků.
Zelená zebra.cz outdoorové vybavení
Internetový obchod s outdoorovým vybavením. Nabízíme vše potřebné pro turistiku, horolezectví, vodáctví, cyklistiku, táboření, camping. Najdete u nás batohy, stany, spacáky, karimatky a další, značek Jurek, Ferrino, Sigg, MSR, Yate, Petzl, Karrimor.
Cykloturistika, cyklistické zájezdy, poznávací zájezdy, Cestovní kancelář CYKLOTUR
Cykloturistika - cestovní kancelář CYKLOTUR Hradec Králové provozuje cyklistické zájezdy, relaxační zájezdy, poznávací zájezdy, pobytové zájezdy zájezdy. Destinacemi jsou Česká republika, Slovensko, Francie, Německo.
Svatební salon Paris Look
Francouzský značkový svatební salon Paris Look Jičín. Ve svatební salonu Paris Look v Jičíně najdete nejen francouzské svatební šaty Pronuptia Paris, ale také svatební šaty dalších předních světových značek.
Videokonference, videokonferenční řešení Avercomm Praha
Distributor videokonference Avercomm pro společnosti, které hledají moderní způsob komunikace v online prostředí. Nabízíme videokonferenční řešení technologie značky AVerComm, které tvoří základní produktovou nabídku.

Volná místa
Volná místa
bazar