inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Výstavba rodinných domů Maxmont Brno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výstavba rodinných domů Maxmont Brno

Výstavba rodinných a bytových domů včetně kompletního servisu a poradenství. Námi vybrané lokality nabízejí bydlení v ekologicky nezatíženém prostředí s kvalitním dopravním spojením s městem, kompletní infrastrukturu a dobrou občanskou vybavenost.

http://www.maxmont.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Výstavba rodinných domů Maxmont Brno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Tepelná čerpadla, montáž tepelných čerpadel Aquarea Olomouc
Poradíme v oblasti montáže a instalace tepelného čerpadla. Nový systém Panasonic Aquarea, založený na vysoce účinné technologii tepelného čerpadla, vám poskytne topení a teplou vodu, ale v horkém létě také neuvěřitelně výkonné chlazení.
RD KOMEX s.r.o. Rodinné domy na klíč
Dodávky rodinných domů na klíč od RD Rýmařov, včetně zajištění projekční činnosti a financování výstavby. Kompletní rekonstrukce rodinných domů OKAL - provádíme termofasády, výměny oken a dveří, rekonstrukce koupelen a kuchyní.
Sruby, dřevěné domy DREVODOM RAJEC Říčany
Srubové domy a dřevěné domy stavíme od roku 1998, v České republice jsme již postavili více než 200 srubových domů. Pro každého zájemce o dřevěný srub uděláme vše tak, abychom skloubili jeho sny a představy o svém budoucím bydlení s technickými možnostmi stavby dřevěného domu nebo srubu.
Dřevostavby na klíč Kodex Reality, Hradec Králové
Po celé ČR stavíme dřevostavby formou na klíč a do stavu hrubé stavby z certifikovaného stavebního systému se zárukou 30 let. Realizujeme bungalovy i patrové dřevostavby dle typových i individuálních projektů. Spravujeme developerské projekty.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výstavba rodinných a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výstavba rodinných a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akumulační nádrž tepelná technika
Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1”. Prodej těsnění - izolací pro akumulační nádoby.
Soudní znalectví v oboru ekonomika
Soudní znalectví pro vozidla,výpočetní a kancelářská technika,stroje a zařízení,zemědělská a manipulační technika,nábytek,spotřební elektronika,vybavení a zařízení domácností,ale také znalecké posudky pro firmy,podnikatele,právnické i soukromé osoby
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost.
Vybavení do koupelen Perfecto design, Praha
Prodáváme designové vodovodní baterie, umyvadla, koupelnové doplňky a další vybavení do koupelen. Naše výrobky pocházejí pouze od certifikovaných výrobců s mnohaletou tradicí. Naším krédem je spokojený zákazník.
Zahradnictví, květinářství Praha
Jsme zaměřeni především na prodej rostlin, substrátů a hnojiv. Najdete zde okrasné dřeviny a keře, trvalky, traviny, ale i koření a léčivé rostliny. Můžeme nabídnout námi vypěstované rostliny za exkluzivní ceny. V sezoně pro vás máme připraven široký sortiment sadby, balkonových květin, rostlin a letniček. Dále si zde můžete vybrat ze širokého sortimentu substrátů, hnojiv, postřiků, keramiky a dárkových předmětů.

Volná místa
Volná místa
bazar