inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Výstavba rodinného domu Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výstavba rodinného domu

Výstavba moderních ekonomických domů na klíč v podhůří Beskyd. Dále se činnost firmy rozšířila do oblasti zemních a výkopových prací. V tomto oboru působí nejen na území České republiky, ale i na Slovensku.

http://www.vystavba-rd-beskydy.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Výstavba rodinného domu

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rekonstrukce koupelen, bytů, stavba SOBI RS Praha
SOBI RS vám poskytne kompletní servis v oblasti stavebních prací a rekonstrukcí bytů, koupelen, kanceláří či jiného interiéru. Zajistíme jakékoliv drobné i větší stavební práce (zednické práce, štukatérské práce, instalatérské práce, pokrývačské práce aj.). Pomůžeme vám se zařízením a vybavením bytů, domů i kanceláří, přičemž klademe vysoký důraz na kvalitu a osobní přístup. SOBI RS vám poskytne kompletní služby ušité na míru.
Stavební, řemeslná, rekonstrukční interiérová tvorba REKO INTER Praha
Firma REKO INTER je na českém trhu již od roku 2002. Zabýváme se zejména rekonstrukcemi panelových bytů, bytových jader, koupelen, ale i půdních prostor, speciálních interiérů a kanceláří a pokládkami plovoucích podlah. Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům na pohodlí a účelnost dodaných celků i Vašemu estetickému cítění.
Úpravy interiérů Miroslav Zadák, Lázně Toušeň
Úprava interiérů sníženými podhledy různých typů včetně osvětlení, dělícími sádrokartonovými příčkami s konečnou povrchovou úpravou dle výběru.
Stavební práce, rekonstrukce, prodej garáží a přístřešků Hotovedomy Tehovec
Stavebně obchodní společnost Hotovedomy nabízí stavební práce jako výstavbu RD, zakládání staveb, zateplování i rekonstrukce RD a revitalizace panelových domů. Dále také nejširší nabídku garáží, přístřešků a mobilních domů v ČR. Díky spojení obchodní a stavební části poskytujeme zákazníkům skutečně komplexní služby na klíč a to po celé ČR. Naše úsilí spočívá v zajištění komplexnosti a kvality poskytovaných služeb. Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu námi nastavených služeb na základě Vašich požadavků a přání.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výstavba moderních ekonomických na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výstavba moderních ekonomických v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Úsporné topné systémy EUROBYT PLUS Horažďovice
Úsporné elektrické topné systémy značky THERMOWELL, infrapanely, moderní karbonové infrazářiče, akumulační radiátory. Termoizolační a protiplísňové nátěrové hmoty. Rychlorozkádací nůžkové stany. Firma EUROBYT PLUS se kromě obchodní činnosti zaměřuje i na stavební činnost. Provádíme veškeré stavební a řemeslné práce. Realizujeme nejen kompletní stavby na klíč, ale i dílčí stavební práce. V našem teamu jsou pouze zkušení řemeslníci, kteří rozumějí svému oboru a odvádějí velice kvalitní a odbornou práci ke spokojenosti všech našich zákazníků.
Zelená zebra.cz outdoorové vybavení
Internetový obchod s outdoorovým vybavením. Nabízíme vše potřebné pro turistiku, horolezectví, vodáctví, cyklistiku, táboření, camping. Najdete u nás batohy, stany, spacáky, karimatky a další, značek Jurek, Ferrino, Sigg, MSR, Yate, Petzl, Karrimor.
Cykloturistika, cyklistické zájezdy, poznávací zájezdy, Cestovní kancelář CYKLOTUR
Cykloturistika - cestovní kancelář CYKLOTUR Hradec Králové provozuje cyklistické zájezdy, relaxační zájezdy, poznávací zájezdy, pobytové zájezdy zájezdy. Destinacemi jsou Česká republika, Slovensko, Francie, Německo.
Svatební salon Paris Look
Francouzský značkový svatební salon Paris Look Jičín. Ve svatební salonu Paris Look v Jičíně najdete nejen francouzské svatební šaty Pronuptia Paris, ale také svatební šaty dalších předních světových značek.
Videokonference, videokonferenční řešení Avercomm Praha
Distributor videokonference Avercomm pro společnosti, které hledají moderní způsob komunikace v online prostředí. Nabízíme videokonferenční řešení technologie značky AVerComm, které tvoří základní produktovou nabídku.

Volná místa
Volná místa
bazar