inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Výstavba inženýrských sítí, PLYNOSPOL, Hradec Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výstavba inženýrských sítí, PLYNOSPOL, Hradec Králové

Plynovody, vodovody, kanalizace. Zemní práce jsou prováděny vlastní kapacitou, ojediněle dodávkou od dlouhodobě prověřených a spolupracujících firem. Jsme vybaveni nejmodernějšími technologiemi pro svařování potrubí z PE i pro pokládku všech ostatních druhů potrubí vodovodních a kanalizačních řadů.

http://www.plynospol.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Výstavba inženýrských sítí, PLYNOSPOL, Hradec

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Strojní betonové, anhydritové podlahy AŘbeton Kostelec nad Labem
Strojní betonové podlahy a lité anhydritové podlahy. Vyplněním formuláře na našich stránkách získáte nezávazně konečnou cenu na míru. Rádi Vám zhotovíme podlahu v rodinném domě, v garáži, nebo dokonce až v 10. patře výškové budovy po celé České republice. Disponujeme týmem zkušených odborníků, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s realizací nejen betonových podlah, ale i s dílčími betonářskými pracemi.
ENVOS, s.r.o. Sportovní stavitelství
Společnost Envos, s.r.o. podniká v oblasti výstavby sportovních hřišť s umělými povrchy a umělými trávníky včetně údržby fotbalových trávníků 3. generace a v oblasti silničního stavitelství.
Rekonstrukce bytových jader a koupelen Zlín
Provádíme rekonstrukce bytového jádra a koupelny, rekonstrukce interiérů, bytů a domů na klíč, obklady, dlažby, elektro, vodo-topo, malířské natěračské práce, podlahy, okna a dveře. Vyrábíme a montujeme kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné skříně.
Stavební firma NEVIS Opava
Zabýváme se především vodohospodařskými, občanskými a průmyslovými stavbami. Obnova a oprava vodních toků a řek, vodní stavby, čištění, rekonstrukce a údržba rybníků. Odstraňování následků povodní zničených objektů, obnova komunikací, výstavba a opravy inženýrských sítí, demolice.

Naše tipy:
Zkuste hledat Plynovody, vodovody, kanalizace. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Plynovody, vodovody, kanalizace. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akumulační nádrž tepelná technika
Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1”. Prodej těsnění - izolací pro akumulační nádoby.
Soudní znalectví v oboru ekonomika
Soudní znalectví pro vozidla,výpočetní a kancelářská technika,stroje a zařízení,zemědělská a manipulační technika,nábytek,spotřební elektronika,vybavení a zařízení domácností,ale také znalecké posudky pro firmy,podnikatele,právnické i soukromé osoby
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost.
Vybavení do koupelen Perfecto design, Praha
Prodáváme designové vodovodní baterie, umyvadla, koupelnové doplňky a další vybavení do koupelen. Naše výrobky pocházejí pouze od certifikovaných výrobců s mnohaletou tradicí. Naším krédem je spokojený zákazník.
Zahradnictví, květinářství Praha
Jsme zaměřeni především na prodej rostlin, substrátů a hnojiv. Najdete zde okrasné dřeviny a keře, trvalky, traviny, ale i koření a léčivé rostliny. Můžeme nabídnout námi vypěstované rostliny za exkluzivní ceny. V sezoně pro vás máme připraven široký sortiment sadby, balkonových květin, rostlin a letniček. Dále si zde můžete vybrat ze širokého sortimentu substrátů, hnojiv, postřiků, keramiky a dárkových předmětů.

Volná místa
Volná místa
bazar