inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 21. srpna 2018 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Výškové práce a stavební práce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výškové práce a stavební práce Praha, Karlovy Vary, Brno

Výškové a stavební práce.Mytí oken, čištění, opravy a nátěry fasád, kácení stromů, montážní práce, rekonstrukce interiérů....

http://www.vyskove-prace.org
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Výškové práce a stavební práce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Nízkoenergetické, pasivní a mobilní domy IRIDIA Liberec
Výstavba nízkoenergetických domů na klíč s využitím stavebního systému EUROPANEL. Nízkoenergetické, pasivní a mobilní domy.
Izolace, zateplení budov, parozábrany Wignes Real Praha
Společnost Wignes Real se zabývá problematikou alternativních zdrojů energie a činnostmi, vztahujícími se k úsporám energií. V posledních několika letech rovněž výzkumem a vývojem levného alternativního bydlení s nízkoenergetickou náročností. Jednou z možností, jak čelit růstu cen energií, je právě jejich úspora. Oblast úspory tepelné energie je potom přímo spojena s vývojem a aplikací zateplovacích systémů obytných domů, administrativních a výrobních objektů, které společnost realizuje.
Střechy na klíč, střešní krytiny Střechy-AZ.cz
Střechy-AZ.cz s.r.o. realizuje střechy na klíč a využívá střešní krytiny BRAMAC, TONDACH, KM BETA, střešní okna VELUX a ROTO a střešní izolace. Provádíme klempířské, pokrývačské a izolatérské práce včetně hydroizolací (zateplená střecha).
Stavebniny a stavební materiály
Firma Trimot dodává stavební materiál od základů po střechu za velkoobchodní ceny soukromým stavebníkům i firmám na území celé ČR. Samozřejmostí je osobní přístup a odborný servis po celou dobu trvání vaší zakázky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výškové a stavební na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výškové a stavební v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jaroslav Foldyna
Zastupitel statutárního města Děčín, volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji. Lidé mě většinou vnímají jako vyhraněného politika, a proto se převážně dělí jen na ty, kteří mě mají či nemají rádi. Chcete vědět více?
Kompresory BOGE – servis kompresorů
Kompresory BOGE, šroubové kompresory, pístové kompresory. Sušičky, filtry olejové a vzduchové, filtrační vložky, separátory oleje, vzdušníky, dmýchadla. Prodej, opravy a servis kompresorů, dmychadel, sušičů a filtrů stlačeného vzduchu.
Infratopení - EKO-EKO TOP
Nabízíme široký výběr infrapanelů a solárních modulů od renomovaných zahraničních i domácích výrobců. Bezplatné konzultace, posouzení záměru a vypracování cenové nabídky.
Internetový marketing od Wsi marketing Praha
Velká část projektů kolabuje proto, že nemá dobře zvládnutý internetový marketing. Internetový marketing často rozhoduje o Vašem úspěchu. Spolehněte se proto na profesionály. Nabízíme SEO, PPC, webová řešení. Kontaktujte nás.
Výtvarné kurzy, malba Galerie OFF FORMAT Brno
Kurz a výuka malby, kresby, figurální malby, olejomalby, nebo přípravný kurz na přijímací zkoušky na uměleckou školu. Nejen to najdete na našem webu Výtvarné kurzy Brno. Kurzy pořádáme přímo v inspirativních prostorách galerijní expozice. Vysokou kvalitu kurzů zajišťují lektoři s vysokoškolským vzděláním uměleckého směru a s pedagogickými zkušenostmi na středních a vysokých uměleckých školách. Díky malému počtu studentů v kurzu garantujeme individuální a intenzivní přístup lektora.

Volná místa
Volná místa
bazar