inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Výškové práce a stavební práce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výškové práce a stavební práce Praha, Karlovy Vary, Brno

Výškové a stavební práce.Mytí oken, čištění, opravy a nátěry fasád, kácení stromů, montážní práce, rekonstrukce interiérů....

http://www.vyskove-prace.org
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Výškové práce a stavební práce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výrobky z betonu Dekorbet Třebíč
Firma DEKORBET se zabývá výrobou, prodejem a montáží výrobků z umělého kamene. Naše produkty lze použít jako dekorativní i stavebně účelové prvky, které nahrazují nebo doplňují přírodní kámen. Výrobky lze probarvit do různých odstínů, podle konkrétního přání zákazníka. Nabízíme i možnost výroby atypických tvarů a výrobu forem.
Střechy RUCI s.r.o. Dřevostavby na klíč
Nabízíme výstavbu pasivních a nízkoenergetických montovaných dřevostaveb na klíč. Nabízíme rovněž zhotovení kompletní projektové dokumentace pro stavební řízení i výrobní dokumentaci pro realizaci stavby z konstrukčního systému K-KONTROL®
Projekty a rozpočty staveb, inženýrská činnost GALAS Zlín
Zpracováváme projekty v oblasti pozemních staveb. Novostavby, rekonstrukce a přístavby rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, kancelářské budovy a spousta jiných. Zpracování studií, projektů pro územní rozhodnutí, stavební povolení. 3D vizualizace.
Skleněné posuvné dveře Praha David Pilecký
Naší specializací jsou skleněné dveře, skleněné stěny, sprchové kouty a to atypické i standardní. Jsme přesvědčeni, že Vám nabízíme vysoce kvalitní produkty odpovídající nejpřísnějším technickým a estetickým parametrům. Od nás dostanete kompletní servis, který obsahuje individuální řešení, detailní plánování, měření na místě, výrobu, dodávku a montáž. Rádi Vám zdarma zpracujeme cenovu nabídku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výškové a stavební na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výškové a stavební v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar