inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 17. října 2018 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Výškové práce a stavební práce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výškové práce a stavební práce Praha, Karlovy Vary, Brno

Výškové a stavební práce.Mytí oken, čištění, opravy a nátěry fasád, kácení stromů, montážní práce, rekonstrukce interiérů....

http://www.vyskove-prace.org
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Výškové práce a stavební práce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kontejnerová doprava Brno a okolí, odvoz sutě, dovoz písku
Firma Oknostyl se zabývá mimo jiné kontejnerovou dopravou. Dovezeme písek, přivezeme štěrk nebo jiné stavební materiály. Odvoz odpadů a stavební suti není problém. Kontejnerová doprava v Brně, Blansku, Tišnově, Kuřimi a okolí. Dodáváme plastová okna.
Dřevostavby Jírovice Benešov
Kompletní realizace dřevostaveb. Využijte služeb firmy Dřevostavby Rob. Krok za krokem vás spolehlivě povede od vašeho snu až ke konečné realizaci dřevostavby. Zajistíme vám i financování vaší stavby a celkové finanční poradenství.
Studny Loutocký – kopané studny
Specializujeme se na nové kopané studny, studny pro tepelná čerpadla, vsakovací jímky a piloty. Nabízíme komplexní služby zahrnující vyhledání vodního zdroje, hydrogeologický průzkum a posudky, stavební povolení, čerpací zkoušky a vlastní zhotovení vodního zdroje pro daný účel.
Stavební mechanizace Valašské Meziříčí
Firma CZO Morava je stavební a obchodní firma se sídlem ve Valašském Meziříčí působící na trhu již deset let. Provozujeme půjčovnu nářadí, zajišťujeme stavební mechanizaci. Zemní práce při výstavbě inženýrských sítí a dopravních stavbách, které zajištujeme pro obce, a další stavební firmy působící ve stavebnictví. Dodávka a montáž čistíren odpadních vod, včetně zemních prací a projektové dokumentace. Řezání asfaltového povrchu a další.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výškové a stavební na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výškové a stavební v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kovoobráběcí, tvářecí stroje, vrtačky Flott, APJ Praha
Naše firma se zaměřuje na nákup, prodej a zprostředkování prodeje nových, použitých i repasovaných kovoobráběcích a tvářecích strojů. Dodáváme velký výběr FLOTT vrtaček, brusek a pil. V oblasti nových strojů společnost v České republice zastupuje některé zahraniční výrobce, zároveň pak prodává stroje českých a slovenských výrobců do zahraničí. Také v oblasti použitých strojů působíme po celé České republice a v okolních zemích.
Web tvorba vytváření www stránek
Web tvorba nabízí služby v oblastech tvorby web stránek, optimalizace pro vyhledávače (SEO) a internetového marketingu. Dbáme na použitelnost, přístupnost a moderní design web stránek. Vysoký poměr kvalita / cena je naši prioritou.
Samolepky, nálepky, dekorace pro Vás Britra Zlín Otrokovice
Na eshopu si vyberte samolepky, nálepky na zeď, autonálepky, praktické samolepky na sprchové kouty, netradiční magnety na ledničky a myčky, nálepky na vypínače a notebooky, nově - nálepky na vypínače a nálepky svítící ve tmě. Nacházíme se ve Zlínském Kraji ve městě Otrokovice na Zlínské Ulici. Přijďte nás navštívit.
Hudební Skupina Golf : Louny
Skuina Golf je správná volba nejen pro maturitní ples, ale pro jakoukoliv společenskou akci. Hrajem latinskoamerické rytmy, lidové písně, \"Straussovy valčíky\", ale i hity od 60. let až po žhavé novinky a to ve velice dobré kvalitě.
Svatební salon Paris Look
Francouzský značkový svatební salon Paris Look Jičín. Ve svatební salonu Paris Look v Jičíně najdete nejen francouzské svatební šaty Pronuptia Paris, ale také svatební šaty dalších předních světových značek.

Volná místa
Volná místa
bazar