inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 23. února 2019 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Výrobky lidového umění Lidová Jizba Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výrobky lidového umění Lidová Jizba Kyjov

Výrobky lidového umění regionu Slovácko, ale i okolních regionů Vám nabízí prodejna Lidová jizba v Kyjově. Lidová řemesla a tradiční rukodělná výroba tvoří součást živých tradic Slovácka.

http://www.lidova-jizba.cz
Zařazena v kategori:

Umělecké práce

Profil stránky Výrobky lidového umění Lidová Jizba

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zlatnická dílna ZANY
Zakázková ruční výroba, opravy a čištění šperků, broušení šperkových a sbírkových kamenů. Autorské snubní prsteny, náušnice, přívěsky, náramky, piercingy, plugy, tunely. Mělčany 127, Brno - venkov.
Top-Skulptur.cz - sochařství
Výroba uměleckých a dekorativních předmětů - sochy, architektonické prvky a dekorace do zahrad.
Umělecké kovářství, kovaný nábytek VB kovářství Tišnov
Umělecké kovářství zabývající se ručně kovanými výrobky do interiéru i exteriéru. Kovaný nábytek, botníky, věšáky, háčky na klíče, noční stolky, poličky, koše na dříví, krbové nářadí a další kovářské výrobky. Těšíme se na realizaci Vašich přání. Naše práce spočívá v precizním kovářském opracování každého kusu materiálu a následném spojení tradičními kovářskými postupy.
Atelier restaurování výtvarných děl Praha
Atelier se zabývá restaurováním uměleckých malířských děl na plátně, dřevě, papíru a nástěnných maleb. Restaurování knih, papírových tapet a velkoformátových děl na papíře. Zhotovování faksimilií vzácných historických listin a knižních maleb.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výrobky lidového umění na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výrobky lidového umění v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
MAGAZÍN LETIŠTĚ České republiky
Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910 Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910 Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910
Opravy.cz Rekonstrukce, opravy a stavby
Služba pro bezplatné vyhledání kontaktů na prověřené profesionály z oblasti stavby, rekonstrukcí a oprav.
Odstranění graffiti z ošetřených i neošetřených povrchů A SERVIS LIPKA Brno
A Servis Lipka je firma s komplexním servisem na odstranění graffiti a antigrafitovou ochranu za bezkonkurenční cenu. Odstranění graffiti z ošetřených i neošetřených povrchů. Čištění grafitů, odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu. Služby provádíme nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Rakousku.
AFTERWORK - Svět volného času
Široký sortiment plynových spotřebičů, vybavení pro rekreační sporty a aktivity, čluny, pádla a motory, bazény a příslušenství, zahradní nábytek a nářadí, campingové a outdoorové vybavení.
Stavební firma Szolár Karlovarsko
Stavební firma Szolár je vybavena širokým sortimentem strojů a zařízení. Vlastníme certifikáty ISO. Provozování stavebních, zednických, zemních, zámečnických a uměleckých prací.

Volná místa
Volná místa
bazar