inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 13. prosince 2018 svátek má Lucie
Vyhledat v Pozri:

Výrobky lidového umění Lidová Jizba Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výrobky lidového umění Lidová Jizba Kyjov

Výrobky lidového umění regionu Slovácko, ale i okolních regionů Vám nabízí prodejna Lidová jizba v Kyjově. Lidová řemesla a tradiční rukodělná výroba tvoří součást živých tradic Slovácka.

http://www.lidova-jizba.cz
Zařazena v kategori:

Umělecké práce

Profil stránky Výrobky lidového umění Lidová Jizba

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výstava Umění dřeva Výstaviště Praha Holešovice
Umění dřeva - umělecky, řemeslně, designově a především netradičně pojatá výstava tradičního přírodního materiálu. Výstava Umění dřeva představuje tento přírodní materiál, využívaný od pradávna, v mnoha různých pojetích: uměleckém a designovém, řemeslném, historickém i mytologickém. Nechte se okouzlit tradičním přírodním materiálem, který má svou historií a kouzlo.
Kované brány, ploty a zábradlí. Umělecký kovář Lukáš Vojáček, Brázdim
Nabízíme zakázkovou výrobu specializovanou především na návrhy a realizace kovaných bran, plotů, mříží a zábradlí. Dále také výroba nábytku do interiéru a exteriéru, různé bytové doplňky, krbové příslušenství a nářadí.
Ruční výrobky, umění nákup a prodej Artguru
Nákup a prodej ručních výrobků, materiálu a umělecké tvorby na tržišti Artguru. Množství článků z oblasti handmade a umění. Aukce jedinečných produktů. Nejvýraznější funkcionalitou, která se na českém trhu dosud nevyskytovala, je propracovaný systém aukcí a možnost dražit své vlastní jedinečné ruční výrobky. Jednoduchá registrace, propojení účtů s facebook a google účty, přehledné filtry ve vyhledávání produktů a intuitivní správa vlastních produktů jsou samozřejmostí. Konkurenční výhodou je bezesporu i možnost několika oddělených obchodů pod jedním uživatelským účtem a jednotné interní platidlo za všechny naše služby.
Originální keramika, výroba na míru Keramika Kočka Milena Heráková
Internetový obchod s originální keramikou vlastní výroby. Vyrábíme keramiku drobnou, dekorativní, užitkovou až po zahradní objekty. Navrhujeme a realizujeme velké reliéfy do interiéru nebo exteriéru přímo na míru od návrhu po realizaci. Naše výrobky jsou ručně vyráběné, každý kus je originální. V blízké budoucnosti plánujeme uspořádat workshopy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výrobky lidového umění na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výrobky lidového umění v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Záložní zdroje Opti UPS Praha
Nabízíme kompletní vybavení pro spolehlivý chod kancelářské techniky. Jako stěžejní sortiment jsou záložní zdroje, přepěťové ochrany, baterie a další příslušenství za výhodné ceny.
Stavitelství a rekonstrukce Veselský, České Budějovice
Provádíme odborné stavební práce a rekonstrukce bytových a nebytových prostor. Do naší práce vkládáme mnohaleté zkušenosti s použitím moderních postupů. Dále poskytujeme vodoinstalatérské a zednické práce s malířstvím.
Výrobky, technologie a komplexní rešení pro zákazníky. BASF Stavební hmoty Česká republika, Chrudim
Zateplovací systémy, fasády, omítky, potěry, barvy, lepidla a spárovací hmoty, přísady do betonu, sanace betonových konstrukcí, izolace proti vodě, injektáže, speciální systémy izolací, lepení a spárování pro bazény, wellness, terasy a koupelny, ...
Uhlí, brikety Praha teplo domova MB autodoprava
Nabízíme prodej uhlí a brikety v našem eshopu. Doprava po celé ČR až k Vašim dveřím. Heizprofi brikety z hnědého uhlí mají vysoký obsah energie, nízký obsah síry a poskytují dlouhotrvající teplo. Výborné vlastnosti hoření, ekologické spalování, vysoká kvalita díky permanentně kontrolované výrobě. Velikost obalu vhodná pro každou potřebu, skladování s úsporou místa.
Malířské, lakýrnické práce Jan Bouda Praha
Malujeme a vymalujeme téměř jakékoli prostory. Máme vlastní ochranné pomůcky (fólie, papíry, kartóny, lepenky a drobné stěhovací náčiní). Nábytek přemístíme a pokryjeme automaticky ochrannými pomůckami. Po malířských pracích nabízíme i úklidy. Malířské práce zahrnují přípravné práce před malováním, malování interiérů pokojů, bytů, domácností, domů, administrativních budov, malování exteriérů domů, objektů, firem, společností, institucí, penetrace, štukování, lepení bordůr.

Volná místa
Volná místa
bazar