inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 13. prosince 2018 svátek má Lucie
Vyhledat v Pozri:

Výroba obalů, plastové obaly A Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výroba obalů, plastové obaly A BAL PLAST Praha

Naší specializací je výroba obalů. Vyrábíme plastové obaly (blistry), vakuové výlisky a výlisky pro fixaci a umístění produktů. Veškeré obaly i další produkty vyrábíme na zakázku dle požadavků našich zákazníků. Díky dlouholetým zkušenostem se zaručujeme za kvalitu, kterou naše obaly disponují.

http://www.abalplast.cz
Zařazena v kategori:

Balírny, balící služby

Profil stránky Výroba obalů, plastové obaly A

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Obaly, obalové materiály Tomza Brno
Nabízíme výrobu a prodej obalového materiálu. Společnost TOMZA se specializuje na distribuci obalových materiálů. Se svým zahraničním partnerem, který využívá nejmodernější technologie k výrobě stretch folie, vytváříme pro naše odběratele ty nejlepší podmínky. Pro naše zákazníky dodáváme široký sortiment obalového materiálu, jako například bublinková folie, různé druhy kartonů, lepicí pásky, LDPE folie, bublinkové obálky, obálky aj.
Výroba papírových obalů, Jablonec nad Nisou
Výroba a potisk papírových obalů, adjustačních karet s eurozámky, visaček. Tištěné i samolepící hologramy, plnobarevné obaly s laminací, návrhy obalů, vzorování, vytvoření firemního loga, vzorování adjustačných karet, výsek do formátu B2.
Obalové materiály Vibal, LAVI CZ Praha
Vibal.cz je velká součást společnosti LAVI CZ, která zabývá prodejem vybaveni obchodů, restauraci i kanceláři. Jako specializovaný velkoobchod se Vibal.cz soustředí jednom na prodeje a distribuci obalových materiálů s komplexním zákaznickým servisem. Hlavní priorita pro nás je přání a spokojenost zákazníků.
Obalový materiál a čistící prostředky ECOFOL Ústí nad Labem
ECOFOL je specializovaný velkoobchod obalových materiálů, čistících a hygienických prostředků. Dodáváme nápojové kelímky, alobal, igelitové sáčky a pytle, krabice, jednorázové nádobí, papírové a plastové nádobí, balící folie.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naší specializací je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naší specializací je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Palubky, podlahovky
Nabízíme palubky, podlahovky, kuchyňská dvířka, dveře a zárubně, lamino, Durélis, OSB desky, schodišťové stupně, spárovky, PUR desky, Eurohranoly, KVH hranoly, hoblovaná prkna, terasy, obklady fasád, parapety, překližky.
Žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu Klimeš Králův Dvůr
Firma se zabývá dodávkou a montáží doplňků pro okna a dveře. Nabízíme stínící techniku českého výrobce, a to zejména žaluzie, roletky, sítě proti hmyzu. Samozřejmostí jsou vnitřní a venkovní parapety. Dále nabízíme montáž sádrokartonů a rekonstrukce.
Průmyslové těsnění, lepidla, hadice, ložiska TARGET Plus Most
Společnost TARGET Plus sídlem v Mostě se ve velmi krátké době se vypracovala mezi nejlepší dodavatele průmyslových výrobků pro mnoho set odběratelů v celém severočeském regionu i mimo něj. V naší prodejně a v našich skladech najdete především průmyslové těsnění, těsnící šňůry pro kotle, mlýny a vzduchotechniku, azbestopolymerní a bezazbestové desky, bezazbestové ucpávky pro čerpadla a další.
Nářadí velký výběr, půjčovna a bazar ručního nářadí RR Nářadí Praha
Nářadí pro profesionýly i domácí kutily. Velký výběr ručního nářadí, elektrického nářadí, aku, čerpadel, tlakových myček, zahradního nářadí a domácích potřeb. K dispozici také půjčovna nářadí a bazar. Nabízíme také grily Weber.
Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, Praha
Bezpečnostní služby, ostraha objektů a majetku. Společnost poskytuje i dálkovou elektronickou ostrahu. Bezpečnostní kamery a další systémy jsou napojeny na pult centrální ochrany.

Volná místa
Volná místa
bazar