inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Výroba obalů, plastové obaly A Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výroba obalů, plastové obaly A BAL PLAST Praha

Naší specializací je výroba obalů. Vyrábíme plastové obaly (blistry), vakuové výlisky a výlisky pro fixaci a umístění produktů. Veškeré obaly i další produkty vyrábíme na zakázku dle požadavků našich zákazníků. Díky dlouholetým zkušenostem se zaručujeme za kvalitu, kterou naše obaly disponují.

http://www.abalplast.cz
Zařazena v kategori:

Balírny, balící služby

Profil stránky Výroba obalů, plastové obaly A

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Obaly všeho druhu ECOFOL Ústí nad Labem
Obchod s obalovými materiály a hygienou. ECOFOL je specializovaný velkoobchod dodávající nápojové kelímky, alobal, igelitové sáčky a pytle, krabice na pizzu, jednorázové nádobí, papírové tácky, sáčky a utěrky, balící folie a další.
Obalové materiály, kartonové obaly, lepenka Akart Valašské Meziříčí
Akart vyrábí a dodává kartonové obaly z vlnitých i hladných lepenek včetně potisku flexotisk nebo ofsetový tisk. Přepravní krabice a obaly, skládací klopové krabice, tvarové výseky, průmyslová a spotřební kartonáž. Obalové služby a servis, poradenství.
Výroba obalových materiálů MORAplast, Odry
Specializujeme se zejména na výrobu velkoformátových výlisků. Výlisky z expandovaného polystyrenu, technické díly z expandovaného polypropylenu, polypropylenové přepravní boxy.
Obaly, obalové materiály Tomza Brno
Nabízíme výrobu a prodej obalového materiálu. Společnost TOMZA se specializuje na distribuci obalových materiálů. Se svým zahraničním partnerem, který využívá nejmodernější technologie k výrobě stretch folie, vytváříme pro naše odběratele ty nejlepší podmínky. Pro naše zákazníky dodáváme široký sortiment obalového materiálu, jako například bublinková folie, různé druhy kartonů, lepicí pásky, LDPE folie, bublinkové obálky, obálky aj.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naší specializací je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naší specializací je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar