inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

Výroba obalů, plastové obaly A Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výroba obalů, plastové obaly A BAL PLAST Praha

Naší specializací je výroba obalů. Vyrábíme plastové obaly (blistry), vakuové výlisky a výlisky pro fixaci a umístění produktů. Veškeré obaly i další produkty vyrábíme na zakázku dle požadavků našich zákazníků. Díky dlouholetým zkušenostem se zaručujeme za kvalitu, kterou naše obaly disponují.

http://www.abalplast.cz
Zařazena v kategori:

Balírny, balící služby

Profil stránky Výroba obalů, plastové obaly A

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Balení se systémem. Petruzalek, Břeclav
Prodej balicích strojů a obalových materiálů. Široký sortiment produktů je určen především pro potravinářské firmy.
Obaly, obalové materiály Tomza Brno
Nabízíme výrobu a prodej obalového materiálu. Společnost TOMZA se specializuje na distribuci obalových materiálů. Se svým zahraničním partnerem, který využívá nejmodernější technologie k výrobě stretch folie, vytváříme pro naše odběratele ty nejlepší podmínky. Pro naše zákazníky dodáváme široký sortiment obalového materiálu, jako například bublinková folie, různé druhy kartonů, lepicí pásky, LDPE folie, bublinkové obálky, obálky aj.
Obalový materiál a čistící prostředky ECOFOL Ústí nad Labem
ECOFOL je specializovaný velkoobchod obalových materiálů, čistících a hygienických prostředků. Dodáváme nápojové kelímky, alobal, igelitové sáčky a pytle, krabice, jednorázové nádobí, papírové a plastové nádobí, balící folie.
OKobaly obalový materiál pro každého Rožnov pod Radhoštěm
OKobaly obalový materiál pro každého za atraktivní ceny. Obalové materiály za bezkonkurenční ceny, rychlé dodací lhůty a neustále se rozšiřující sortiment. Široký výběr obalových materiálů - bublinkové obálky všech rozměrů, stretch folie, bublinkové fólie, lepící pásky. Pro registrované zákazníky akční slevy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naší specializací je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naší specializací je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Online květinářství Květiny dnes Praha Pankrác
Květinářství Praha Pankrác nabízí netradiční kytice, dárky pro muže, pro ženy čerstvé řezané růže, holandské tulipány, gerbery a dárkové koše. Květinářství rovněž zařizuje i rozvoz květin v Praze i celé ČR. V originálním řešení dárkové krabice doručíme květiny po celé republice.
Agroturistika na Vysočině
Ubytování v chalupě na Vysočině na chalupě a agroekofarmě Kadeřávek. Domácí koláče, jehněčí, med, klid. Oblast Žďárských vrchů je ideální pro pobytovou i aktivní dovolenou v čisté přírode.
Opel Astra H + Zafira B klub
První česko-slovenský web věnovaný tomuto modelu. Auta členů, technika, návody, tuning, fotogalerie, download, forum.
Opravujeme diesel. motory a vstřikovací čerpadla.
Bosch servis. Broušení a vyvažování klikových hřídelí, opravy hlav motorů, LIAZ, AVIA, IFA, TATRA, ZETOR, DAF, FIAT, IVECO, SCANIA, VOLVO, Mercedes, Perkins, MAN, Renault, Cummins, Lublin. Prodej ND.
Poradna pro zdraví institut zdraví a krásy
Institut zdraví a krásy – poradenství jako alternativní medicína, kosmetika, formování těla, detoxikace, masáže, nehtový design a další. Institut zdraví a krásy nabízí svým zákazníkům ucelený systém pro zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní medicíny, prověřené léčebnými postupy dlouhými staletími a současně kontrolované za použití posledních vědeckých a lékařských poznatků.

Volná místa
Volná místa
bazar