inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Výroba a montáž plastových oken. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výroba a montáž plastových oken. Montyco, Bučovice

Firma Montyco se nachází na českém trhu již od roku 1993. Náplň naší práce spočívá v produktivní činnosti zaměřené na výrobu a montáž plastových oken, bazénů a saun a na realizaci dřevěných podlah. Jsme rodinnou firmou a v tomto duchu i pracuje.

http://www.montyco.cz
Zařazena v kategori:

Plastová okna a dveře

Profil stránky Výroba a montáž plastových oken.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Plastová okna a dveře OKNA CL, Česká Lípa
Dodávka a montáž plastových oken a dveří z německých profilů ALUPLAST nebo REHAU, střešních oken LANGER a garážových vrat lamelových i sekčních firmy ALUROL. Dodáváme zakázky na klíč podle přání našich zákazníků. Provedeme veškeré zednické dokončovací práce, samozřejmostí je dodání stínící techniky.
Plastová okna, zimní zahrady Dafe plast Polná
Společnost Dafe plast Jihlava se zabývá nejen výrobou a montáží plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad, ale i poradenstvím, odbornými konzultacemi a projektováním souvisejícím s otvorovými výplněmi. Firma patří mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky. Zimní zahrady na klíč.
Plastová okna,dveře, dřevěná okna, servis oken PSD SERVIS Praha
Zabýváme se především prodejem a montáží plastových oken a dřevěných oken a plastových dveří včetně jejich příslušenství. V naší nabídce máme kvalitní česká plastová okna a dveře vyrobené ze špičkových německých profilů Inoutic a Salamander. Nabízíme celkem čtyři profily eurooken (z toho jeden profil dřevohliníkový), podle typu stavby pro Vás vždy vybereme ten nejvhodnější. U nás můžete vybrat ze širokého sortimentu.
Plastová okna, dveře Roudnice nad Labem
Společnost Okna Jurčík nabízí kompletní dodávky v oblasti oken a dveří včetně veškerých služeb. Zajišťujeme technické poradenství, zaměření i následnou montáž výrobků až po finální zednické zakončení. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis. Veškerá okna a dveře dodáváme výhradně od českého nebo slovenského výrobce.

Naše tipy:
Zkuste hledat Firma Montyco se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Firma Montyco se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Elektrikáři, elektroinstalace Praha ,Jan Bašta
Zajistíme běžné opravy a údržba elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalací domů, bytů a objektů, připojení elektrospotřebičů, elektrorevize a další. Nabízíme širokou paletu elektroinstalačních prací, rychlost, flexibilitu, dobré cenové podmínky a množstevní slevy stálým zákaznákům. Pro větší klienty zajistíme veškeré elektroinstalační práce a to i velkého rozsahu, rozvody TV a PC sítí v budovách, instalace osvětlení interiérů budov a venkovního osvětlení.
Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu.
Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu. V naší nabídce najdete ceník stavebního řeziva a dřeva, trámy, latě, hranoly, fošny, střešní latě, OSB desky, palubky a stavební stojky k zapůjčení.
STUDIOINTERIER okna, dveře, podlahy
Interiérové dveře a zárubně DANA, PORTA a SAPELI. Pokládka dřevěných a laminátových podlah Kährs, Witex, Solidfloor. Dodávka a montáž dřevěných eurooken.
Výroba přídavných zařízení ke stavebním strojům. TRIGA-MF, Lomnice nad Popelkou
Design, vývoj, výrob a prodej přídavného zařízení pro stavební stroje, speciálního servisního nářadí pro automobilový průmysl a hydraulických komponentů.
PROKUTILA Vše pro Vaši dílnu, zahradu, stavbu
Vše pro Vaši dílnu, zahradu, stavbu. Nářadí, zahradní technika, jezírka, bazény, zahradní nábytek, grily.

Volná místa
Volná místa
bazar