inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 22. červenca 2018 svátek má Magdaléna
Vyhledat v Pozri:

Výkup a zpracování kovového odpadu Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výkup a zpracování kovového odpadu ADID Brno

Kovový odpad. Vykupujeme železný a neželezný šrot v neomezeném množství za bezkonkurenční ceny. Naše společnost se specializuje na výkup a zpracování veškerého kovošrotu v Brně. Soustřeďujeme se především na území Jihomoravského kraje. V případě objemnějších likvidací železného odpadu se rádi přizpůsobíme požadavku zákazníka i z jiného regionu ČR.

http://www.adid.cz
Zařazena v kategori:

Kovovýroba

Profil stránky Výkup a zpracování kovového odpadu

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Nože, meče od skutečných kovářů HardMade eShop
Prodáváme nože a meče přímo od skutečných kovářů. Nabízíme nože vysokých kvalit a jedinečných designů, kde si vybere opravdu každý. Mimo to jsme se rozhodli náš sortiment doplnit o špičkové nože od těch nelepších a nejslavnějších světových výrobců, kteří nože neberou jen jako obchodní příležitost, ale jejich snahou je tvorba dobré značky.
Zámečnictví, kovovýroba Blansko AB KOVO
Kovovýroba Blansko nabízí komplexní služby v oblasti zpracování kovů. Specializuje se na výrobu strojírenských celků, montovaných ocelových konstrukcí a svařenců do 10 tun, zámečnické práce, svařování, strojní obrábění kovů, povrchovou úpravu.
Zakázková kovovýroba Bohumín
Kovovýroba Bohumín se zakázkovou kovovýrobou zabývá již řadu let. Nabízí komplexní služby v oblasti kovovýroby, např. řezání laserovým paprskem na špičkových CNC strojích firmy TRUMPF. Kovo Vesuv v.o.s. Vám díky dlouholetým zkušenostem zaručí, že Vaše zakázky budou precizně zpracovány k Vaši plné spokojenosti.
Výroba dílů z nerezu, hliníku, mosazi a železa Podškubka Kovovýroba Kunovice
naším hlavní předmětem činnosti je výroba kovových dílů s různou povrchovou úpravou, jako je práškové lakování a chromování, niklování, galvanické i žarové zinkování. Vyrábíme jak z černého plechu tak i z nerezi, hliníku či mosazi. Vyrábíme rámy kancelářských židlí, kovové části nábytku, reklamní stojany a vybavení obchodů, části svítidel, malou obalovou techniku, manipulační vozíky, rudle, řidítka, kolena výfuků, stojany na kola a mnoho dalších.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kovový odpad. Vykupujeme na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kovový odpad. Vykupujeme v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
DVD, CD, filmy, hry Trafikadvd.cz
Internetový obchod, kde můžete najít DVD a CD všeho druhu, jako filmy, pohádky, hudba, seriály, PC hry, komedie, muzikál, horory, romantické filmy, české filmy, krimi, válečné, dokumenty a další. Specializujeme se i na filmy s oblíbenými českými a zahraničními herci.
Výškové práce a čištění vzduchotechniky
Provádíme veškeré výškové práce horolezeckou technikou (stavební, montážní a úklidové). Dále provádíme čištění průmyslových - tukových odtahů vzduchotechniky pomocí chemikálií, rozpoštědel a technologie DANDUCT CLEAN - tryskání suchým ledem.
Redakční systém DreamSoft
Pro snadnou editaci webových stránek nabízíme redakční systém DreamSoft ve třech verzích. Redakční systém v nejrozšířenější verzi obsahuje katalog produktů.
Realitní společnost Nejlepší bydlení, Bydlení podle záměrů klienta
Jsme česká nezávislá realitní společnost s pobočkami v Brně, Praze, Plzni a Českých Budějovicích. Zaměřujeme se od počátku na rezidenční bydlení a máme velmi zkušené makléře, kteří vám rádi pomohou. Poskytujeme komplexní řešení v oblasti realit včetně zajištění optimálního financování. Zprostředkujeme koupi, prodej či pronájem bytů, rodinných domů, činžovních domů a pozemků.
Soukromá agentura domácí péče. GALIUM, Praha
GALIUM zajišťuje odborné výkony zdravotních sester v rodinách. Práci zdravotní sestry pacient neplatí, vyúčtujeme ji vaší zdravotní pojišťovně! Domácí hospicová péče.

Volná místa
Volná místa
bazar