inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. října 2018 svátek má Vendelín
Vyhledat v Pozri:

Výkup a zpracování kovového odpadu Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výkup a zpracování kovového odpadu ADID Brno

Kovový odpad. Vykupujeme železný a neželezný šrot v neomezeném množství za bezkonkurenční ceny. Naše společnost se specializuje na výkup a zpracování veškerého kovošrotu v Brně. Soustřeďujeme se především na území Jihomoravského kraje. V případě objemnějších likvidací železného odpadu se rádi přizpůsobíme požadavku zákazníka i z jiného regionu ČR.

http://www.adid.cz
Zařazena v kategori:

Kovovýroba

Profil stránky Výkup a zpracování kovového odpadu

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
MONT-KOVO Montované haly
MONT-KOVO nabízí montované haly, ocelové haly, ocelové konstrukce, konstrukce na fotovoltaiky a opláštění. Dodáme zateplené i nezateplené haly, obloukové haly, přístřešky. Haly se sedlovou i pultovou střechou. Projekce, výroba a montáž celá ČR.
Kovovýroba ozubení KINDL Slaný
Specializací naší firmy je kovovýroba, kterou zajišťujeme především pro zákazníky z měst Kladno, Žatec, Louny a Slaný. V našem závodě vyrábíme ozubená kola, ocelové konstrukce a zdvihací zařízení a provádíme zde obrábění kovů a zámečnické práce. Kovovýroba je prováděna na zakázku z širokého spektra kvalitních materiálů. Díky bohatým zkušenostem se můžeme zaručit za kvalitu námi poskytovaných služeb.
Vakuová kalírna MEDUNA, Pardubice - Černá za Bory
Stránky firmy zabývající se tepelným zpracováním kovů, metalografií a spektrální analýzou.
Strojírenská výroba, kovovýroba PANNONTECH Bohemia Třebíč
Naše společnost navazuje na bohatou tradici strojírenské výroby. Ve vlastním výrobním areálu s plným technologickým vybavením a zkušeným teamem desítek kvalifikovaných specialistů konstruujeme a vyrábíme celky pro energetiku, stavebnictví či těžební průmysl. Od artických oblastí Ruska, po ropný průmysl v Surinamu, od malých nerezových nádrží po kotel na spalování biomasy u nás dáváme železu tvar a život.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kovový odpad. Vykupujeme na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kovový odpad. Vykupujeme v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Reklamní agentura YAGA, Praha
Kreativní návrhy vlastních námětů a scénářů, sestavení a vedení realizačního týmu, produkce, vytvoření médiaplánu, vyhodnocení účinnosti reklamy. Televizní reklama, rozhlas, billboardy, dokumentární, prezentační a reklamní filmy, multimédia, výstavy.
Rozsáhlý katalog stránek - fjo.cz
Ručně tříděný, pravidelně administrovaný katalog stránek včetně vyhledávání odkazu s důrazem na kvalitu a funkčnost zařazených odkazů. Přidání stránek je zdarma, bez nutnosti zpětného odkazu nebo formou placeného zápisu.
AA+stavebniny - stavebniny a montáže
Zabýváme se prodejem širokého sortimentu stavebnin. Prodáváme zdící materiály, omítky, polystyrény, obklady, izolace, sádrokartony a další. Jsme také specialisté na komplexní služby v oblasti stavebně montážních činnosti, včetně zateplování a zdění příček.
Soukromáí farmaceutická společnost Axonia, Praha
Registrační záležitosti, prodej a marketing, Business Development, registrace humánních léčivých přípravků v regionu střední a východní Evropy, farmakovigilance, prodej humánních léčivých přípravků, farmakoekonomické analýzy, konzultační služby,...
aoficiální stránky města Uherský Brod
Informace o veřejných a společenských událostech. Nejnovější zprávy a články komentátorů. Dokumenty a formuláře určené pro podnikatele a firmy. Veřejné zakázky. Průvodce městem, historické památky, do-poručené trasy, informace pro turisty.

Volná místa
Volná místa
bazar