inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 25. dubna 2018 svátek má Marek
Vyhledat v Pozri:

Výkup a zpracování kovového odpadu Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výkup a zpracování kovového odpadu ADID Brno

Kovový odpad. Vykupujeme železný a neželezný šrot v neomezeném množství za bezkonkurenční ceny. Naše společnost se specializuje na výkup a zpracování veškerého kovošrotu v Brně. Soustřeďujeme se především na území Jihomoravského kraje. V případě objemnějších likvidací železného odpadu se rádi přizpůsobíme požadavku zákazníka i z jiného regionu ČR.

http://www.adid.cz
Zařazena v kategori:

Kovovýroba

Profil stránky Výkup a zpracování kovového odpadu

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výroba dílů z nerezu, hliníku, mosazi a železa Podškubka Kovovýroba Kunovice
naším hlavní předmětem činnosti je výroba kovových dílů s různou povrchovou úpravou, jako je práškové lakování a chromování, niklování, galvanické i žarové zinkování. Vyrábíme jak z černého plechu tak i z nerezi, hliníku či mosazi. Vyrábíme rámy kancelářských židlí, kovové části nábytku, reklamní stojany a vybavení obchodů, části svítidel, malou obalovou techniku, manipulační vozíky, rudle, řidítka, kolena výfuků, stojany na kola a mnoho dalších.
Ocelové konstrukce, dopravníky TRAMONTA CHRUDIM
Jsme přímí výrobci ocelových konstrukcí, dopravníků, pásových dopravníků, válečkových tratí. Provádíme stavební zámečnictví jako zábradlí, schodiště. Autodoprava, jeřábnické práce. Prodáváme technické plyny SIAD. Klimatizace, vzduchotechnika.
Kovovýroba a svařování Praha KOVERO EU
Věnujeme se kovovýrobě, svařování i zámečnictví. Kromě toho pro vás můžeme zajistit i další služby, jako je povrchová úprava výrobků, řezání nebo vytvoření technické dokumentace. Každé zakázce předchází konzultace, během které nám sdělíte své představy, my si všechno změříme a dohodneme se na ceně.
Zakázková, sériová kovovýroba, soustružení CEZA KOVO Černuc
Zakázková i sériová kovovýroba. Poskytování služeb v oblasti kovoobrábění, soustružení, frézování, broušení a závitování. Naším hlavním cílem je nabízet výrobky, které budou vyhovovat požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků. Pracujeme s barevnými kovy, plasty, ocelí, hliníkem, duralem a podobnými materiály. Firma má moderně vybavenou halu, nové vertikální obráběcí centrum a další moderní stroje, které zaručují vysokou kvalitu výrobků. Vyrábíme sériově i přímo na zakázku. Sídlem firmy je obec Černuc blízko Kladna, v tradiční kovovýrobní oblasti.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kovový odpad. Vykupujeme na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kovový odpad. Vykupujeme v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Výškové práce a stavební práce Praha, Karlovy Vary, Brno
Výškové a stavební práce.Mytí oken, čištění, opravy a nátěry fasád, kácení stromů, montážní práce, rekonstrukce interiérů....
Cartridge, náplně do tiskáren, tonery
Vše pro kvalitní tisk. Barvy do tiskáren Epson, Canon, Brother, Hp. Všechny produkty za bezkonkurenční ceny! Velmi kvalitní tisk na fotografický papír.
Prodej, servis Ssangyong Praha
Ssangyong Emil Frey prodává vozy typu SUV Korando a modely Rexton a Rodius. Zároveň je Ssangyong Emil Frey autorizovaným servisem pro všechny modely Ssangyong. Ssangyong Emil Frey poskytuje své služby v Praze 5 - Stodůlkách. Prodáváme originální náhradní díly pro modely Korando, Rexton, Rodius.
Kvalitní Hotel Kačerov Praha
Nabízíme ubytování v levném, ale kvalitním hotelu v klidné lokalitě Prahy 4 v blízkosti metra. Všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pro větší komfort hostů je k dispozici vybavená kuchyňka, internet zdarma, možnost parkování.
Portáljazyků.cz - informační portál o jazykovém vzdělávání
Informace pro studenty a učitele angličtiny, němčiny, ruštiny, italštiny, francouzštiny, španělštiny a dalších cizích jazyků. Online výukové materiály zdarma ke stažení. Užitečné info a www odkazy.

Volná místa
Volná místa
bazar