inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Výkopové zemní práce, demolice a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výkopové zemní práce, demolice a autodoprava Praha, Táborský Třebotov

Jedním z nejdůležitějších oborů naší činnosti jsou výkopové práce a zemní práce. Dle zadání klientů jsme schopni realizovat přípravné výkopové práce při budování základů, práce dokončovací a další. Mimo realizace činností souvisejících se stavbami pro vás můžeme zajistit rovněž odbahnění rybníků, přípravu komunikací, výkopy bazénů, budování přípojek (kanalizace apod.), opravy kanalizace nebo hutnění ploch.V zimě nabízíme mechanizované odklízení sněhu. Dále nabízíme odvod odpadu, kontejnery, autodopravu.

http://www.vykopove-prace-praha.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Výkopové zemní práce, demolice a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební, řemeslná a rekonstrukční interiérová tvorba. Universo, Chrastava
Zabýváme se zejména rekonstrukcemi panelových bytů, bytových jader, koupelen, speciálních interiérů a pokládkami dřevěných a plovoucích podlah.
Dřevostavby, zděné domy na klíč AITIA Vysoké Mýto
Projektujeme a stavíme rodinné domy na klíč, zděné domy, dřevostavby, nízkoenergetické, pasivní domy.T ypové rodinné domy upravujeme podle Vašich požadavků a situování stavební parcely.
Elektro-ekologie, s.r.o. - zemní práce
Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, přípojky a přeložky inženýrských sítí. Odvoz zeminy, suti a stavebních materiálů. Servis spaloven odpadů, kotlů a kotelen.
Plastová okna Dvořák
Nabízíme plastová okna, eurookna, zimní zahrady, dveře - doprava, montáž přímo od výrobce v krátkých dodacích termínech po celé ČR včetně Prahy. Plastová okna s výstuhou vhodná pro panelové domy. Kompletní služby, zaměření a kalkulace.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jedním z nejdůležitějších na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jedním z nejdůležitějších v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Úsporné topné systémy EUROBYT PLUS Horažďovice
Úsporné elektrické topné systémy značky THERMOWELL, infrapanely, moderní karbonové infrazářiče, akumulační radiátory. Termoizolační a protiplísňové nátěrové hmoty. Rychlorozkádací nůžkové stany. Firma EUROBYT PLUS se kromě obchodní činnosti zaměřuje i na stavební činnost. Provádíme veškeré stavební a řemeslné práce. Realizujeme nejen kompletní stavby na klíč, ale i dílčí stavební práce. V našem teamu jsou pouze zkušení řemeslníci, kteří rozumějí svému oboru a odvádějí velice kvalitní a odbornou práci ke spokojenosti všech našich zákazníků.
Zelená zebra.cz outdoorové vybavení
Internetový obchod s outdoorovým vybavením. Nabízíme vše potřebné pro turistiku, horolezectví, vodáctví, cyklistiku, táboření, camping. Najdete u nás batohy, stany, spacáky, karimatky a další, značek Jurek, Ferrino, Sigg, MSR, Yate, Petzl, Karrimor.
Cykloturistika, cyklistické zájezdy, poznávací zájezdy, Cestovní kancelář CYKLOTUR
Cykloturistika - cestovní kancelář CYKLOTUR Hradec Králové provozuje cyklistické zájezdy, relaxační zájezdy, poznávací zájezdy, pobytové zájezdy zájezdy. Destinacemi jsou Česká republika, Slovensko, Francie, Německo.
Svatební salon Paris Look
Francouzský značkový svatební salon Paris Look Jičín. Ve svatební salonu Paris Look v Jičíně najdete nejen francouzské svatební šaty Pronuptia Paris, ale také svatební šaty dalších předních světových značek.
Videokonference, videokonferenční řešení Avercomm Praha
Distributor videokonference Avercomm pro společnosti, které hledají moderní způsob komunikace v online prostředí. Nabízíme videokonferenční řešení technologie značky AVerComm, které tvoří základní produktovou nabídku.

Volná místa
Volná místa
bazar