inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Výkopové práce, zámečnictví, svařování hliníku Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Výkopové práce, zámečnictví, svařování hliníku či nerezu Jiří Beran Čáslav

Nabízíme široký sortiment služeb, včetně zámečnictví, svařování hliníku či nerezu, veškeré instalatérství, dále pak zemní a demoliční práce a autodopravu. Jsme jediná firma v okolí Kutné Hory, která zajišťuje kompletní svařování hliníku a nerezového materiálu. Naše firma má k dispozici minirypadla, traktorbagry, kolová rypadla, pásová rypadla, kráčející rypadla i buldozery.

http://www.jiri-beran.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Výkopové práce, zámečnictví, svařování hliníku

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební společnost ESK Group CZ, Děčín
Realizace liniových a dopravních staveb. Výstavba inženýrsjých sítí. Ocelové konstrukce, svařování uhlíkatých ocelí, nerez ocelí, barevných kovů. Pozemní a vodohospodářské stavby. Tlakové zkoušky, desinfekce. Poradenství ve svařování.
Autojeřáby Brno Josef Študent
Nabízíme jeřábnické práce autojeřáby AD20 s nosností do 20 tun. Práce autojeřáby s montážním košem upevněným na hlavu ramene jeřábu jako náhrada za montážní plošiny. Práce se závěsným košem. Vše s atestem a revizní zkouškou. Autojeřáby Brno.
Střechy na klíč FILKO realizace a opravy střech
Vyrábíme betonovou střešní krytinu FILKO s širokým sortimentem doplňků. Provádíme dodávky střech na klíč, jejich opravy a rekonstrukce po celé ČR - dodáme krytinu, stavební řezivo a další potřebné stavební doplňky.
Výstavba rodinných domů Maxmont Brno
Výstavba rodinných a bytových domů včetně kompletního servisu a poradenství. Námi vybrané lokality nabízejí bydlení v ekologicky nezatíženém prostředí s kvalitním dopravním spojením s městem, kompletní infrastrukturu a dobrou občanskou vybavenost.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme široký sortiment na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme široký sortiment v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Úsporné topné systémy EUROBYT PLUS Horažďovice
Úsporné elektrické topné systémy značky THERMOWELL, infrapanely, moderní karbonové infrazářiče, akumulační radiátory. Termoizolační a protiplísňové nátěrové hmoty. Rychlorozkádací nůžkové stany. Firma EUROBYT PLUS se kromě obchodní činnosti zaměřuje i na stavební činnost. Provádíme veškeré stavební a řemeslné práce. Realizujeme nejen kompletní stavby na klíč, ale i dílčí stavební práce. V našem teamu jsou pouze zkušení řemeslníci, kteří rozumějí svému oboru a odvádějí velice kvalitní a odbornou práci ke spokojenosti všech našich zákazníků.
Zelená zebra.cz outdoorové vybavení
Internetový obchod s outdoorovým vybavením. Nabízíme vše potřebné pro turistiku, horolezectví, vodáctví, cyklistiku, táboření, camping. Najdete u nás batohy, stany, spacáky, karimatky a další, značek Jurek, Ferrino, Sigg, MSR, Yate, Petzl, Karrimor.
Cykloturistika, cyklistické zájezdy, poznávací zájezdy, Cestovní kancelář CYKLOTUR
Cykloturistika - cestovní kancelář CYKLOTUR Hradec Králové provozuje cyklistické zájezdy, relaxační zájezdy, poznávací zájezdy, pobytové zájezdy zájezdy. Destinacemi jsou Česká republika, Slovensko, Francie, Německo.
Svatební salon Paris Look
Francouzský značkový svatební salon Paris Look Jičín. Ve svatební salonu Paris Look v Jičíně najdete nejen francouzské svatební šaty Pronuptia Paris, ale také svatební šaty dalších předních světových značek.
Videokonference, videokonferenční řešení Avercomm Praha
Distributor videokonference Avercomm pro společnosti, které hledají moderní způsob komunikace v online prostředí. Nabízíme videokonferenční řešení technologie značky AVerComm, které tvoří základní produktovou nabídku.

Volná místa
Volná místa
bazar