inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Vybavení tělocvičen, sportovní vybavení Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vybavení tělocvičen, sportovní vybavení DOR SPORT Sedliště

Provádíme kompletní vybavení tělocvičen, venkovních hřišť, sportovních hal a areálů. Vyrábíme a dodáváme sportovní podlahy VLD, sportovní vybavení a příslušenství pro školy a školky.

http://www.dorsport.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Vybavení tělocvičen, sportovní vybavení

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Komplexní služby v oblasti stavebnictví. Stavební firma SPS engineering, Praha
Komplexní služby v oblasti stavebnictví, od investičního záměru přes předprojektovou a projektovou přípravu, inženýrskou činnost, vlastní realizaci, záruční a pozáruční servis až po správu nemovitostí.
Rekonstrukce bytů a domů Rekostyl Praha
Provádíme rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen, podlah, zateplování fasád. Naše truhlářství vyrábí kuchyně na míru. Vyrábíme a montujeme plastová okna a eurookna. Vyřídíme Zelená úsporám. Rekonstrukce bytu a bytového jádra provádíme na klíč.
Stavební práce, Trutnov
výstavba rodinných domů, rekonstrukce a údržba objektů, opravy a rekonstrukce rozvodů elektřiny, plynu, vody a tepla, běžné řemeslné práce, zpracování projektové dokumentace a zajištění stavebního povolení.
Výkon zeměměřických činností, prodej geodetických přístrojů Eduard Fleischer THEODATA GP Mikulov
Nabízíme veškeré geodetické práce jak inženýrská geodezie, geometrické plány, GPS měření, podvodní měření sonarem, 3D zpracování dat, skutečné provedení a dokumentace, tisky, prodej geodetických přístrojů, příslušenství a jiné. Během působení na stavebním trhu firma Theodata GP uplatnila svůj široký rozsah odborných geodetických činností na známých stavbách. Jsme neustále se rozvíjející geodetickou firmou, která využívá moderní postupy a technologie.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme kompletní vybavení na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme kompletní vybavení v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Úsporné topné systémy EUROBYT PLUS Horažďovice
Úsporné elektrické topné systémy značky THERMOWELL, infrapanely, moderní karbonové infrazářiče, akumulační radiátory. Termoizolační a protiplísňové nátěrové hmoty. Rychlorozkádací nůžkové stany. Firma EUROBYT PLUS se kromě obchodní činnosti zaměřuje i na stavební činnost. Provádíme veškeré stavební a řemeslné práce. Realizujeme nejen kompletní stavby na klíč, ale i dílčí stavební práce. V našem teamu jsou pouze zkušení řemeslníci, kteří rozumějí svému oboru a odvádějí velice kvalitní a odbornou práci ke spokojenosti všech našich zákazníků.
Zelená zebra.cz outdoorové vybavení
Internetový obchod s outdoorovým vybavením. Nabízíme vše potřebné pro turistiku, horolezectví, vodáctví, cyklistiku, táboření, camping. Najdete u nás batohy, stany, spacáky, karimatky a další, značek Jurek, Ferrino, Sigg, MSR, Yate, Petzl, Karrimor.
Cykloturistika, cyklistické zájezdy, poznávací zájezdy, Cestovní kancelář CYKLOTUR
Cykloturistika - cestovní kancelář CYKLOTUR Hradec Králové provozuje cyklistické zájezdy, relaxační zájezdy, poznávací zájezdy, pobytové zájezdy zájezdy. Destinacemi jsou Česká republika, Slovensko, Francie, Německo.
Svatební salon Paris Look
Francouzský značkový svatební salon Paris Look Jičín. Ve svatební salonu Paris Look v Jičíně najdete nejen francouzské svatební šaty Pronuptia Paris, ale také svatební šaty dalších předních světových značek.
Videokonference, videokonferenční řešení Avercomm Praha
Distributor videokonference Avercomm pro společnosti, které hledají moderní způsob komunikace v online prostředí. Nabízíme videokonferenční řešení technologie značky AVerComm, které tvoří základní produktovou nabídku.

Volná místa
Volná místa
bazar