inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 16. listopadu 2018 svátek má Otmar
Vyhledat v Pozri:

Vše pro zdraví a relaxaci Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vše pro zdraví a relaxaci Obchůdek Serena

Nabízíme Vám velký výběr bylinek, bylinných, ovocných, černých i zelených čajů a dalšího zboží pro Vaše zdraví a pohodu. Mohu nabídnout své douholeté zkušenosti nejen s bylinkami, ale také z působení energií Reiki a z terapie Klíč k životu.

http://dafoserena.cz
Zařazena v kategori:

Zdraví

Profil stránky Vše pro zdraví a relaxaci

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Medicinální houby výroba MycoMedica Police nad Metují
MycoMedica je přední výrobce produktů z medicinálních hub. V naší nabídce naleznete například Cordyceps CS-4, Reishi, Coriolus, Maitake či Hericium. Jsou součástí čínské medicíny. Užívají se u nádorových onemocnění, oslabené imunitě, únavách apod.
Katalog odkazů o zdraví a zdravotnictví.
Nemoci a vyšetření, léky a doplňky, domácí lékař, alternativní medicína, duševní zdraví, lékárny, pomoc nemocným, zdravotnická technika, bylinky a čaje, diety a hubnutí, lékaři, výživa, závislost, zdravotnická zařízení, aktuálně o zdraví.
Vip Dieta Zdravé hubnutí bezpečně a efektivně
Hubněte efektivně, rychle a bezpečně s VIP Dietou. Pod dohledem profesionálního poradce. S námi zhubne každý! Nejprve provedeme měření na přístroji Inbody 230, dále navrhneme ideální VIP dietu a pak už může klient přistoupit k samotným fázím zdravého hubnutí. Profesionální přístup je v tomto případě velmi důležitý a jen s dostatkem zkušeností a znalostí je možné stanovit přesný plán hubnutí. Klienti jsou u nás seznámeni se všemi úskalími, výhodami i možnými nevýhodami VIP programu hubnutí , při čemž se vždy přihlíží k jejich somatotypu, tedy tělesným proporcím.
Chřipka a její léčba, očkování proti chřipce
Chřipka (influenza) je virové infekční onemocnění rychle se šířící mezi lidmi. Jeho původcem je malá virová částice ze skupiny Orthomyxoviridae. Přenáší se tzv. kapénkovou cestou, to znamená kýcháním a nebo přímým kontaktem s nemocným.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme Vám velký na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme Vám velký v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nábytek a kuchyně na zakázku AGILE, Vysoké Mýto
Nábytek a kuchyně na zakázku. V truhlářství AGILE vyrábíme na míru kuchyňské linky, nábytek do obývacích, dětských a studentských pokojů i do ložnic. Součástí dodávky je také bezplatný návrh od profesionálního interiérového designera s 3D vizualizacemi.
Distribuce módní lehké i těžké dámské konfekce. Chic Styl, Pečky
Firma má vlastní modelárnu, na všechny výrobky si tvoří vlastní návrhy a reaguje rychle na požadavky trhu, nejen klasickou konfekcí, ale i módními trendy.
Schiedel komíny Váš dům novým vytápěním
Komíny, komínových systémy Schiedel. Vybavujete Váš dům novým vytápěním? Pak budete nutně potřebovat nový a moderní komínový systém. Špičková komíny Schiedel Vám zaručují maximální účinnost a bezpečnost. Naše komínové systémy Vám dodáme přesně na konkrétní variantu. Popřípadě si můžete zvolit univerzální komínový systém a dle aktuální situace budete moci volit druh vytápění.
Ski.cz - Vše o lyžování, lyžařská střediska, lyžařské zájezdy.
Nabídky lyžování (lyžařské zájezdy) zde můžete hledat přímo podle Lyžařských lokalit. Naleznete zde informace o lokalitách a nabídky lyžování v daných střediscích.
Motokrosové oblečení, boty MX Shop Kolín
V našem rozsáhlém sortimentu naleznete motokrosové oblečení a doplňky té nejvyšší kvality od předních světových značek. Motokrosové oblečení nabízíme v řadě kategorií.

Volná místa
Volná místa
bazar