inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Vše o stavění najtete na Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vše o stavění najtete na Stavba.cz

Ať už stavíte svépomocí, nebo jste dodavatel či řemeslník, nesmíte chybět na novém portálu Stavba cz. Najdete zde stavební materiály, rady a tipy jak stavět. Na stavba.cz nechybí diskuze, kde je stavební bazar, prodej pozemků nebo nabídky práce.

http://www.stavba.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Vše o stavění najtete na

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zateplovací systémy Praha zateplení
Zabýváme se zateplením budov kontaktním zateplovacím systémem, hydroizolací plochých střech, rekonstrukcí lodžií včetně výměny zábradlí, výměnou oken a vstupních portálů a klempířskými pracemi s tím související a tím vlastně odstraňujeme statické poruchy a zabraňujeme jejich dalšímu vzniku. V oblasti služeb nabízíme, v rámci provádění staveb, kompletní inženýrský servis včetně statických posudků, zajištění projektové dokumentace a posouzení energetické náročnosti budov.
Realizace staveb, zpracování PD Hroší stavby Morava Olomouc
Nabízíme komplexní služby ve stavebnictví. Poradenství při formulaci investičního záměru, zpracování PD, pomoc při zpracování žádosti o dotaci, vlastní realizace stavby, podíl na financování stavby, záruční a pozáruční servis.
Nízkoenergetické domy Brno, Stavmontbrno
Společnost Stavmont Brno je stavební společnost realizující nízkoenergetické domy v Brně na klíč pomocí vlastní konstrukce STB Block - termoizolačních panelů. Zajistíme komplexní realizaci Vašeho projektu včetně financování.
Stavebně obchodní firma DOSI Čkyně
Hlavní náplní je provádění pozemních staveb,jejich rekonstrukcí a drobnějších oprav. Samozřejmostí je poskytování služeb s touto čiností souvisejících- prodej stavebních materiálů včetně dopravy. Naše firma také provozuje vodní a kanalizační řády a čistírny odpadních vod.

Naše tipy:
Zkuste hledat Ať už stavíte na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Ať už stavíte v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Úsporné topné systémy EUROBYT PLUS Horažďovice
Úsporné elektrické topné systémy značky THERMOWELL, infrapanely, moderní karbonové infrazářiče, akumulační radiátory. Termoizolační a protiplísňové nátěrové hmoty. Rychlorozkádací nůžkové stany. Firma EUROBYT PLUS se kromě obchodní činnosti zaměřuje i na stavební činnost. Provádíme veškeré stavební a řemeslné práce. Realizujeme nejen kompletní stavby na klíč, ale i dílčí stavební práce. V našem teamu jsou pouze zkušení řemeslníci, kteří rozumějí svému oboru a odvádějí velice kvalitní a odbornou práci ke spokojenosti všech našich zákazníků.
Zelená zebra.cz outdoorové vybavení
Internetový obchod s outdoorovým vybavením. Nabízíme vše potřebné pro turistiku, horolezectví, vodáctví, cyklistiku, táboření, camping. Najdete u nás batohy, stany, spacáky, karimatky a další, značek Jurek, Ferrino, Sigg, MSR, Yate, Petzl, Karrimor.
Cykloturistika, cyklistické zájezdy, poznávací zájezdy, Cestovní kancelář CYKLOTUR
Cykloturistika - cestovní kancelář CYKLOTUR Hradec Králové provozuje cyklistické zájezdy, relaxační zájezdy, poznávací zájezdy, pobytové zájezdy zájezdy. Destinacemi jsou Česká republika, Slovensko, Francie, Německo.
Svatební salon Paris Look
Francouzský značkový svatební salon Paris Look Jičín. Ve svatební salonu Paris Look v Jičíně najdete nejen francouzské svatební šaty Pronuptia Paris, ale také svatební šaty dalších předních světových značek.
Videokonference, videokonferenční řešení Avercomm Praha
Distributor videokonference Avercomm pro společnosti, které hledají moderní způsob komunikace v online prostředí. Nabízíme videokonferenční řešení technologie značky AVerComm, které tvoří základní produktovou nabídku.

Volná místa
Volná místa
bazar