inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Vrtání studní Eduard Prokš Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vrtání studní Eduard Prokš

Vrtání studní Prokš Vám nabízí bezproblémové čerpání vody z Vaší studny. Nabízíme profesionální vrtání studní, montáže ponorných čerpadel i vrty pro tepelná čerpadla. Prokš, to je záruka kvality a 35 let zkušeností!

http://www.vrtanestudny.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Vrtání studní Eduard Prokš

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Specialista na tepelně izolační systémy. Ing. Jaroslav Nevrlý - Invest, Praha
Stavební práce, revitalizace a zateplování objektů, zateplování střech. Rekonstrukce balkonů a lodžií, dodávka výplní – okna, dveře. Organizačně technické služby.
Rodinné domy na klíč z thermopanelu, cihlové domy Ostrava
Rodinné domy na klíč dle přání zákazníka. Zabýváme se stavbou rodinných domů z thermopanelu a cihlových domů. Provádíme rekonstrukce a výstavby komerčních objektů, interiérové práce, půdní vestavby, zateplení a hydroizolace budov.
Výroba dřevěných obkladů, kartáčování a opalování dřeva Šindelárna Drdlík Hlinsko
Naše firma se zabývá výrobou a montáží dřevěných obkladů a výrobou dřevěného štípaného šindele. Již od roku 1990 vyrábíme a pokládáme dřevěný štípaný šindel určený převážně na střechy roubených chalup a památkových objektů. Kromě dřevěného šindele nabízíme a pokládáme také plastový šindel EUREKO se zárukou 30 let. Firma sídlí v Hlinsku, Pardubický kraj, šindelárna je v obci Sobíňov.
Zpracování projektové dokumentace Projekce Olomouc
Zabýváme se zpracováním projektové dokumentace novostaveb, rekonstrukcí a modernizací staveb. Naše projekční kancelář má za sebou desítky úspěšně realizovaných projektů v Olomouckém kraji, ale i mimo něj. Vypracujeme Vám Vámi potřebnou projektovou dokumentaci dle Vašeho přání a potřeb tak, aby bez problémů prošla stavebním řízením.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vrtání studní Prokš na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vrtání studní Prokš v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akumulační nádrž tepelná technika
Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1”. Prodej těsnění - izolací pro akumulační nádoby.
Soudní znalectví v oboru ekonomika
Soudní znalectví pro vozidla,výpočetní a kancelářská technika,stroje a zařízení,zemědělská a manipulační technika,nábytek,spotřební elektronika,vybavení a zařízení domácností,ale také znalecké posudky pro firmy,podnikatele,právnické i soukromé osoby
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost.
Vybavení do koupelen Perfecto design, Praha
Prodáváme designové vodovodní baterie, umyvadla, koupelnové doplňky a další vybavení do koupelen. Naše výrobky pocházejí pouze od certifikovaných výrobců s mnohaletou tradicí. Naším krédem je spokojený zákazník.
Zahradnictví, květinářství Praha
Jsme zaměřeni především na prodej rostlin, substrátů a hnojiv. Najdete zde okrasné dřeviny a keře, trvalky, traviny, ale i koření a léčivé rostliny. Můžeme nabídnout námi vypěstované rostliny za exkluzivní ceny. V sezoně pro vás máme připraven široký sortiment sadby, balkonových květin, rostlin a letniček. Dále si zde můžete vybrat ze širokého sortimentu substrátů, hnojiv, postřiků, keramiky a dárkových předmětů.

Volná místa
Volná místa
bazar