inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Vodohospodářské stavby, HEREL, Brno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vodohospodářské stavby, HEREL, Brno

Zkoušky vodotěsnosti kanalizací a kanalizačních přípojek včetně šachet, jednotlivých trub nebo spojů ve výrobně i na stavbě, návrh sanace trubních řadů a objektů které nevyhověly zkoušce vodotěsností, opravy netěsných spojů, poradenská činnost

http://www.herel.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Vodohospodářské stavby, HEREL, Brno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zateplování fasád, sanace a izolace Plzeň
Nabízíme profesionální služby v oblasti zateplování fasád, sanace a izolace. Pokud chcete mít jistotu, že jste udělali pro svůj domov maximum, tak byste měli využít našich profesionálních služeb.
DH PARKET S.R.O. PRODEJ PLOVOUCÍCH PODLAH
Realizace interiérů, podlahy ( dřevěné, laminátové, vrstvené), schodišťové stupě, montáž dveří a zárubní. Realizace exteriérů, dřevěné terasy, obklady bazénů, dřevěné obložení fasád, balkóny.
Stavební, úklidová společnost Rekra, Jablonec nad Nisou
Stavební činnost naší firmy se Vám postará o návrh rekonstrukce, přes dokumentaci , realizaci až po závěrečnou kolaudaci. Ceny stavebních prací dohodou dle charakteru a rozsahu prací. Nabízíme úklidy domácností, ale také úklidy pro rodinné domy a byty, apod.
Měření radonu v oblasti Libereckého kraje
Provádíme měření radonu ve stavebnictví v Libereckém kraji. Radon je přírodní radioaktivní plyn, bez zápachu a bez barvy, lidskými smysly nezjistitelný.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zkoušky vodotěsnosti kanalizací na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zkoušky vodotěsnosti kanalizací v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar