inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava MEDIA Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava MEDIA 2000 Praha

Spedice, přeprava kusových zásilek, stěhování, osobní a zájezdová doprava. Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava. Plně klimatizovaný vůz. Variabilita vnitřního prostoru. Dlouhodobý pronájem vozu s řidičem. Zajišťování dopravy pro kulturní a sportovní akce.

http://www.thurmedia.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava MEDIA

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zemní práce, doprava stavebních materiálů Radek Muran Světice
Na základě dlouholetých zkušeností poskytujeme služby v oblastech zemní práce, zemní a výkopové práce a nákladní doprava. Přepravíme jak stavební materiály, tak zboží na vnitrostátní či mezinárodní úrovni. Disponujeme vlastním rozsáhlým vozovým parkem a proškolenými zaměstnanci. Nad rámec běžných nákladních vozů a návěsů můžeme nabídnout i chladírenské vozy a auta s hydraulickou rukou. Zajišťujeme i jeřábnické práce.K dopravě stavebních materiálů a manipulaci s nimi využíváme výhradně vlastní techniku. Vlastníme auto s hydraulickou rukou.
Expresní autodoprava Pajka Transport Liberec
Firma Pajka Transport poskytuje expresní přepravu a další služby v oblasti autodopravy, jako jsou například celovozové zásilky, přikládková přeprava, kamionová přeprava a další. I když jsme novou firmou, tak s dlouhodobými zkušenosti v mezinárodní nákladní dopravě po celé Evropě i mimo Evropu. Zabýváme se přepravou kusových zásilek a celovozových nákladů za smluvní ceny. Neváhejte a obraťte se na nás s konkrétní poptávkou. Nabízíme řešení šité na mírů právě Vaší společnosti.
Komfortní mezinárodní doprava, přeprava a dovoz zboží 2Traders CZ Praha
Rychlá a spolehlivá komfortní vnitrostátní přeprava zboží za výhodné ceny. Přepravujeme zboží různých druhů nákladů ze všech koutů České republiky na Vámi dané místo po celé České republice. Řádné zajištění a pojištění nákladu je u nás samozřejmostí. Stále inovujeme služby, které nabízíme. V poslední době se jedná především o stálé monitorování všech vozů. Tím jsme schopni zákazníka informovat, kde přesně se vozidlo nachází a to po celé Evropě. Zároveň jsme schopni velice rychle řešit neočekávané situace a celkově tak zeefektivňujeme celý provoz.
Mezinárodní, tuzemská autodoprava Joppa Logistics Brno
Firma Joppa Logistics nabízí služby mezinárodní i tuzemské autodopravy. Můžeme nabídnout kvalitní a všestranný servis v oblasti dopravy, spedičních služeb, logistiky, skladování a zajištění celního odbavení a intrastatu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Spedice, přeprava kusových na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Spedice, přeprava kusových v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Figurka.cz internetový obchod s designovými doplňky pro Váš domov.
Naše zboží udělá radost nejen Vám samotným, ale většina námi prodávaného zboží je také vhodná jako dárek pro Vaše blízké. internetový obchod s dárky a bytovými doplňky. Najdete u nás produkty světově proslulých značek: Eva Solo, Koziol, Fatboy a Hogri.
Nezisková organizace Liga proti rakovině Praha
Nádorová prevence, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podpora onkologického výskumu.
JeHla Starožitný nábytek internetový obchod
Nabízíme kvalitně restaurovaný nábytek, nebo nábytek v původním stavu. S restaurováním nábytku máme mnohaleté zkušenosti. Prodáváme pouze originály, ne repliky.
Counter Strike
Stránka venovaná hre Counter Strike. Nájdete tu informácie o tejto skvelej hre a v sekcii download si môžete posťahovať pár užitočných vecí...
Dárky wellness a relaxační pobyty
Věnujte originální dárek! Vyberte si z naší nabídky wellnes a relaxačních nebo zážitkových pobytů v lázních v Čechách a na Slovensku a věnujte ho jako dárek ve formě dárkového certifikátu na sametovém papíře, elegantně zabaleném v dárkové krabičce.

Volná místa
Volná místa
bazar