inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava MEDIA Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava MEDIA 2000 Praha

Spedice, přeprava kusových zásilek, stěhování, osobní a zájezdová doprava. Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava. Plně klimatizovaný vůz. Variabilita vnitřního prostoru. Dlouhodobý pronájem vozu s řidičem. Zajišťování dopravy pro kulturní a sportovní akce.

http://www.thurmedia.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava MEDIA

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kompletní dopravní služby Dopravní agentura Praha
Zajistíme servis Vašich klientů v oblasti VIP, incomingové, tuzemské a zahraniční dopravy od jednotlivců až po velké skupiny. To vše vlastním vozovým parkem, který budujeme ke spokojenosti nejnáročnějších požadavků našich klientů. Náš vozový park obsahuje autobusy, mikrobusy a minibusy značek Mercedes Benz, MAN a SETRA.
Autodoprava Hábl, Kladno
Mezinárodní autodoprava a spedice. Kvalitní vozy značky DAF, spolehlivost a více jak 15 let zkušeností.
DorDor - smluvní přeprava osob
Zajišťujeme transfer na letiště a smluvní přepravu osob po Praze, České republice i mezinárodní přepravu po Evropě. Nabízíme výhodné ceny, spolehlivé a zkušené řidiče, luxusní vozy i vozy střední třídy a vysokou úroveň služeb.
Expresní doprava, logistika a obalový materiál Kroupa spedition Luštěnice
Profesionální logistika, skladování, spedice a hlavně expresní doprava jsou služby nezbytné pro velké i malé firmy. Profesionální hospodaření a zajištění obalových materiálů rapidně zvýší úroveň vašich služeb. Po celou dobu působení nekonkurujeme velkým dopravním a logistickým firmám se standardizovanými službami, ale poskytujeme našim klientům servis v potřebném čase i rozsahu, zcela dle jeho individuálního požadavku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Spedice, přeprava kusových na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Spedice, přeprava kusových v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Výškové práce pomocí horolezecké techniky, ONENESS, Kopřivnice
Provádění stavebních, natěračských, montážních a jiných prací ve výškách, převážně pomocí horolezecké techniky.
Ubytování, turistický info server
Turistický info server Infoturistika.cz Vám nabízí přehled nejlepšího ubytování v České republice a kromě toho i všech památek pro Váš výlet.
Deštníky slunečníky eShop, Trhové Sviny
Zabýváme se prodejem kvalitních deštníků, slunečníků a pláštěnek. Naše sídlo je nedaleko hlavního zastoupení firmy Doppler pro ČR, a proto si můžeme dovolit krátké dodací doby všech deštníků a slunečníků. Nabízíme osobní odběr na atraktivním místě na Praze 5 v kamenné prodejně našeho partnera nebo po dohodě v Českých Budějovicích a Trhových Svinech. Máme nejširší nabídku na Internetu s nejlepšími cenami.
Nábytek Him, Prodej nábytku z masívního dřeva s přímou podporou výrobce.
V našem obchodě naleznete levné a zároveň kvalitní jednolůžkové i manželské postele, dětské palandy, skříně, komody, noční stolky, úložné prostory,psací stoly, poličky a mnoho dalších vybavení pro Váš domov. Sázíme hlavně na kvalitu služeb, upřímnost a rychlost záručního i pozáručního servisu.
Výklad karet on-line zdarma
On-line poradna pro paranormální jevy, duchové, duše zemřelých… snímáme uřknutí, prokletí, očarování, rušíme negativní zóny a odvádíme přivtělené duše pomocí magického rituálu… výklad karet na dálku, kouzla i rituály na míru dle přání zákazníka, magický e-shop...

Volná místa
Volná místa
bazar