inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 21. srpna 2018 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava MEDIA Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava MEDIA 2000 Praha

Spedice, přeprava kusových zásilek, stěhování, osobní a zájezdová doprava. Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava. Plně klimatizovaný vůz. Variabilita vnitřního prostoru. Dlouhodobý pronájem vozu s řidičem. Zajišťování dopravy pro kulturní a sportovní akce.

http://www.thurmedia.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava MEDIA

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Autobusová doprava, Dostál Praha
Komplexní dopravní incomingové a zájezdové služby po České republice i v zahraničí, zájezdy pro cestovní kanceláře, školní autobusové zájezdy, zájezdy sportovních a pracovních kolektivů, ale i přepravu menších skupin osob.
Silniční motorová doprava nákladní Aleš Rybisár , Štoky
Silniční motorová doprava nákladní vnitrostátní i mezinárodní. Firma provozuje vozidly do a nad 3,5 tuny. Přepravy provádíme 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
Autodoprava Kroupa doprava výkopové zeminy Praha
Doprava veškerých sypkých materiálů po celém území České republiky a také v zahraničí. Hlavní činností je doprava výkopové zeminy, včetně nakládky a ukládky na skládkách, a následná rekultivační činnost.
Autodoprava, zemina NAD Končice, Žiželice nad Cidlinou
Nákladní autodoprava, přeprava sypkých nákladů, paletovaného zboží, nadměrných nákladů, zemní práce, půjčování stavebních strojů. Prodej zeminy, ornice, substrátu a hlíny.

Naše tipy:
Zkuste hledat Spedice, přeprava kusových na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Spedice, přeprava kusových v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jaroslav Foldyna
Zastupitel statutárního města Děčín, volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji. Lidé mě většinou vnímají jako vyhraněného politika, a proto se převážně dělí jen na ty, kteří mě mají či nemají rádi. Chcete vědět více?
Kompresory BOGE – servis kompresorů
Kompresory BOGE, šroubové kompresory, pístové kompresory. Sušičky, filtry olejové a vzduchové, filtrační vložky, separátory oleje, vzdušníky, dmýchadla. Prodej, opravy a servis kompresorů, dmychadel, sušičů a filtrů stlačeného vzduchu.
Infratopení - EKO-EKO TOP
Nabízíme široký výběr infrapanelů a solárních modulů od renomovaných zahraničních i domácích výrobců. Bezplatné konzultace, posouzení záměru a vypracování cenové nabídky.
Internetový marketing od Wsi marketing Praha
Velká část projektů kolabuje proto, že nemá dobře zvládnutý internetový marketing. Internetový marketing často rozhoduje o Vašem úspěchu. Spolehněte se proto na profesionály. Nabízíme SEO, PPC, webová řešení. Kontaktujte nás.
Výtvarné kurzy, malba Galerie OFF FORMAT Brno
Kurz a výuka malby, kresby, figurální malby, olejomalby, nebo přípravný kurz na přijímací zkoušky na uměleckou školu. Nejen to najdete na našem webu Výtvarné kurzy Brno. Kurzy pořádáme přímo v inspirativních prostorách galerijní expozice. Vysokou kvalitu kurzů zajišťují lektoři s vysokoškolským vzděláním uměleckého směru a s pedagogickými zkušenostmi na středních a vysokých uměleckých školách. Díky malému počtu studentů v kurzu garantujeme individuální a intenzivní přístup lektora.

Volná místa
Volná místa
bazar