inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Vláknová optika a fotonika. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vláknová optika a fotonika. Safibra, Říčany

Optické technologie a produkty, zejména optovláknové senzory a systémy. Vývoj a aplikace speciálních optovláknových biochemických senzorů ve společném projektu několika evropských institucí, laboratoří, univerzit a společností.

http://www.safibra.cz
Zařazena v kategori:

Foto,Optika

Profil stránky Vláknová optika a fotonika.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Digitální fotoaparáty, videokamery Digiobchod AARON shop Praha
Digiobchod je internetový obchod a kamenná prodejna, specializující se na prodej fotoaparátů, kamer a dalšího příslušenství pro amatéry i profesionály. Nabízí levné digitální fotoaparáty a videokamery značek Olympus, Canon, Kodak, Nikon, Fujifilm, Panasonic, Sony a další.
Oční optika, ordinace Optik ASOP Praha
Po celé Praze provozujeme oční optiky a ordinace, kam se můžete obrátit, máte-li problémy se svým zrakem. Mezi naše služby patří vyšetření zraku, vyšetření na kontaktní čočky, předpis brýlí, léčba kyslíkem, diagnostika a léčba zákalů i celkové poradenství. V našich optikách seženete kvalitní, elegantní a hlavně účinné brýle (dioptrické i sluneční), kontaktní čočky i důležité doplňky. Najdete nás v Praze na pěti provozovnách.
optika visus kontaktní čočky, dioptrické brýle
optik visus je oční optika, která nabízí dioptrické i sluneční brýle. V jejich sortimentu najdete barevné kontaktní čočky a dioptrické kontaktní čočky.
Dětská optika, brýle Brno
Nabízíme rozsáhlou nabídku slunečních, dioptrických, dětských a dalších druhů brýlí, které jsou vyrobeny předními výrobci v optometrice. Nepodceňujte zrak u vašich nejmenších a nechte je vyšetřit u optometristy, který dokáže zavčas rozpoznat hrozící nebezpečí dočasného i tvalého poškození zraku. Jedním z takovýchto středisek je i dětská optika od Aleše Žejdla v Brně. Nabízíme širokou nabídku brýlí, jak pro děti, tak i dospělé.

Naše tipy:
Zkuste hledat Optické technologie a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Optické technologie a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
RC modely aut, letadel, lodí a vrtulníků
Internetový prodej rc modelů letadel, modelů lodí, modelů aut. Přijímače a nabíjení pro modely, simulátory, regulátory a akumulátory, motory, příslušenství, náhradní a tuningové díly. Konstruktivní hračky.
LM-Servis Lenka Michalcová
Úklidové služby,jednorázové a stálé úklidy,mytí oken,dodávání náplní,čištění koberců,sedacích souprav,čalounění.Malířské a natěračské práce.Provozování jídelen.Dovolená v Černé Hoře.
Virtulání galerie výtvarnice Pavlíny Kuchařové, Blansko
Originální díla realizovaná jako akvarely, netkané tapiserie ART Protis nebo jako malby na hedvábí.
Webdesign, tvorba www stránek CLICKMEDIA Teplice
Originální webdesign a tvorba www stránek, programování webových aplikací pro internet i intranet a internetové obchody. Specializace na přehlednost a přístupnost. Důkladná SEO optimalizace pro vyhledávače.
Inzerce nových i ojetých aut Ráj aut
Autobazar, inzertní server nových i ojetých aut. Stránky obsahují i důležité rady ke koupi a recenze aut. Záběry z vážných dopravních nehod. Diskusní fórum. Vkládání inzerátů je zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar