inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Vladimir Mešťánek-stavební činnost Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vladimir Mešťánek-stavební činnost

Zajišťujeme kompletní stavební činnost, správu nemovitostí a úklidovou činnost. Oblast působnosti Ústecký kraj a Praha.

http://www.mestanek.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Vladimir Mešťánek-stavební činnost

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební firma GS STAVITELSTVÍ, Mělník
Služby v oblasti staveb od stavebního řízení až po vlastní realizaci. Zabezpečujeme a provádíme veškeré stavební práce od vypracování projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení až po kolaudaci.
Stavba, projekce dřevostavby Štika Kaplice
Specializujeme se zejména na dodání a montáž kvalitní dřevěné konstrukce, která je tradičně tesařsky vázána, ovšem při použití moderní technologie. Konstrukce dodáváme do fáze hrubé stavby tak, aby byl objekt plně funkční. Taková stavba je připravena pro další řemesla, která si můžete zajistit sami nebo je svěřit do rukou našich odborníků.
Stavební firma Pazdera, Vlašim
Společnost zajišťuje široké spektrum stavebních prací zahrnující novostavby, rekonstrukce či opravy, dále stavby technologické, provádění inženýrských sítí či opravy památkových objektů. Je možné zajistit i inženýrskou a projektovou činnost.
Dřevostavby, bungalov na klíč, mobilní domy k trvalému bydlení HappyBuilding ACCURATE Postřižín
Postavíme vám dřevostavby na klíč. Bungalov nebo celoroční mobilní domy k trvalému pobytu. Specializujeme se na dřevěné domy. Podívejte se na projekty bungalovů a dřevostaveb. Bungalovy na klíč nové generace si zaslouží vaši pozornost. Dřevěné domy, které pořídíte velmi levně.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme kompletní stavební na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme kompletní stavební v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar