inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 13. prosince 2018 svátek má Lucie
Vyhledat v Pozri:

Vladimir Mešťánek-stavební činnost Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vladimir Mešťánek-stavební činnost

Zajišťujeme kompletní stavební činnost, správu nemovitostí a úklidovou činnost. Oblast působnosti Ústecký kraj a Praha.

http://www.mestanek.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Vladimir Mešťánek-stavební činnost

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavby VENEL s.r.o., Ostrava
Společnost Stavby VENEL s.r.o. se dlouhodobě zabývá těmito činnostmi: developerská činnost, projekce a výstavba rodinných domů. Nabízí zejména nízkoenergetické domy na klíč. Projekční oddělení společnosti se dále zabývá projekcí nosných konstrukcí hal, průmyslových objektů a objektů občanské vybavenosti. Společnost má stálé zkušené pracovníky s dlouholetou praxí.
Zateplení fasád Stavitelství Stryk Kopřivnice
Naše firma Vám zajistí zateplení fasád, rekonstrukce domů, dřevostavby a rodinné domy na klíč. Provádíme také revitalizace panelových domů. Provedeme stavební práce a rekonstrukční práce. Naše pobočky máme v celé ČR.
Stavitelství a rekonstrukce Veselský, České Budějovice
Provádíme odborné stavební práce a rekonstrukce bytových a nebytových prostor. Do naší práce vkládáme mnohaleté zkušenosti s použitím moderních postupů. Dále poskytujeme vodoinstalatérské a zednické práce s malířstvím.
Rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce bytu
Rekonstrukce bytového jádra je velký zásah do bydlení. Je důležité tento krok pořádně naplánovat, aby rekonstrukce bytu proběhla podle Vašich představ. Po rekonstrukci standardně zajišťujeme úklidové práce, stěhování či instalaci nábytku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme kompletní stavební na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme kompletní stavební v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Vodohospodářské služby ve Středočeském kraji a jeho okolí
Poskytneme komplexní servis a zařízení pro veškerou péči o vodu. Provedeme základní i podrobné rozbory vody, doporučíme a nabídneme vhodné filtry na zbavení cizorodých látek či její změkčení a v nabídce máme i výkonné čističky vody přesně dimenzované podle počtu lidí v domácnosti či firmě. Úprava vody je naší specializací. Neváhejte a objednávejte vše potřebné pro úpravu vody ve vaší domácnosti či firmě. Zajistíme vše potřebné.
AUTODÍLY-ND.CZ - náhradní díly pro nákladní automobily a autobusy
Prodej náhradních dílů pro nákladní automobily, autobusy, návěsy a přívěsy Mercede-Benz, Iveco, Man, Scania, Volvo, Daf, Renault a další...
Šicí stroje prodej e-shop
Prodáváme šicí stroje a příslušenství určené pro krejčovství, módní salony a šicí dílny, V nabídce jsou i žehličky, řezací technika. Zboží je většinou skladem, dodáme jej až domu. Servis, záruka. Slevy, splátkový prodej. Janome, Brother, Strima.
Výuka řemesel, řemeslná dílna
Statek Bernard poskytuje zajímavou možnost výuky řemesel. Naleznete zde řemeslnou, keramickou nebo třeba platnéřskou dílnu. Kulturní a zábavné akce formou jarmarku tradičních řemesel podpořené kulturním programem, soutěžemi a dalšími atrakcemi. Vhodné pro celou rodinu.
Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje
www.Kvalitní-Biopotraviny.cz - Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje. Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje jsou základem zdravého života.

Volná místa
Volná místa
bazar