inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

Vladimir Mešťánek-stavební činnost Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vladimir Mešťánek-stavební činnost

Zajišťujeme kompletní stavební činnost, správu nemovitostí a úklidovou činnost. Oblast působnosti Ústecký kraj a Praha.

http://www.mestanek.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Vladimir Mešťánek-stavební činnost

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dřevostavby, bungalov na klíč, mobilní domy k trvalému bydlení HappyBuilding ACCURATE Postřižín
Postavíme vám dřevostavby na klíč. Bungalov nebo celoroční mobilní domy k trvalému pobytu. Specializujeme se na dřevěné domy. Podívejte se na projekty bungalovů a dřevostaveb. Bungalovy na klíč nové generace si zaslouží vaši pozornost. Dřevěné domy, které pořídíte velmi levně.
Rodinné domy a pozemky na prodej u Prahy v obci Horoušany Horoušánky – SWIETELSKY stavebni s.r.o., projekt „U školy“
Na východě od Prahy, v oblasti obce Horoušany Horoušánky připravil závod PS DEVELOPMENT společnosti SWIETELSKY stavební s.r.o. ojedinělý rezidenční projekt U školy . Jedná se o malý developerský projekt několika rodinných domů pro náročné klienty. Bezpečný a klidný domov zde najdou klienti preferující dobrou dostupnost Prahy a zároveň bydlení v přírodě. Obec Horoušany Horoušánky a celé Úvalsko se v současnosti stává velmi vyhledávanou rezidenční lokalitou umožňující spojení klidného bydlení s výbornou dostupností velkoměsta, škol, kultury a v neposlední řadě i nákupních center v oblasti Černý Most.
Dufek - truhlářství
Naše firma Dufek – truhlářství vyrábí od roku 1995 nábytek na zakázku, vestavné skříně, patra na spaní, kuchyně a ostatní truhlářské práce, dřevostavby rodinných domů, chaty, chlupy, domky a jejich rekonstrukce, včetně poradenské činnosti a stavebního odborného dohledu.
Plošiny INREKA, Uherský Brod
Výroba pracovních plošin. Servis i půjčovna plošin. Vyberte si pracovní plošinu kterou hledáte. Pracovní plošiny kloubové, přívěsové, teleskopické, speciální, nůžkové.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme kompletní stavební na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme kompletní stavební v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Online květinářství Květiny dnes Praha Pankrác
Květinářství Praha Pankrác nabízí netradiční kytice, dárky pro muže, pro ženy čerstvé řezané růže, holandské tulipány, gerbery a dárkové koše. Květinářství rovněž zařizuje i rozvoz květin v Praze i celé ČR. V originálním řešení dárkové krabice doručíme květiny po celé republice.
Agroturistika na Vysočině
Ubytování v chalupě na Vysočině na chalupě a agroekofarmě Kadeřávek. Domácí koláče, jehněčí, med, klid. Oblast Žďárských vrchů je ideální pro pobytovou i aktivní dovolenou v čisté přírode.
Opel Astra H + Zafira B klub
První česko-slovenský web věnovaný tomuto modelu. Auta členů, technika, návody, tuning, fotogalerie, download, forum.
Opravujeme diesel. motory a vstřikovací čerpadla.
Bosch servis. Broušení a vyvažování klikových hřídelí, opravy hlav motorů, LIAZ, AVIA, IFA, TATRA, ZETOR, DAF, FIAT, IVECO, SCANIA, VOLVO, Mercedes, Perkins, MAN, Renault, Cummins, Lublin. Prodej ND.
Poradna pro zdraví institut zdraví a krásy
Institut zdraví a krásy – poradenství jako alternativní medicína, kosmetika, formování těla, detoxikace, masáže, nehtový design a další. Institut zdraví a krásy nabízí svým zákazníkům ucelený systém pro zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní medicíny, prověřené léčebnými postupy dlouhými staletími a současně kontrolované za použití posledních vědeckých a lékařských poznatků.

Volná místa
Volná místa
bazar