inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 24. ledna 2020 svátek má Milena
Vyhledat v Pozri:

Videokonference, videokonferenční řešení Avercomm Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Videokonference, videokonferenční řešení Avercomm Praha

Distributor videokonference Avercomm pro společnosti, které hledají moderní způsob komunikace v online prostředí. Nabízíme videokonferenční řešení technologie značky AVerComm, které tvoří základní produktovou nabídku.

http://www.avercomm.cz
Zařazena v kategori:

Videoslužby a videopůjčovny

Profil stránky Videokonference, videokonferenční řešení Avercomm Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kompletní výroba filmů, výroba audiovizuálních děl ARTV Filmové studio Blansko
Nabízíme výrobu audiovizuálních děl. Dokumentární a instruktážní filmy. Prezentační filmy firem, výrobků, měst, obcí a regionů. Reklamní spoty. Reportáže. Záznamy koncertů, přehlídek, výstav, firemních akcí a dalších společenských událostí. Digitalizace filmů. Celý řetězec výroby je od videozáznamu přes střih až po výsledný master zpracován na profesionálním digitálním video systému. Videostudio má svou vlastní techniku pro natáčení a zpracování filmů v Blansku.
Digitalizace záznamů MYFilm, Hnojník
Video, foto, audio služby. Digitalizace, převod, přepis záznamů. 16mm, 8mm filmy, kazety z kamery, videokazety VHS, magnetofonové pásky, audiokazety, mikrokazety, gramofonové desky na. Skenování - diapozitivy, kinofilmy, negativy, svitkové filmy, fotografie na CD, DVD.
Tvorba videa, reklamní video, 3D animace Spaneco production Praha
Zajistíme kompletní produkci počínaje ideou, scénářem přes samotné natáčení až po finalizaci projektu. Vše je konzultováno s Vámi a záleží jen na Vášem přání, jak by mělo video vypadat. Můžeme vytvořit krátké produktové video-shoty určené pro internet až po televizní reklamu. Vše v HD kvalitě. Specialista na firemní video a 3D animace. Reklamní video prezentace, spoty. Dále korporátní filmy. Firemní videoklip a kinoreklama. Virální videa. TV reklama. Letecké záběry. Služby videoprodukce.
Multimediální studio Full art Liberec
Multimediální studio fullART se zaměřuje na natáčení soukromých i pracovních videí. Zachytí pro vás ty nejdůležitější okamžiky ve vašem životě nebo vytvoří profesionální promo video pro vaši firmu. Natočíme váš svatební den, první krůčky vašeho dítěte, ale i společenský večírek, taneční video nebo poutavou firemní reklamu. Díky profesionálnímu vybavení jsme schopni natáčet i ze vzduchu a začleňovat do videí letecké záběry.

Naše tipy:
Zkuste hledat Distributor videokonference Avercomm na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Distributor videokonference Avercomm v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pobyty v Mexiku Cestovní kancelář Go2 Praha
V CK Go2 se dlouhodobě zaměřujeme na poskytování pobytů v Mexiku. Samozřejmostí jsou služby a servis bez kompromisů. V Mexiku žijeme, disponujeme velmi dobrými místními kontakty a znalostmi = originální a jedinečná dovolená v Mexiku, kterou jinde nenajdete! Díky dlouhodobé spolupráci s vybranými aerolinkami umíme zajistit nejvýhodnější ceny letenek bez rezervačních poplatků. Cestujte do Mexika se specialisty!
Zastavárna, autozastavárna Dozastavy Praha
Autozastavárna a zastavárna Dozastavy.cz zastavuje auta, nemovitosti a luxusní hodinky po celé ČR. Zástavy u nás probíhají v čistém a slušném prostředí, bez nepříjemného čekání a hlavně diskrétně. Máme odborný personál s dlouholetou zkušeností a všeobecnou znalostí pro nacenění Vašich předmětů do zástavy. Peníze poskytneme hotově a na ruku, tak funguje zastavárna aut Dozastavy.
Dveřní kování, kliky
Naše kování a kliky jsou kvalitní, elegantní, moderní a trvanlivé. Kliky jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů. Každá námi vyrobená klika nebo dveřní kování je příjemná na dotek, ladná na pohled a vkusně dotváří harmonii užitného prostoru.
Solární systémy, rekuperace tepla Energie z přírody Pointec Beroun
Firma Pointec nabízí klimatizace, solární systémy, tepelná čerpadla a vzduchotechniku. Díky letitým zkušenostem se můžete spolehnout na profesionální přístup a vždy výborný výsledek. Naši technici jsou neustále proškolováni tak, aby naše společnost vždy držela krok s technologickým vývojem.
Ubytování v Praze Botel Albatros
Botel Albatros nabízí levné ubytování v centru Prahy. Ubytování v jedno a dvojlůžkových pokojích, parkování přímo před hotelem, recepce 24 hodin, letní terasa a také ubytování pro firmy se slevou.

Volná místa
Volná místa
bazar