inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Velkoobchod s čistící a úklidovou Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Velkoobchod s čistící a úklidovou technikou. Kränzle, Karlovy Vary

Vysokotlakové čistící, podlahové mycí a zametací stroje, čističe koberců, pomůcky na mytí, jednokotoučové mycí stroje, parní čističe, vysavače, sací turbíny, čistící prostředky, pomůcky na úklid, hygienické systémy, vysokotlaková čerpadla, ...

http://www.kraenzle.cz
Zařazena v kategori:

Technika

Profil stránky Velkoobchod s čistící a úklidovou

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Ruční rentgenové spektrometry OBLF spektrometry NITON, HUKOS Ostrava
Nabízíme dodání laboratorní techniky, přístrojů na měření radiace a emisí, ruční rentgenové spektrometry, měřící a monitorovací systémy pro kontrolu radioaktivity, termovizní kamery, přístroje na analýzy kovů, průmyslové termokamery a spektrometry NITON.
Vzduchotechnika a chlazení. Acegroup cz, Praha
Chlazení a klimatizace, vzduchotechnika, měřící a regulační technika, tepelná čerpadla, dodávky, montáž a servis.
Pásové nosiče nářadí Niko, GARDEN STUDIO Brno
Pásové nosiče nářadí Niko se používají na extrémě svažitých terénech, ve vinicích a školkách s úzkým sponem. Na strojích může obsluha stát nebo sedět a je možné připojit různá příslušenství. Veškeré námi dodávané pásové nosiče nářadí Niko jsou vyráběny na zákázku přesně dle požadavků zákazníka.
Hydraulické briketovací lisy BRIKLIS Malšice
BRIKLIS vyrábí briketovací lisy pro briketování dřeva, drceného papíru, kovů, papíru, slámy, plastů, změdelských odpadů a dalších materiálů. Pro vlhké piliny nabízí sušárny pilin. Briketováním odpadů se vytváří nový produkt pro energetické využití nebo recyklaci.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vysokotlakové čistící, podlahové na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vysokotlakové čistící, podlahové v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Šperky z chirurgické oceli pro každou příležitost Zlatnictví Trimama Brno
V nabídce Zlatnictví Trimama naleznete šperky z chirurgické oceli pro každou příležitost, Nabízíme ocelové šperky a šperky s krystaly Swarovski. Dále na našem eshopu naleznete kožené náramky, které máme skladem. Nabízíme i náramky kaučukové, z pryže, náramky stahující s ozdobami a přívěsky. Vybírat můžete z široké nabídky české bižuterie, nyní nově i s krystaly Swarovski, na výběr je ze šperků štrasových, soupravy z perel a svatebních souprav.
Klimatizace Ostrava, vzduchotechnika Ostrava
Dodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla a vzduchotechniku na klíč. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Působíme ve městě Ostrava a okolí.
Redukce váhy, zdravý životní styl Wellness studio Ondra Albrechtice nad Vltavou
Online servis zdravého životního stylu, podpora sportovních aktivit, pomoc při redukci váhy. Telefonické konzultace s potencionálními klienty, návrhy řešení stravovacího plánu. Osobní či telefonický servis a dozor nad úspěšností postupu, poradenství. Emailové vzdělávací kurzy a podpora ve sportovních aktivitách. Na stránkách najdete i mojí osobní zkušenost se zdravím stravováním, podrobný návod postupu řešení Vaší situace a kontaktní dotazník pro prvotní informace o vaší situaci.
Penzion u Bumanů Ubytování v Třeboni
Penzion u Bumanů nabízí ubytování v Třeboni. Je velmi oblíben především mezi pacienty lázní Berta. Penzion se nachází v těsné blízkosti historického města Třeboň, přesto je však v klidném prostředí. Penzion je ideálně situován také pro hosty s příspěvkovou lázeňskou péčí docházející na léčebné procedury do lázní Berta, jelikož je od nich vzdálen 300m. Také cyklotrasy jsou dostupné přímo u Penzionu u Bumanů. Penzion však nenabízí ubytování jen pro lázeňské pacienty, ale pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou 2013, případně jen víkendový pobyt v Třeboni a okolí. Ubytovací kapacita penzionu činí 23 lůžek. Ubytování je možné v jedenácti dvoulůžkových pokojích a jednom pokoji jednolůžkovém.
Stěhování a vyklízení v rámci celé České republiky
Zajistíme stěhování, vyklízení rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a firemních kanceláří. V rámci doplňkových služeb mohou naši zákazníci využít patří např. stěhování v nočních hodinách a státních svátcích.

Volná místa
Volná místa
bazar