inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Vedení účetnictví a daňové evidence, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Vedení účetnictví a daňové evidence, daňová přiznání

Zabýváme se externím vedením účetnictví pro fyzické a právnické osoby. Naše služby se zaměřují převážně na vedení daňové evidence (jednoduché účetnictví), účetnictví (podvojné účetnictví), zpracování mezd, přiznání k daním pro malé a střední firmy.

http://www.ucetnictvi-fojtikova.ic.cz/
Zařazena v kategori:

Finance a bankovnictví

Profil stránky Vedení účetnictví a daňové evidence,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Havarijní pojištění
V České republice přibývá každoročně ohromné množství aut, nutno podotknout, že i přes velkou snahu vlády, vzrůstá i počet dopravních nehod. Zabránit tomu lze jen zvýšenou opatrností na silnicích, ale přesto se dopravním nehodám nelze zcela vyhnout.
Hypotéka na Váš pozemek
Vše o hypotečním financování pozemků a výstavby rodinných domů. Rady, typy, bezplatné konzultace v rámci celé ČR.
Finanční poradenství Praha JMJ partners
Jsme česká společnost působící na trhu financí a investic. Skupina JMJ partners se zabývá finančním poradenstvím, řízením finančních procesů a vyhledáváním investičních příležitostí. Nabízíme financování pro občany a fyzické osoby podnikající, malých a středních podniků a korporátní financování. Poradenství při exportním financování.
Šetríme Vaše financie - hypotéka, úvery : SuperFinance.cz
Šetríme Vaše fianncie. Zariadíme hypotéky, prefinancovanie hypotéky aj úvery. V našej hypotečnej kalkulačke si ihneď vypočítate výšku splátok.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zabýváme se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zabýváme se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar