inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. února 2018 svátek má Patrik
Vyhledat v Pozri:

Úspora energií budov, obnovitelné zdroje Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úspora energií budov, obnovitelné zdroje a systémy větrání budov MG NOW Ostrava

Jsme stavební firma, která zahájila svou činnost v roce 1999 se specializací na úsporu energií budov, obnovitelné zdroje a systémy větrání budov. Dotace na zateplení obálky budovy - výměnou oken a dveří, zateplením obvodových stěn, střechy, stropu, podlahy. Nabízíme řešení pro komfortní, úsporné a zdravé bydlení. V oblasti stavebnictví nabízíme komplexní služby a klademe důraz na kvalitu provedené práce a dodržování termínů výstavby.

http://www.mgnow.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Úspora energií budov, obnovitelné zdroje

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výstavba rodinných domů Skala Invest Group Praha
Výstavba rodinných domů v Dobřejovicích u Průhonic v anglickém stylu. Cílem společnosti je nabídnout svým zákazníkům vysokou kvalitu produktů a doprovodných služeb, ojedinělou architekturu a příjemné bydlení. Nemalý důraz klademe na průhlednost financování všech projektů. Dále se zabýváme realitní činností, zejména vyhledáváním investičních příležitostí pro české i zahraniční subjekty.
Českobudějovická stavební firma SAHAN CB
Stavební činnost, prodej stavebního materiálu a ostatní stavební služby. Pro realizaci staveb vlastní firma veškeré technické a výrobní vybavení. Doprava materiálu, objektové slevy a množstevní bonusy. Časové zásobování staveb a prodej zbytkových materiálů.
Střešní systémy a krytiny Lindab
Lindab AB je mezinárodní koncern se sídlem ve Švédsku (Grevie), který se zabývá vývojem, výrobou a prodejem produktů z tenkostěnných ocelových plechů. Nabízí komplexní systémová řešení v obchodních oblastech Profil a Vzduchotechnika.
Dodavatel staveb, rekonstrukce domů Stavební firma Skyscraper Brno
Skyscraper poskytuje komplexní dodávky staveb. V Brně a okolí jsme významným dodavatelem stavebních prací jako rekonstrukce domů a bytů, revitalizace, izolace budov, realizace střešních plášťů atd. Naše stavební firma vynakládá vysoké úsilí ve smyslu zákaznického servisu v průběhu realizace staveb, stejně tak jako klademe důraz na jejich přípravu a bezplatné jednání s potenciálními zákazníky před samotným rozhodnutím stavbu realizovat a následně v době, kdy je stavba ukončena a běží tzv. záruční a pozáruční servis.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme stavební firma, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme stavební firma, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Breakdance forum
Web zaměřený na pouliční styl tance breakdance. Denně přinášíme novinky ze světa Bboy a podporujeme naši komunitu
Hrnce Fissler – kvalitní kuchyňské nádobí
Specializovaný e-shop kuchyňského nádobí Fissler. Nabízí Fissler hrnce, pánve, tlakové hrnce, nože, příbory, pekáče, čajníky a další. Nabídku doplňuje nádobí značek Staub a Tescoma. Bonus služba pro všechny zákazníky – doprava ZDARMA!
Svatební oznámení Uherský Brod
Firma PAMAS Vám nabízí svatební oznámení různých tvarů a zhotovení, natištěné exkluzivními metodami tisku. Doufáme, že si vyberete z naší široké kolekce svatebních oznámení a tím Vám pomůžeme zpříjemnit Váš velký den.
Myšky hustej net, pohlednice, blahopřání a jiná zábava
Pošli blahopřání s pohlednicí známému, milému k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost. Podívej se na veselé obrázky, přečti hlášky a napiš myšce něco pěkného.
Gravírování i laserová, grafické práce i reklamní kampaň Grafické a reklamní studio Alevan Český Těšín
Nabízíme gravírované (vypalované laserem) výrobky ze dřeva, kovu či plexiskla na výběr s mnoha vzorů anebo zakázková výroba dle individuálního přání klienta. Dále nabízíme umělecké neboli ruční gravírování do skla či do kovu dle přání zákazníka. Grafické a reklamní studio ALEVAN DESIGN sleduje nejmodernější designérské trendy. Vstřícný přístup k zákazníkům je u nás samozřejmostí.

Volná místa
Volná místa
bazar