inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Úspora energií budov, obnovitelné zdroje Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úspora energií budov, obnovitelné zdroje a systémy větrání budov MG NOW Ostrava

Jsme stavební firma, která zahájila svou činnost v roce 1999 se specializací na úsporu energií budov, obnovitelné zdroje a systémy větrání budov. Dotace na zateplení obálky budovy - výměnou oken a dveří, zateplením obvodových stěn, střechy, stropu, podlahy. Nabízíme řešení pro komfortní, úsporné a zdravé bydlení. V oblasti stavebnictví nabízíme komplexní služby a klademe důraz na kvalitu provedené práce a dodržování termínů výstavby.

http://www.mgnow.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Úspora energií budov, obnovitelné zdroje

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Designové židle pro váš interiér
Barové židle a další typy židlí najdete na design-one.cz. Nabízíme stylové barové židle, židle do jídelen, kancelářské i zasedací židle a lavice. Desing-one.cz – to jsou designové židle vhodné pro každý interiér.
Technický a stavební dozor pro investory EUROPROJECT DOTACE Boskovice
Kromě stavebního dozoru dále nabízíme stavební a technický dozor elektro profesí při realizaci staveb, koordinace přípravy projektové dokumentace, organizace při výběrových řízení, kontrolu všech nákladů před realizací i v průběhu realizace projektu, výstavbu fotovoltaických elektráren na klíč, měření termokamerou, veškeré elektroinstalační práce a další. Poradenství a konzultační činnost.
Stavíte? Bouráte? Opravujete?
Nový Internetový portál poskytuje širokou škálu informací a služeb souvisejících s bydlením.
Provádění vodohospodářských staveb. HYDROSERVIS CZ, Hradec Králové
Provádění staveb, Hydrotechnické práce na vodních tocích a nádržích, shybky pod vodními toky, zemní práce.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme stavební firma, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme stavební firma, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar