inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 17. října 2018 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Úspora energií budov, obnovitelné zdroje Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úspora energií budov, obnovitelné zdroje a systémy větrání budov MG NOW Ostrava

Jsme stavební firma, která zahájila svou činnost v roce 1999 se specializací na úsporu energií budov, obnovitelné zdroje a systémy větrání budov. Dotace na zateplení obálky budovy - výměnou oken a dveří, zateplením obvodových stěn, střechy, stropu, podlahy. Nabízíme řešení pro komfortní, úsporné a zdravé bydlení. V oblasti stavebnictví nabízíme komplexní služby a klademe důraz na kvalitu provedené práce a dodržování termínů výstavby.

http://www.mgnow.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Úspora energií budov, obnovitelné zdroje

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Najdeme Vám zdarma nejvýhodnějšího dodavatele
Pomáháme zdarma drobným a středním stavebníkům najít cenově optimální a ověřené dodavatele stavebních prací a stavebních materiálů. Okna, přestavby jader, stavební a zahradní úpravy a další.
KAMENA výrobní družstvo Brno
Výroba betonového zboží, zpracování přírodních materiálů a výroba umělého kamene, tmavé teracové drtě, prodej stavebnin, zakázková výroba pomníků, soklů, obrub včetně prodeje hřbitovních doplňků.
Dřevostavby, nízkoenergetické, pasivní domy WOOD SYSTEM Žďár nad Sázavou
Dřevostavby WOOD SYSTEM jsou dostupným řešením ekonomicky i energeticky úsporného bydlení. Dodáváme dřevostavby na klíč, montované domy, pasivní, nízkoenergetické a energeticky úsporné domy. Stavíme domy dle Vašich představ. Prohlédněte si již hotové realizace, nebo si přečtěte reference zákazníků.
Kompletní servis pro Váš dům, byt a zahradu Hodinový manžel Praha
Jmenuji se Jan Jáchim a provozuji služby hodinového manžela, který nabízí stavební a montážní práce pro vaši domácnost. Zejména provedení oprav a údržbu domácnosti, instalatérské, malířské i zednické práce. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat. Těším se na naši spolupráci.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme stavební firma, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme stavební firma, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kovoobráběcí, tvářecí stroje, vrtačky Flott, APJ Praha
Naše firma se zaměřuje na nákup, prodej a zprostředkování prodeje nových, použitých i repasovaných kovoobráběcích a tvářecích strojů. Dodáváme velký výběr FLOTT vrtaček, brusek a pil. V oblasti nových strojů společnost v České republice zastupuje některé zahraniční výrobce, zároveň pak prodává stroje českých a slovenských výrobců do zahraničí. Také v oblasti použitých strojů působíme po celé České republice a v okolních zemích.
Web tvorba vytváření www stránek
Web tvorba nabízí služby v oblastech tvorby web stránek, optimalizace pro vyhledávače (SEO) a internetového marketingu. Dbáme na použitelnost, přístupnost a moderní design web stránek. Vysoký poměr kvalita / cena je naši prioritou.
Samolepky, nálepky, dekorace pro Vás Britra Zlín Otrokovice
Na eshopu si vyberte samolepky, nálepky na zeď, autonálepky, praktické samolepky na sprchové kouty, netradiční magnety na ledničky a myčky, nálepky na vypínače a notebooky, nově - nálepky na vypínače a nálepky svítící ve tmě. Nacházíme se ve Zlínském Kraji ve městě Otrokovice na Zlínské Ulici. Přijďte nás navštívit.
Hudební Skupina Golf : Louny
Skuina Golf je správná volba nejen pro maturitní ples, ale pro jakoukoliv společenskou akci. Hrajem latinskoamerické rytmy, lidové písně, \"Straussovy valčíky\", ale i hity od 60. let až po žhavé novinky a to ve velice dobré kvalitě.
Svatební salon Paris Look
Francouzský značkový svatební salon Paris Look Jičín. Ve svatební salonu Paris Look v Jičíně najdete nejen francouzské svatební šaty Pronuptia Paris, ale také svatební šaty dalších předních světových značek.

Volná místa
Volná místa
bazar