inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 20. ledna 2019 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Úspora energií budov, obnovitelné zdroje Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úspora energií budov, obnovitelné zdroje a systémy větrání budov MG NOW Ostrava

Jsme stavební firma, která zahájila svou činnost v roce 1999 se specializací na úsporu energií budov, obnovitelné zdroje a systémy větrání budov. Dotace na zateplení obálky budovy - výměnou oken a dveří, zateplením obvodových stěn, střechy, stropu, podlahy. Nabízíme řešení pro komfortní, úsporné a zdravé bydlení. V oblasti stavebnictví nabízíme komplexní služby a klademe důraz na kvalitu provedené práce a dodržování termínů výstavby.

http://www.mgnow.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Úspora energií budov, obnovitelné zdroje

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
PORTADOORS dveře, zárubně, prodej a montáž interiérových dveří
Zastupujeme značku dveří PORTA DOORS - prodej dveří včetně montáže a servisu. Interiérové dveře dýhované, dveře fóliované, dveře vchodové. Vyberte si ty pravé dveře v naší vzorkovně v Mladé Boleslavi. Zakázky realizujeme v Praze a Středních Čechách.
Výstavba rodinných domů Skala Invest Group Praha
Výstavba rodinných domů v Dobřejovicích u Průhonic v anglickém stylu. Cílem společnosti je nabídnout svým zákazníkům vysokou kvalitu produktů a doprovodných služeb, ojedinělou architekturu a příjemné bydlení. Nemalý důraz klademe na průhlednost financování všech projektů. Dále se zabýváme realitní činností, zejména vyhledáváním investičních příležitostí pro české i zahraniční subjekty.
Designové židle pro váš interiér
Barové židle a další typy židlí najdete na design-one.cz. Nabízíme stylové barové židle, židle do jídelen, kancelářské i zasedací židle a lavice. Desing-one.cz – to jsou designové židle vhodné pro každý interiér.
Projekční služby EK PROJEKT Praha
Naším cílem je navázat na nejlepší zkušenosti z projektování mostů a inženýrských konstrukcí, které jsme získali během našeho předešlého působení v oboru a dále tyto zkušenosti rozvíjet. Ve vedení společnosti jsou pracovníci, kteří mají dlouholetou praxi v projektování, v řízení pracovního kolektivu, v řízení zakázek velkého rozsahu a poskytovaní zákaznických služeb. Všichni vedoucí pracovníci jsou autorizovanými inženýry v oboru mostů a inženýrských konstrukcí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme stavební firma, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme stavební firma, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Střední průmyslová škola Bruntál
Studijní obory Elektronické počítačové systémy, Strojírenství - výpočetní technika, Strojírenská technická administrativa. Úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
Letenky levně
Akční Letenky do všech zemí: Bratislava,Praha,Dublin,Lisabon,Split,Řím,USA,New York
Jazyková škola POLYGLOT - výuka na více než 66 místech České republiky.
Široký výběr kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny. Pomaturitní dvojjazyčné studium, intenzivní dopolední kurzy, ranní, večerní, víkendové a letní prázdninové kurzy. Překladatelské a tlumočnické služby, studium v zahraničí.
Dámské oblečení-online prodej moderního dámského oblečení
Dámská móda - online prodej dámského oblečení. V nabídce naleznete dámské oblečení a módní doplňky z nové aktuální kolekce. Naši nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme o další trička, topy, kalhoty, kraťasy, dámské plavky a další..
Geomag stavebnice
Jednoduché, avšak důmyslné stavební systémy GEOMAG mají velký potenciál, který nadchne jak děti, tak dospělé. S jejich pomocí lze rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.

Volná místa
Volná místa
bazar