inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Úklidove služby, úklid Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úklidove služby, úklid Praha

Potřebujete Vy nebo někdo známí generální či pravidelný úklid, obraťte se na nás. Již dlouhou dobu se zabýváme úklidem domů, bytů, kanceláří a dalších komerčních prostor. Jsme úklidová firma s dlouhou tradicí a výbornými výsledky. Pracujeme rychle, spolehlivě a pečlivě. Zakládáme si na dodržování termínů a dokonalém pořádku a čistotě.

http://www.completeservice.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Úklidove služby, úklid Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dezinfekční a čistící prostředky, dezinfekce
Profesionální dezinfekce pro každého. Kvalitní ekologické čistící prostředky, čistící přípravky s dezinfekční přísadou. Bazénová chemie bez chlóru, poradenství.
Úklidové služby Brno a okolí Mija
Mija Brno je úklidová společnost nabízející širokou škálu služeb pro Brno a okolí. Úklid provádíme rychle, za nízké ceny a s použitím profesionální techniky. Pracujeme NONSTOP. Provádíme komplexní úklidové služby pro firmy, instituce i domácnosti včetně dodávky hygienického programu. Jsme připraveni splnit všechny vaše přání v oblasti úklidových služeb.
Ladislav Slapnička Úklid nejen ve výškách
Profesionální mytí oken, hloubkové čištění koberců a čalounění, čištění a ochrana podlahových ploch, čištění horizontálních a vertikálních žaluzií, úklidy sněhu ze střech, kompletní úklidový servis po stavbě či rekonstrukci,speciální úklidové práce v průmyslových a skladových halách ( čištění ocelových konstrukcí, vzduchotechniky, strojového vybavení a dopravníkových systémů ) Úklidové práce ve výškách ( Tlakové mytí fasád a venkovních žaluzií pomocí horolezecké techniky, mytí reklamních štítů a další…
Úklidové služby Praha, úklidová firma Expert úklid
Poskytujeme komplexní úklidové služby pro firmy, jednotlivce a domácnosti. Nabízíme jak jednorázové, tak i pravidelné a generální úklidy domácností, kanceláří, firemních prostor, hal a průmyslových objektů. Naším heslem je pořádný úklid za rozumné peníze.

Naše tipy:
Zkuste hledat Potřebujete Vy nebo na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Potřebujete Vy nebo v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar