inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 13. prosince 2018 svátek má Lucie
Vyhledat v Pozri:

Úklidové služby Praha, úklidová firma Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úklidové služby Praha, úklidová firma Expert úklid

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro firmy, jednotlivce a domácnosti. Nabízíme jak jednorázové, tak i pravidelné a generální úklidy domácností, kanceláří, firemních prostor, hal a průmyslových objektů. Naším heslem je pořádný úklid za rozumné peníze.

https://www.expertuklid.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Úklidové služby Praha, úklidová firma

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Úklidové služby, mytí a čištění interiérů aut Kutná Hora
Nabízíme profesionální úklidové služby pro firmy a domácnosti, zabýváme se nejen úklidem, ale i mytím a čištěním interiérů aut, čištěním koberců, správou nemovitostí. Působíme v Kutné Hoře a okolí.
Účetní kancelář Holubářová Jaroslava, Kuřim
Rádi se postaráme o Vaše účetnictví a pomůžeme tím rozkvětu Vaší firmy. Podvojné účetnictví, daňová evidence a přiznání, mzdy, DPH a daňové poradenství.
Úklidové firmy, služby
Úklidové firmy a úklidové služby Vám nabízejí své služby a jsou kdykoliv k dispozici. Stačí zavolat nebo objednat přes elektronickou objednávku. Úklidové firmy a úklidové služby jsou Vám k službám.
Komplexní služby pro domácnost i firmy, úklid, zahradnické práce i oslavy Petřvald
Specializujeme se na poskytování komplexních služeb pro domácnost i firmy. Zajistíme úklid vaší domácnosti, úklid kanceláří i zahradnické práce. Poradíme si s pořádáním firemních i dětských oslav, přípravou párty i rautů. Náš hodinový manžel vám pomůže nejen s drobnými i většími úpravami ve vaší domácnosti, ale také s likvidací sklepů, půdních prostor či pozůstalosti. Ruční mytí aut.

Naše tipy:
Zkuste hledat Poskytujeme komplexní úklidové na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Poskytujeme komplexní úklidové v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Vodohospodářské služby ve Středočeském kraji a jeho okolí
Poskytneme komplexní servis a zařízení pro veškerou péči o vodu. Provedeme základní i podrobné rozbory vody, doporučíme a nabídneme vhodné filtry na zbavení cizorodých látek či její změkčení a v nabídce máme i výkonné čističky vody přesně dimenzované podle počtu lidí v domácnosti či firmě. Úprava vody je naší specializací. Neváhejte a objednávejte vše potřebné pro úpravu vody ve vaší domácnosti či firmě. Zajistíme vše potřebné.
AUTODÍLY-ND.CZ - náhradní díly pro nákladní automobily a autobusy
Prodej náhradních dílů pro nákladní automobily, autobusy, návěsy a přívěsy Mercede-Benz, Iveco, Man, Scania, Volvo, Daf, Renault a další...
Šicí stroje prodej e-shop
Prodáváme šicí stroje a příslušenství určené pro krejčovství, módní salony a šicí dílny, V nabídce jsou i žehličky, řezací technika. Zboží je většinou skladem, dodáme jej až domu. Servis, záruka. Slevy, splátkový prodej. Janome, Brother, Strima.
Výuka řemesel, řemeslná dílna
Statek Bernard poskytuje zajímavou možnost výuky řemesel. Naleznete zde řemeslnou, keramickou nebo třeba platnéřskou dílnu. Kulturní a zábavné akce formou jarmarku tradičních řemesel podpořené kulturním programem, soutěžemi a dalšími atrakcemi. Vhodné pro celou rodinu.
Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje
www.Kvalitní-Biopotraviny.cz - Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje. Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje jsou základem zdravého života.

Volná místa
Volná místa
bazar