inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 22. červenca 2018 svátek má Magdaléna
Vyhledat v Pozri:

Úklidové služby Praha, úklidová firma Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úklidové služby Praha, úklidová firma Expert úklid

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro firmy, jednotlivce a domácnosti. Nabízíme jak jednorázové, tak i pravidelné a generální úklidy domácností, kanceláří, firemních prostor, hal a průmyslových objektů. Naším heslem je pořádný úklid za rozumné peníze.

https://www.expertuklid.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Úklidové služby Praha, úklidová firma

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zahradnické práce, údržba Služby města Pardubice
Služby města Pardubice zabespečují zahradnické práce, údržbu městského mobiliáře, dopravní značení, opravu a údržbu komunikací, ruční a strojní úklid komunikací, zimní údržbu komunikací, provoz veřejného osvětlení i pohřební služby.
Kompletní úklidový servis Matouš Beran - Claris, Praha
Zabýváme se úklidy jakýchkoliv prostor, poskytujeme jak pravidelné úklidy tak i jednorázové úklidy dle vašich požadavků.
Caspi s.r.o. Úklid, úklidové služby, úklidová firma
Caspi-servis s.r.o je úklidová firma, která provádí profesionální úklid, úklid bytů, úklid domácností, úklid kanceláří, hotelový servis, úklid firem, úklidový servis, úklidové služby, individuální úklid, úklidové práce a mnoho dalšího spojeného s úklidem.
Hloubkové čištění koberců, profesionální čištění a čalounění Wismont Praha
Dopřejte svým kobercům a podlaze péči – poskytujeme profesionální čištění koberců a renovace podlah. Pomocí hloubkového čištění a extrakční metody Rotovac system odstraníme maximální možné množství virů a bakterií. Termíny přizpůsobíme Vašim potřebám. Naši zaměstnanci procházejí důkladným školením o výrobě a druhů koberců, stylů čištění a aplikací prostředků, které jsou velmi účinné a šetrné k okolí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Poskytujeme komplexní úklidové na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Poskytujeme komplexní úklidové v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
DVD, CD, filmy, hry Trafikadvd.cz
Internetový obchod, kde můžete najít DVD a CD všeho druhu, jako filmy, pohádky, hudba, seriály, PC hry, komedie, muzikál, horory, romantické filmy, české filmy, krimi, válečné, dokumenty a další. Specializujeme se i na filmy s oblíbenými českými a zahraničními herci.
Výškové práce a čištění vzduchotechniky
Provádíme veškeré výškové práce horolezeckou technikou (stavební, montážní a úklidové). Dále provádíme čištění průmyslových - tukových odtahů vzduchotechniky pomocí chemikálií, rozpoštědel a technologie DANDUCT CLEAN - tryskání suchým ledem.
Redakční systém DreamSoft
Pro snadnou editaci webových stránek nabízíme redakční systém DreamSoft ve třech verzích. Redakční systém v nejrozšířenější verzi obsahuje katalog produktů.
Realitní společnost Nejlepší bydlení, Bydlení podle záměrů klienta
Jsme česká nezávislá realitní společnost s pobočkami v Brně, Praze, Plzni a Českých Budějovicích. Zaměřujeme se od počátku na rezidenční bydlení a máme velmi zkušené makléře, kteří vám rádi pomohou. Poskytujeme komplexní řešení v oblasti realit včetně zajištění optimálního financování. Zprostředkujeme koupi, prodej či pronájem bytů, rodinných domů, činžovních domů a pozemků.
Soukromá agentura domácí péče. GALIUM, Praha
GALIUM zajišťuje odborné výkony zdravotních sester v rodinách. Práci zdravotní sestry pacient neplatí, vyúčtujeme ji vaší zdravotní pojišťovně! Domácí hospicová péče.

Volná místa
Volná místa
bazar