inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Úklidové služby Praha, úklidová firma Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úklidové služby Praha, úklidová firma Expert úklid

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro firmy, jednotlivce a domácnosti. Nabízíme jak jednorázové, tak i pravidelné a generální úklidy domácností, kanceláří, firemních prostor, hal a průmyslových objektů. Naším heslem je pořádný úklid za rozumné peníze.

https://www.expertuklid.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Úklidové služby Praha, úklidová firma

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Jednorázový úklid, vyklízení Praha Ester
Jednorázový úklid a vyklízení bytů, sklepů, pozůstalostí a firem v Praze. Zajišťujeme jak kompletní službu, to znamená vyklizení prostoru, odvoz a likvidaci odpadu a finální úklid, tak jednotlivé služby jako například vyklizení a likvidaci staré sedačky, lednice, pračky. Vyklízíme jak celé byty a domy, tak jednotlivé místnosti. Po vyklizení prostoru provádíme i následný úklid, takže v případně např. vyklizení pozůstalosti předáváme byt v obyvatelném stavu, bez nutnosti dalšího úklidu.
Dokonale provedený úklid HogenFogen
Mějte doma předvánočně uklizeno po celý rok. Dopřejte si více volného času a nechte na nás zařídit vám příjemné, čisté prostředí nejen u vás doma, ale třeba i ve vaší kanceláři či jiných komerčních a společenských prostorách. Dokonale provedený úklid není jen otázka umytých oken, čisté podlahy a zbavení se hromady prádla a krabiček od jídla v kanceláři, ale o vytvoření celkově příjemného prostředí.
Caspi s.r.o. Úklid, úklidové služby, úklidová firma
Caspi-servis s.r.o je úklidová firma, která provádí profesionální úklid, úklid bytů, úklid domácností, úklid kanceláří, hotelový servis, úklid firem, úklidový servis, úklidové služby, individuální úklid, úklidové práce a mnoho dalšího spojeného s úklidem.
Profesionální úklid Brno Úklidový servis Hudeček
Využijte služeb naší brněnské úklidové firmy, která poskytuje úklid v Brně pro firmy i domácnosti. Kvalitu úklidových služeb garantujeme nejen díky našim dlouholetým zkušenostem z praxe, ale také odbornou způsobilostí našich pracovníků. Kvalitní úklidové nástroje a používané chemikálie, které jsou šetrné pro váš koberec. Máme dobře vyškolený personál, který provádí úklid velmi kvalitně a rychle, Jde tak o bezproblémový průběh z naší strany. Budete spokojeni, kontaktujte nás.

Naše tipy:
Zkuste hledat Poskytujeme komplexní úklidové na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Poskytujeme komplexní úklidové v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar