inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 23. března 2019 svátek má Ivona
Vyhledat v Pozri:

Úklidové služby Praha, úklidová firma Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úklidové služby Praha, úklidová firma Expert úklid

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro firmy, jednotlivce a domácnosti. Nabízíme jak jednorázové, tak i pravidelné a generální úklidy domácností, kanceláří, firemních prostor, hal a průmyslových objektů. Naším heslem je pořádný úklid za rozumné peníze.

https://www.expertuklid.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Úklidové služby Praha, úklidová firma

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Čištění koberců a čalounění
Čištění koberců. Jsme specializovaná firma, která nabízí čištení koberců a čalouněných materiálů. Čištění koberců provádíme špickovými stroji KARCHER. Používaná chemie zajištuje ten nejlepší možný výsledek s ohledem na druh materiálu
Úklid bytů, domů a kanceláří, mytí oken a výloh, čalounění DetaiCleaning Praha
Nabízíme úklidové služby téměř všech druhů nebytových a bytových objektů, od administrativních, obchodních, prodejních, přes peněžní ústavy, expoziční centra, průmyslové podniky, běžné výrobní haly a stravovací provozy až po hotely, školy a nemocniční zařízení. Zajiťujeme úklid bytů, domů a kanceláří, mytí oken a výloh. Čistíme koberce a čalounění.
Dezinfekční a čistící prostředky, dezinfekce
Profesionální dezinfekce pro každého. Kvalitní ekologické čistící prostředky, čistící přípravky s dezinfekční přísadou. Bazénová chemie bez chlóru, poradenství.
Výškové práce Praha, práce ve výškách
Komplexní výškové práce v lokalitě Praha a Středočeský kraj. Jsme specialisté na jakékoliv práce ve výškách. Opravy a čištění fasád panelových domů, nátěry okapů, čištění okapů, opravy výplní panelových spár atd.

Naše tipy:
Zkuste hledat Poskytujeme komplexní úklidové na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Poskytujeme komplexní úklidové v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej nářadí, pily, klíče, šroubováky
Náš eshop nabízí nářadí pro domácnost, zahradu, spojovací materiál, nářadí na stavbu, gola sady. U nás si jistě vyberete. Máme široký výběr nářadí a až 6000 položek skladem. Nabízíme brusné materiály, kartáče, kleště, nůžky, gola klíče, kufry, tašky, šroubováky, vrtáky, zámky, pily, vrtačky. Podívejte se na náš eshop a vyberte si.
Dejvické divadlo divadlo,dejvické divadlo,divadlo hrané,volný čas,zábava,koníčky
Dejvické divadlo Dejvické divadlo trojnásobným držitelem titulu divadlo roku, první divadlo v Praze 6 se stálým profesionálním souborem. Zelená 1084/15a 160 00 Praha 6
Kompletní rekonstrukce střech KP Realizace Střech Dvůr Králové nad Labem
Kompletní dodávky a rekonstrukce střech ze všech druhů krytin včetně tesařských a izolatérských prací. Umělecké klepmířství. Výškové práce pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižné plošiny. V první řadě dbáme na kvalitu provedených prací, každou krytinu pokládáme dle daných technologických postupů a snažíme se odvést práci pod kterou se můžeme podepsat. Nejlepší reklamou je pro nás doporučení od spokojeného zákazníka.
Punkevní jeskyně propast Macocha
Punkevní jeskyně s Macochou Moravský kras.Říčka Punkva, která turisticky vděčné podzemní prostory kdysi vyhloubila a dnes se líně plazí podél krápníky zdobených stěn, je nejznámějším tokem Moravského krasu.
Webové studio DreamWeb Tvorba webů a webových aplikací
Naše kreativní webové studio Vám nabízí tvorbu webové prezentace, internetového obchodu a dalších produktů z oblasti internetu. Díky dodržování webových standardů a používaní nejnovějších technologií se Vaše stránky zobrazí shodně ve všech používaných webových prohlížečích.

Volná místa
Volná místa
bazar