inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 24. září 2018 svátek má Jaromír
Vyhledat v Pozri:

Úklidové služby Praha, úklidová firma Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úklidové služby Praha, úklidová firma Expert úklid

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro firmy, jednotlivce a domácnosti. Nabízíme jak jednorázové, tak i pravidelné a generální úklidy domácností, kanceláří, firemních prostor, hal a průmyslových objektů. Naším heslem je pořádný úklid za rozumné peníze.

https://www.expertuklid.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Úklidové služby Praha, úklidová firma

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dokonale provedený úklid HogenFogen
Mějte doma předvánočně uklizeno po celý rok. Dopřejte si více volného času a nechte na nás zařídit vám příjemné, čisté prostředí nejen u vás doma, ale třeba i ve vaší kanceláři či jiných komerčních a společenských prostorách. Dokonale provedený úklid není jen otázka umytých oken, čisté podlahy a zbavení se hromady prádla a krabiček od jídla v kanceláři, ale o vytvoření celkově příjemného prostředí.
Profesionální úklid, úklidové služby TopCleaning, COACH Praha
Nabízíme komplexní úklidové služby, nejen úklid kanceláří a úklid domácností, speciální úklidové práce a úklid hotelů. Čištění koberců, sedacích souprav a aut za super ceny. Zaměstnáváme spolehlivé zaměstnance, vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Máme moderní vybavení pro veškeré úklidové práce.
Komplexní úklid, kvalitní úklidová firma pro firmy, správce domů a komerčních budov DAMA EKO úklid Brno
Jsme moderní a flexibilní úklidová firma. Nabízíme téměř veškeré druhy úklidu. Specializujeme se na úklid kanceláří, domů, SVJ, družstev, administračních a komerčních budov, obchodních center, ale také například zdravotnických zařízení. Můžeme pro vás realizovat úklid jednorázový, ale stejně tak můžeme úklidové práce provádět v pravidelných intervalech.
Úklid Karlovy Vary Cleanining service
Čistící a úklidové práce. Čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken a veškerých prosklených ploch, kompletní úklidové práce pravidelné i jednorázové. Zajištění hygienického servisu, čištění autointerierů, prodej čistící a úklidové techniky, výškové práce, deratizace, vyklízecí práce.

Naše tipy:
Zkuste hledat Poskytujeme komplexní úklidové na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Poskytujeme komplexní úklidové v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Koupelnové vybavení Sprchy WOLF Brno
Geniální koupelnové vybavení, které musíte vidět. Úsporné sprchy, perlátory, hygienické hadice. Uníkátní produkty Elixator Douche pro přimýchávání sprchových olejů a Qi pro přípravu zdravých šťáv. Produkty májí za úkol Vaše zdraví ochraňovat přirozenou cestou a přispívají k ochraně životního prostředí a klimatu. Představujeme vám koupelnové vybavení té nejvyšší kvality, stejně unikátní jako sama příroda.
STAVO-BEST s.r.o. zateplování
Stavební společnost provádějící: dodávky staveb, novostaveb a rekonstrukcí, zateplování budov a objektů, zemní práce, pronájem lešení, obchodní interiery na klíč, výstavba inženýrských sítí a komunikací.
Kotec pro psa, zakázková výroba psích kotců Kotce Praha
Zakázková výroba psích kotců. Máme dlouholeté zkušenosti se stavbou psích kotců, a proto vám můžeme nabídnout ty nejkvalitnější. Psí kotce vyrábíme z kvalitních kovových pozinkovaných dílů. Nabízíme dopravu a montáž za příznivou cenu. Prodáváme také již hotové modely psích kotců ihned k odběru. V naší nabídce naleznete psí kotce se střechou z trapézového plechu nebo kanadského šindele.
Značkové golfové vybavení Callaway .cz
Autorizovaný prodejce značkových golfových holí a vybavení Callaway golf. Úžasně dlouhý a geniálně rovný - takový je Callaway. Golfové hole na míru, golfové boty, bagy, míče doplňky a oblečení. Neváhejte a navštivte nás!
Stavební práce a Demolice Mitex
Zabýváme se v převážné míře prováděním demolic všeho druhu,  ať už strojově nebo postupným rozebíráním. Dále výstavba rodinných domů, rekonstrukce a modernizace domů jsou našim dalším odvětvím.

Volná místa
Volná místa
bazar