inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 21. červenca 2019 svátek má Vítězslav
Vyhledat v Pozri:

Úklidové služby Praha CleanMax Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úklidové služby Praha CleanMax

Úklidová firma CleanMax nabízí úklid domácností, komerčních a administrativních budov, předkolaudační a porekonstrukční úklidy. 24 hodin denně, v rámci celé Prahy a blízkého okolí. Profesionálně odvedená práce a osobní přístup.

http://www.cleanmax.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Úklidové služby Praha CleanMax

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Úklid domácností, úklid firemních prostor, Úklidové služby MAXCLEAN Letovice
Nabízíme úklid domácností a firemních prostor. Jsme úklidová agentura, která působí v především na Jižní Moravě a v okolí města Brna. Mezi naše služby patří pravidelný i jednorázový úklid domácností i kanceláří.
Správa, údržba budov CS Facility Praha
Poskytujeme komplexní služby v oblasti facility management a property management v rámci celé České republiky. Naším cílem je optimalizovat a snížit vaše náklady především v oblasti správy a údržby budov a nemovitostí. Pokrýváme velká průmyslová centra. Lidé z našeho teamu mají rozsáhlé zkušenosti s výstavbou a provozem průmyslových a komerčních budov. Díky zkušenostem a využití nekonvenčních metod dokáže společnost CSF pružně reagovat na poptávku zákazníků a nabídnout vždy odpovídající rozsah služeb.
Úklidové služby, mytí a čištění interiérů aut Kutná Hora
Nabízíme profesionální úklidové služby pro firmy a domácnosti, zabýváme se nejen úklidem, ale i mytím a čištěním interiérů aut, čištěním koberců, správou nemovitostí. Působíme v Kutné Hoře a okolí.
Mimořádný, jednorázový úklid Úklidový servis Galy Praha
Úklidová firma Galy se vám představuje jako zkušený hráč na trhu úklidových firem. Usiluje o to, aby byla považována za profesionální úklidovou firmu. Za hlavní kritérium naší práce považuje vždy spokojenost zákazníka. Čistíme, ale i ošetřujeme s využitím moderních ekologicky vhodných čistících prostředků, čímž zaručujeme zákazníkovi zachování jeho hodnot. Čistíme i s prostředky, na základě přímých požadavků klienta.

Naše tipy:
Zkuste hledat Úklidová firma CleanMax na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Úklidová firma CleanMax v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Předporodni kurzy, cvičení pro těhotné Soukromé centrum péče o těhotnou ženu DEA MADRE Praha
Provázíme ženy na cestě těhotenstvím, porodem a obdobím po porodu. Pořádáme těhotenské kurzy, které jsou zaměřeny na odstranění těhotenských potíží, strachu z porodu, na posílení sebedůvěry těhotné maminky, přípravu na porod, kojení a péči o miminko. Pomáháme ženám zbavit se nejistot, porozumět sama sobě a probíhajícím změnám, které k těhotenství patří.
Žárové zinkování, práškové lakování, tryskání Eurometal Chotěboř
Nabízíme kvalitní práci na trhu s povrchovými úpravami kovů. Specializujeme se zejména na povrchové úpravy materiálů. Dle přání zákazníka provádíme žárové zinkování, práškové lakování, tryskání a pískování, teflonování i renovace starých povlaků. Všichni zaměstnanci naší firmy jsou vedeni k jedinému cíli, a to odvést špičkovou práci dle přání zákazníka zaručit dlouhodobou spolupráci s našimi zákazníky vybudovanou na společné důvěře, kvalitě, rychlosti a ceně.
Čtvrtečka malování, stěhování Praha
Čtvrtečka nabízí stěhování nejen v Praze, Brně a Ostravě. Poskytuje stěhování všeho druhu - stěhování bytů a kanceláří, stěhování archivů a knihoven i stěhování skladů a prodej krabic na stěhování. Dále nabízí malování, malířské a lakýrnické práce.
ASIA-SERVIS.CZ-Vorel Miroslav
ASIA-SERVIS je česká zprostředkovatelská firma působící v Čínské lidové republice, HongKongu, Taiwanu, Singaporu a Macau, se sídlem v Liberci a obchodní kanceláří v Pekingu.
Výrobce hotových jídel DOVAST Pardubice Bílé předměstí
Specialista na výrobu jídel s prodlouženou trvanlivostí od chlazených až po sterilované a masové konzervy De Lux pro cestovatele, dovolenkáře, expediční cesty a pro ty, kteří se chtějí kvalitně a rychle na cestách najíst. Výroba polotovarů a příloh k hotovým jídlům. Venkovní cateringové akce ( při outdoorových aktivitách ) svatby, rauty.

Volná místa
Volná místa
bazar