inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

Úklid domácností, úklid firemních prostor, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úklid domácností, úklid firemních prostor, Úklidové služby MAXCLEAN Letovice

Nabízíme úklid domácností a firemních prostor. Jsme úklidová agentura, která působí v především na Jižní Moravě a v okolí města Brna. Mezi naše služby patří pravidelný i jednorázový úklid domácností i kanceláří.

http://www.maxclean.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Úklid domácností, úklid firemních prostor,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Vyklízení, demolice Jan Krchov Praha
Nabízíme vyklízení bytů, půd a sklepů, ale také průmyslových objektů. Zajistíme asanaci znečištěných prostor včetně vyčištění a dezinfekce. Samozřejmostí je možnost provedení bouracích prací, následného vyklizení a uložení odpadu na skládku.
Čištění koberců Praha používáme profi stroje a čistidla Kärcher
Jsme specialisté na čištění koberců a čalouněného nábytku již 6. rokem. Dostupnost služby je Praha a okolí. Čistíme koberce, sedačky, křesla, židle. Individuální cenový program pro velké plochy nebo pravidelné čištění. Mimopražské regiony dohodou. Používáme profi stroje a čistidla Kärcher, zaměstnáváme jen vyškolené pracovníky. Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem.
Úklid domácností, úklid firemních prostor, Úklidové služby MAXCLEAN Letovice
Nabízíme úklid domácností a firemních prostor. Jsme úklidová agentura, která působí v především na Jižní Moravě a v okolí města Brna. Mezi naše služby patří pravidelný i jednorázový úklid domácností i kanceláří.
Agentura LadyHelp: úklid domu, úklid bytu
Agentura LadyHelp nabízí nadstandardně kvalitní úklid domácností, kanceláří, čištění koberců a další úklidové práce. Agentura dále poskytuje tyto služby: hospodyně, uklízečka, hodinový manžel, hlídání dětí. Všichni pracovníci agentury LadyHelp jsou pečlivě vyškolení profesionálové na vysoké úrovni.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme úklid domácností na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme úklid domácností v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Online květinářství Květiny dnes Praha Pankrác
Květinářství Praha Pankrác nabízí netradiční kytice, dárky pro muže, pro ženy čerstvé řezané růže, holandské tulipány, gerbery a dárkové koše. Květinářství rovněž zařizuje i rozvoz květin v Praze i celé ČR. V originálním řešení dárkové krabice doručíme květiny po celé republice.
Agroturistika na Vysočině
Ubytování v chalupě na Vysočině na chalupě a agroekofarmě Kadeřávek. Domácí koláče, jehněčí, med, klid. Oblast Žďárských vrchů je ideální pro pobytovou i aktivní dovolenou v čisté přírode.
Opel Astra H + Zafira B klub
První česko-slovenský web věnovaný tomuto modelu. Auta členů, technika, návody, tuning, fotogalerie, download, forum.
Opravujeme diesel. motory a vstřikovací čerpadla.
Bosch servis. Broušení a vyvažování klikových hřídelí, opravy hlav motorů, LIAZ, AVIA, IFA, TATRA, ZETOR, DAF, FIAT, IVECO, SCANIA, VOLVO, Mercedes, Perkins, MAN, Renault, Cummins, Lublin. Prodej ND.
Poradna pro zdraví institut zdraví a krásy
Institut zdraví a krásy – poradenství jako alternativní medicína, kosmetika, formování těla, detoxikace, masáže, nehtový design a další. Institut zdraví a krásy nabízí svým zákazníkům ucelený systém pro zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní medicíny, prověřené léčebnými postupy dlouhými staletími a současně kontrolované za použití posledních vědeckých a lékařských poznatků.

Volná místa
Volná místa
bazar