inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 13. prosince 2018 svátek má Lucie
Vyhledat v Pozri:

Úklid domácností, úklid firemních prostor, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úklid domácností, úklid firemních prostor, Úklidové služby MAXCLEAN Letovice

Nabízíme úklid domácností a firemních prostor. Jsme úklidová agentura, která působí v především na Jižní Moravě a v okolí města Brna. Mezi naše služby patří pravidelný i jednorázový úklid domácností i kanceláří.

http://www.maxclean.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Úklid domácností, úklid firemních prostor,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dokonale provedený úklid HogenFogen
Mějte doma předvánočně uklizeno po celý rok. Dopřejte si více volného času a nechte na nás zařídit vám příjemné, čisté prostředí nejen u vás doma, ale třeba i ve vaší kanceláři či jiných komerčních a společenských prostorách. Dokonale provedený úklid není jen otázka umytých oken, čisté podlahy a zbavení se hromady prádla a krabiček od jídla v kanceláři, ale o vytvoření celkově příjemného prostředí.
Úklidová firma Alion Praha
Naše úklidová firma ALION v regionu Praha a Středočeský kraj nabízí komplexní úklidové služby. Zaměřujeme se na pravidelný úklid firem i jednorázový úklid firem. Zajišťujeme úklid firem i domácností, speciální úklidové práce i prodej úklidových prostředků.
Domácí hospodyňka úklid Olomouc
Domácí hospodyňka Olomouc. Úklidové služby, úklid domácností, domů, kanceláří, hospodyně, šití oděvů, opravy oděvů, žehlení. Naše priority: spokojenost Vás - našich zákazníků, dbáme na rychlost a kvalitu prováděných služeb.
Úklid Karlovy Vary Cleanining service
Čistící a úklidové práce. Čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken a veškerých prosklených ploch, kompletní úklidové práce pravidelné i jednorázové. Zajištění hygienického servisu, čištění autointerierů, prodej čistící a úklidové techniky, výškové práce, deratizace, vyklízecí práce.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme úklid domácností na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme úklid domácností v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Vodohospodářské služby ve Středočeském kraji a jeho okolí
Poskytneme komplexní servis a zařízení pro veškerou péči o vodu. Provedeme základní i podrobné rozbory vody, doporučíme a nabídneme vhodné filtry na zbavení cizorodých látek či její změkčení a v nabídce máme i výkonné čističky vody přesně dimenzované podle počtu lidí v domácnosti či firmě. Úprava vody je naší specializací. Neváhejte a objednávejte vše potřebné pro úpravu vody ve vaší domácnosti či firmě. Zajistíme vše potřebné.
AUTODÍLY-ND.CZ - náhradní díly pro nákladní automobily a autobusy
Prodej náhradních dílů pro nákladní automobily, autobusy, návěsy a přívěsy Mercede-Benz, Iveco, Man, Scania, Volvo, Daf, Renault a další...
Šicí stroje prodej e-shop
Prodáváme šicí stroje a příslušenství určené pro krejčovství, módní salony a šicí dílny, V nabídce jsou i žehličky, řezací technika. Zboží je většinou skladem, dodáme jej až domu. Servis, záruka. Slevy, splátkový prodej. Janome, Brother, Strima.
Výuka řemesel, řemeslná dílna
Statek Bernard poskytuje zajímavou možnost výuky řemesel. Naleznete zde řemeslnou, keramickou nebo třeba platnéřskou dílnu. Kulturní a zábavné akce formou jarmarku tradičních řemesel podpořené kulturním programem, soutěžemi a dalšími atrakcemi. Vhodné pro celou rodinu.
Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje
www.Kvalitní-Biopotraviny.cz - Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje. Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje jsou základem zdravého života.

Volná místa
Volná místa
bazar