inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Úklid domácností Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úklid domácností Praha

Provádíme kvalitní a rychlý úklid domácností. Naše společnost nabízí komplexní úklidové služby. Zaměstnáváme zejména mladé spolehlivé lidi. Většinu našich zaměstnanců tvoří studenti. Nabízíme garanci kvality a to ne jen jako planý slib. Pokud nebudete spokojeni provedeme další úklid zdarma. Naše firma vznikla v roce 2008 a od té doby získala řadu pravidelných klientů.

http://www.maxuklid.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Úklid domácností Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
VIP služby - Úklidové služby
Provádíme pravidelný, jednorázový i sezónní úklid komerčních i soukromých prostor. Našim cílem je poskytovat služby v maximální kvalitě přesně dle přání klienta. Cílem je získat vaši maximální důvěru v naši práci a ulehčit vám od starostí.
Čištění koberců Praha - Michaela Kohútová
Provádíme profesionální čištění koberců a čištění sedacích souprav, relizaci interiérových maleb od soukromých bytů, rodinných domů až po velké administraivní budovy nebo hotely.
Specialista na úklid, čištění a ošetřovaní podlah. Zdeněk CYRUS - SLUŽBY, Praha
Firma provádí komplexní úklidové služby, údržbu všech druhů podlahových krytin, čištění a odmašťování v průmyslu, dodává odmašťovací a čistící přípravky, úklidové pomůcky, stroje, hygienické pomůcky, čistící zóny a jiné.
Ekologické mytí aut, čištění interiéru Brno
Ekologické ruční mytí a voskování aut bez použití vody. Nabízíme několik programů čištění interiéru a exteriéru vozidla. Mezi naše služby patří například voskování, ošetření pneu a disků, tepování interiéru, renovace gumových částí, vyčištění oken, vysavani auta, coskovani a další.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme kvalitní a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme kvalitní a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar