inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 13. prosince 2018 svátek má Lucie
Vyhledat v Pozri:

Úklid domácností Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úklid domácností Praha

Provádíme kvalitní a rychlý úklid domácností. Naše společnost nabízí komplexní úklidové služby. Zaměstnáváme zejména mladé spolehlivé lidi. Většinu našich zaměstnanců tvoří studenti. Nabízíme garanci kvality a to ne jen jako planý slib. Pokud nebudete spokojeni provedeme další úklid zdarma. Naše firma vznikla v roce 2008 a od té doby získala řadu pravidelných klientů.

http://www.maxuklid.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Úklid domácností Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Úklidové, čisticí a další služby TÝNA, Mladá Boleslav
Jsme česká úklidová a čistící firma působící v Mladé Boleslavi a okolí . Poskytujeme úklid společných bytových prostor, jednorázový úklid, mytí a čištění oken, parní čištění, čištění koberců a čalounění, pravidelný úklid domácností a další služby. Naše služby využívá různá klientela od soukromých lidí až po společnosti. Nabízíme Vám stabilní a dlouhodobou spolupráci při pravidelných úklidech.
Údržba hrobů, dekorace hrobů
Poskytujeme služby v oblasti údržba hrobů a dekorace hrobů. Zuzana Šaffková vám s profesionálním přístupem zajistí trvalou i jednorázovou péči o hrob a krásnější hrob.
Jednorázový úklid, vyklízení Praha Ester
Jednorázový úklid a vyklízení bytů, sklepů, pozůstalostí a firem v Praze. Zajišťujeme jak kompletní službu, to znamená vyklizení prostoru, odvoz a likvidaci odpadu a finální úklid, tak jednotlivé služby jako například vyklizení a likvidaci staré sedačky, lednice, pračky. Vyklízíme jak celé byty a domy, tak jednotlivé místnosti. Po vyklizení prostoru provádíme i následný úklid, takže v případně např. vyklizení pozůstalosti předáváme byt v obyvatelném stavu, bez nutnosti dalšího úklidu.
Hloubkové čištění koberců INTERIER Praha
Provádíme účinné hloubkové čištění koberců a sedaček patentovaným systémem VAXing. Provádíme účinné hloubkové čištění koberců, které navrací i starému koberci barevnost a hygienickou čistotu. Využíváme kvalitní britské vysavače značky VAX a čisticí přípravky, které patentovanou technologií VAXing odstraní i zaschlé skvrny.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme kvalitní a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme kvalitní a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Palubky, podlahovky
Nabízíme palubky, podlahovky, kuchyňská dvířka, dveře a zárubně, lamino, Durélis, OSB desky, schodišťové stupně, spárovky, PUR desky, Eurohranoly, KVH hranoly, hoblovaná prkna, terasy, obklady fasád, parapety, překližky.
Žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu Klimeš Králův Dvůr
Firma se zabývá dodávkou a montáží doplňků pro okna a dveře. Nabízíme stínící techniku českého výrobce, a to zejména žaluzie, roletky, sítě proti hmyzu. Samozřejmostí jsou vnitřní a venkovní parapety. Dále nabízíme montáž sádrokartonů a rekonstrukce.
Průmyslové těsnění, lepidla, hadice, ložiska TARGET Plus Most
Společnost TARGET Plus sídlem v Mostě se ve velmi krátké době se vypracovala mezi nejlepší dodavatele průmyslových výrobků pro mnoho set odběratelů v celém severočeském regionu i mimo něj. V naší prodejně a v našich skladech najdete především průmyslové těsnění, těsnící šňůry pro kotle, mlýny a vzduchotechniku, azbestopolymerní a bezazbestové desky, bezazbestové ucpávky pro čerpadla a další.
Nářadí velký výběr, půjčovna a bazar ručního nářadí RR Nářadí Praha
Nářadí pro profesionýly i domácí kutily. Velký výběr ručního nářadí, elektrického nářadí, aku, čerpadel, tlakových myček, zahradního nářadí a domácích potřeb. K dispozici také půjčovna nářadí a bazar. Nabízíme také grily Weber.
Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, Praha
Bezpečnostní služby, ostraha objektů a majetku. Společnost poskytuje i dálkovou elektronickou ostrahu. Bezpečnostní kamery a další systémy jsou napojeny na pult centrální ochrany.

Volná místa
Volná místa
bazar