inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 23. května 2019 svátek má Vladimír
Vyhledat v Pozri:

Úklid domácností Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Úklid domácností Praha

Provádíme kvalitní a rychlý úklid domácností. Naše společnost nabízí komplexní úklidové služby. Zaměstnáváme zejména mladé spolehlivé lidi. Většinu našich zaměstnanců tvoří studenti. Nabízíme garanci kvality a to ne jen jako planý slib. Pokud nebudete spokojeni provedeme další úklid zdarma. Naše firma vznikla v roce 2008 a od té doby získala řadu pravidelných klientů.

http://www.maxuklid.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Úklid domácností Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Specialista na úklid, čištění a ošetřovaní podlah. Zdeněk CYRUS - SLUŽBY, Praha
Firma provádí komplexní úklidové služby, údržbu všech druhů podlahových krytin, čištění a odmašťování v průmyslu, dodává odmašťovací a čistící přípravky, úklidové pomůcky, stroje, hygienické pomůcky, čistící zóny a jiné.
Čistíme koberce v Brně a okolí
V domácnostech, firmách i institucích a organizacích v Brně a okolí provádíme extrakční čištění koberců a čalounění. Čistíme čalounění sedaček, křesel, židlí, stejně tak čalounění sedadel automobilů, koberečků, textilních potahů.
Vyklízení domů, bytů a další vyklízecí práce Kolín
Jsme odborníci na vyklízení domů a bytů, půd a sklepů, vyklízení zahrad a dalších prostor. Zajistíme pro vás vyklízení nemovitostí, pozůstalostí a další vyklízecí práce. Nechte vyklízení vašeho bytu či domu na nás, provedeme i vyklízení zahrady, sklepa či půdy.
Odstranění graffiti ze všech povrchů za bezkonkurenční cenu A SERVIS LIPKA Brno
Garantujeme odstranění graffiti za bezkonkurenční cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Nabízíme kvalitu čištění kotoučovým strojem. Záleži vám na tom kdo k vám chodí do firmy, do domu, naši práci odvádějí pouze, bezkonfliktní, slušní, kmenoví zaměstnaci společnosti A SERVIS LIPKA.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme kvalitní a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme kvalitní a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Trička s potiskem Tomprint Praha
Potisk na textil. Ruční filmtisk a sítotisk na trička. Našim zákazníkům dodáváme trička s potiskem, včetně nízkonákladových sérií.
Opravy servis oken i dveří Příbram Jiří Semmelbauer
Naše firma se věnuje odborným servisům a opravám plastových, dřevěných, hliníkových oken i dveří a opravám souvisejícího příslušenství. Opravy, seřízení a promazání oken i dveří, veškeré opravy rámů, křídel, kování. Včetně výměny skel a těsnění. Montáž, opravy a prodej žaluzií a předokenních rolet.
Kvalitní biokrby české výroby TOR Projects Praha
Nabízíme vysoce kvalitní biokrby české výroby. Krby jsou vyrobeny z nerezového a černého plechu s povrchovou úpravou dodávající krbům luxusní vzhled. Pečlivě vybraný přírodní kámen, který zdobí rám a nebo podstavec krbu je dovezen z Brazílie, Argentiny a Indie. Kámen je upraven do vysokého lesku a podle druhu je nabízen od světlého až po tmavý odstín s krásnou reliéfní kresbou. Hořící oheň krbu je po celé délce ohniště a jeho výšku lze plynule regulovat. Krby TOR zútulní a zkrášlí jakýkoliv interiér vašeho domova a přinesou nevšední zážitky ve chvílích vašeho odpočinku.
Špaletová okna Plzeň Okna Juha
Vyrábíme špaletová okna dle rozměrů a potřeb zákazníka s jednoduchými skly i dvojsklem. Naše okna jsou vždy z kvalitního lepeného materiálu smrk, borovice, modřín, dub a meranti. Špaletová, kastlová okna se používají zejména pro historické domy.
Kadeřnictví Praha 5 Kadeřnictví Esthetica
Dámské a pánské kadeřnictví, symbol Prahy 5. Nabízíme i poradenství v oblasti vlasové kosmetiky, umíme poznat kvalitu vlasů.. Sami používáme kosmetiku L\'ORÉAL. V kadeřnictví stříháme, barvíme, melírujeme.Péče o tělo v Praze 5 Smíchov.Bahenní zábaly.

Volná místa
Volná místa
bazar