inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. srpna 2019 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Ubytování Harrachov Hotel Silent Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Ubytování Harrachov Hotel Silent

Hotel Silent Vám nabýdne útulné ubytování v Harrachovském penzionu. Čeká na Vás nerušené místo, které je navíc zasazeno doprostřed malebné horské krajiny. Přesto se odsud za pouhých 15 minut pěší chůze dostanete do centra turisticky atraktivního Harrachova. V létě jsou brány našeho hotelu otevřeny nejen rodinám s dětmi, ale i příznivcům cyklistiky, školám v přírodě či dětským táborům. Pokud holdujete lyžování, ubytování v Hotelu Silent je pro Vás jako stvořené. Pouhých 250 metrů odsud je totiž k dispozici čtyřsedačková lanovka. V blízkosti navíc najdete několik menších vleků, které jsou ideální i pro začínající lyžaře či děti.

http://www.hotelsilent.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v ČR

Profil stránky Ubytování Harrachov Hotel Silent

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Pension, restaurace Brno U Heligonky
Restaurace a pension ležící nedaleko centra města Brna. Výhodná poloha v blízkosti hlavního dopravního uzlu Praha, Olomouc, Bratislava. Je snadno dostupný automobilem i městskou hromadnou dopravou. S parkovištěm přímo před pensionem, které je střeženo bezpečnostní kamerou. V našem pensionu jsou Vám také k dispozici dvě luxusní apartmá.
Ubytování Jirta Chata u Lužnice v Jižních Čechách
Rekreační chata pro 5 osob v Jižních Čechách u řeky Lužnice, umístěna v chatové osadě nedaleko druhého největšího jihočeského města Tábora. Objekt je vhodný pro odpočinek, výlety do přírody nebo za kulturou, houbaření, rybolov, koupání, a je ideálním výchozím bodem pro cykloturistiku.
Apartmány v Jižních Čechách, ubytování Žíšov u Veselí nad Lužnicí
Nabízíme ubytování v apartmánovém domě v letovisku v Jižních Čechách. Kapacita domu je 10 osob. K dispozici je kuchyně, televize, Wi-Fi připojení k internetu, koupelna se záchodem, zahrada s možností grilování. V nedalekém okolí se nachází cyklotrasy s nádhernou Třeboňskou krajinou a rybníky. Dále je možnost navštívit nedaleké hrady a zámky,jako například Červena Lhota ,Hluboká, lázně Třeboň a další zajímavosti.
Hotel rodinného typu k zábavě i relaxaci.
RELAX HOTEL ŠTORK je hotel rodinného typu. Nachází se 2 minuty od centra Lednice. Ubytování je vhodné, jak pro rodinnou rekreaci, tak firemní akce. Počet lůžek je 54 + 10. Dále zde naleznete vinárnu pro soukromé i firemní akce, venkovní bazén, vířivku, saunu, masáže, parkování hlídáno kamerovým systémem.

Naše tipy:
Zkuste hledat Hotel Silent Vám na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Hotel Silent Vám v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Novostavby Praha
Na našem webu novostavby Praha naleznete ucelenou nabídku všech v současnosti nejzajímavějších developerských projektů, které v současnosti Praha nabízí.
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Vzdělávací, vědecká, výzkumná, vývojová, umělecká a další tvůrčí činnost rozvíjená na Jihočeské univerzitě zahrnuje všechny typy studijních programů v oborech ekonomických, humanitních, pedagogických, přírodovědných, teologických, uměleckých, zdravotně sociálních a zemědělských.
Interiérové dveře, obložkové zárubně Jihlava a okolí JAVAB
Javab je výrobce kvalitních interiérových dveří a obložkových zárubní. Nabízí provedení dveří otočné, kyvné, posuvné do pouzdra i na stěnu, dále speciální dveře – protihlukové, protipožární, s nadsvětlíkem a další. Povrchy dýha, folie, CPL, RAL. Krátké dodací lhůty a možnost výroby na zakázku.
Koučink firem, poradenství Brno
Koučinkem a poradenstvím pomáháme firmám přirozeně dosahovat svých cílů. Našim klientům pomáháme k celkovému rozvoji, zvyšujeme jejich ziskovost a prosperitu. Náš koučink zvyšuje výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Koučink je výborný nástroj pro organizační, systematický, strategický a inovační rozvoj firem, který vede k celkovému zvýšení zisku firmy.
Čištění odpadů, kanalizace, revize kamerou Brno
Čištění odpadů a kanalizace non stop v Brně a Jihomoravském kraji. Tlakové a mechanické čištění potrubí, revize kamerou. Čištění kanalizace provádíme motorovou frézou s nastavitelnými pružinami a tlakovou vodou. Nabízíme tlakové čištění kanalizace a stokových sítí, strojní čištění domovního odpadu, čištění odpadů a kanalizace, čištění uličních vpustí a šachet.

Volná místa
Volná místa
bazar