inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. ledna 2018 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Ubytování Bublava Apartmány Javor horská Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Ubytování Bublava Apartmány Javor horská oblast

Apartmány Javor se nachází v horské obci Bublava dříve Schwaderbach, která leží v západní části Krušných hor. Obec a její okolí nabízí vynikající podmínky i příležitosti k letním a zimním pobytům ve formě aktivního odpočinku. Celá oblast je významným sportovním střediskem. V létě cyklistika, cykloturistika, pěší turistika a v zimě jsou zde vynikající podmínky pro běh na lyžích, skok na lyžích, sjezdové lyžování a snowboarding. V okolí obce se lze koupat v několika lesních rašelinových jezírkách a nedalekých přehradách.

http://www.apartmany-javor.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v ČR

Profil stránky Ubytování Bublava Apartmány Javor horská

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Ubytování Karlovy Vary, Carlsbad Plaza
Carlsbad Plaza nabízí ve 140 pokojích a 20 apartmánech pohodlné a luxusní ubytování a všechny služby, které mohou být dnešními klienty vyžadovány.
Ubytování Penzion DUO Kosmonosy Mladá Boleslav
Penzion DUO nabízí kvalitní a dostupné ubytování v rodinném penzionu v Mladé Boleslavi nedaleko areálu Škoda Auto. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností snídaně. Ideální ubytování v případě Vaší služební cesty do Mladé Boleslavi, ale nejen to, hodí se i pro vaše víkendové pobyty. Mezi hosty patří lidé z automobilového průmyslu z celého světa, ale i spousta turistů. Venkovní část Penzionu DUO nabízí prostory pro grilování nebo sezónní koupání v částečně krytém bazénu. Výhodou ubytování v našem penzionu je i možné parkování v objektu.
Ubytování Chalupa Antonín, Rostejn
Ubytování v obci Rostejn. Dovolená na venkovské chalupě s vyhřívaným venkovním bazénem v okrese Chrudim. Chalupa je vhodná pro rodinné rekreace i pro větší skupiny.
Hotel Rezidence Golf Mariánské Lázně
Hotel Rezidence Golf nabízí pohodlné pokoje, klidnou a tichou lokalitu, golf a světoznámé Mariánské Lázně na dosah, špičkový servis a spoustu dalšího. Relaxujte skryti v přírodě a zároveň v blízkosti světoznámých Mariánských Lázní. Každý z pokojů zajišťuje maximální pohodlí pro rodinné i firemní pobyty. K dispozici je nabídka masáží a zdarma finská sauna.

Naše tipy:
Zkuste hledat Apartmány Javor se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Apartmány Javor se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Auditorská společnost E - Audit, Liberec
Audit řádných a mimořádných účetních závěrek, ověřování čerpání prostředků z fondů Evropské unie, prověrka řádné účetní závěrky, sestavování, analýzy a rozbor účetních závěrek, účetní služby, daňové poradenství, ekonomické analýzy, žádosti o úvěr.
Klimatizace Brno Elklim
Dodávky a montáže klimatizací do soukromých i komerčních objektů.Od projektu až po realizaci.Servis, revize klimatizačních a chladících zařízení. Klimatizace LG, Hitachi, Sinclair, Fujitsu, Carrier.Tepelná čerpadla, technologické chlazení.
Koupelnové studio Vrchlabí – návrhy a rekonstrukce koupelen
Návrhy a rekonstrukce koupelen. Koupelnové studio nabízí koupelnové doplňky a kanalizační potrubí. Profesionální služby v oblasti prodeje koupelnového vybavení a rekonstrukce koupelen.
Cestovní postýlka, dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem
Nabízíme hračky pro děti jako dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem, dětské odrážedlo, interaktivné a plyšové hračky, společenské hry, panenky, auta, a mnoho dalších hraček. Prodáváme především hračky velkých značkových výrobců za přijatelné ceny.
Kurzy potápění Škola potápění Secret of the sea Diving Center Brno
Pořádáme kurzy potápění v Brně. V naší nabídce neleznete možnost absolvovat kurzy potápění od začátečníků po specialisty a instruktory. Pro majitele potápěčských certifikací máme k dispozici velkou půjčovnu potápěčského vybavení. Půjčujeme kompletní výstroje značky Scubapro, u kterých dbáme na pravidelný servis

Volná místa
Volná místa
bazar