inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 18. listopadu 2018 svátek má Romana
Vyhledat v Pozri:

Typova plastova okna Eshop Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Typova plastova okna Eshop

Obchod s typovymi plastovymi okny. Nabízíme barevná a oblouková okna, atypické tvary ,portály, posuvné a skládací dveře, hliníkový systém zastřešení a také zimní zahrady z materiálů plast, hliník a dřevo.

http://eshop.klikokna.cz
Zařazena v kategori:

Plastová okna a dveře

Profil stránky Typova plastova okna Eshop

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Interiérové, skleněné dveře LIXNER Litomyšl
Dodáváme interiérové a celoskleněné dveře. Náš sortiment obsahuje dveře bezfalcové i falcové. Jako nosný materiál je použito borovicové dřevo. Z hlediska rámové konstrukce se tedy jedná o masivní dveře. My nevyrábíme, vytváříme. Specializujeme se na výplně stavebních otvorů ve standartních i atypických rozměrech. Jako nosný sortiment využíváme vysoce kvalitní dveře vlastní značky Lixner, dále interiérové dveře Solodoor, Sapeli, Masonite, Benedoor.
Okna plastová, hliníková, okna pro mladé i staré GRESS Brno
Společnost GRESS se zaměřuje zejména na výrobu a montáž plastových a hliníkových oken, stejně jako dřevěných eurooken a dveří. Své služby pomocí poboček v Brně a Praze poskytujeme na území celé České republiky. Není pro nás překážkou ani řešení složitých zimních zahrad, či rozsáhlá rekonstrukce panelových domů. Samozřejmostí jsou veškeré doplňky, které nabízíme pro plastová okna, dřevěná eurookna i hliníková okna ve všech možných řešeních.
Protipožární dveře PPI výroba Kovářská
Jsme výrobci protipožárních dveří. Nabízíme provětrávané protipožární dveře, vrata, okna, garážová vrata a další výplně otvorů z kvalitní oceli. Jako první v České republice jsme vyrobili provětrávané protipožární dveře Simplex. Jsme společnost, která pro své potřeby vybudovala stříkací kabinu a vypalovací pec.
Interiérové, bezpečnostní dveře–Drevykom
Nabízíme vchodové i interiérové dveře - otočné, lamelové, jednokřídlé, dvoukřídlé, skla a vitráže, doplňky ke dveřím. Provádíme montáž interiérových dveří a zárubní Sapeli, montujeme bezpečnostní dveře.

Naše tipy:
Zkuste hledat Obchod s typovymi na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Obchod s typovymi v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Restaurace Regent Velké Pavlovice
Restaurace Regent nabízí speciality mezinárodní kuchyně. V nabídce vinného sklípku jsou kvalitní sudová i lahvová vína z Velkopavlovické vinařské oblasti. Kromě ubytování jsou v nabídce i školící prostory.
Levné a kvalitní ubytování Břeclav Ubytovna
Levné a kvalitní ubytování pro výlety do Lednicko-Valtického areálu a blízkého okolí nebo pro pracovníky pracující v lokalitě Břeclavska. Ubytovna je vzdálena 500 metrů od centra Břeclavi, obsahuje 68 lůžek v jedno až pětilůžkových pokojích. Wifi internet zdarma.
Jezdectví, ubytování Březnice EQUITANA HOTEL RESORT
Jednou z nejvýznamnějších činností našeho resortu je sportovní jízdárna naší Jezdecké společnosti EQUITANA s komplexním vybavením a zázemím. Využít můžete komfortní a příjemné hotelové pokoje, restauraci, salónek, bar i terasu.
Studio Black Queen
Reklamní agentura, DTP studio, vydavatelství. Vydáváme měsíčník Zpravodaj Chebska a Sokolovska a InzertníTýdeník.cz. Vydavatelství pohlednic. Vyrábíme vizitky, pohledy, letáky, formuláře, katalogy, magnetky ...
Reklamní výroboa komplexne. Accept, Plzeň
Výroba reklamy jako: orientační systémy, světelné reklamy a totemy, velkoformátové tisky, pískování, foligrafika, desky a plachty, gravírované štítky, klíčenky, rytiny, firemní štíty, plastická písmena a loga, reklamní tabule, technické štítky, ...

Volná místa
Volná místa
bazar