inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

TP-interier truhlářství Petr Tulajdan Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

TP-interier truhlářství Petr Tulajdan

Zakázková výroba nábytku a doplňků, montáž dveří a obložkových zárubní, plovoucích podlah a další z lamina, dýhy a masivu. Výroba schodišť. Moravskoslezský kraj

http://www.tp-interier.cz/
Zařazena v kategori:

Nábytek prodej

Profil stránky TP-interier truhlářství Petr Tulajdan

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Nábytek z masivu, rustikální nábytek Boskovice
Internetový obchod nabízí kvalitní nábytek z masivu. Příkladem mohou být masivní postele, skříně, stoly, komody, lavice či masiv zahradní nábytek. Odprostěme se od překližek, dřevotřísek a jiných pseudo materiálů a dejme opět přednost nábytku z masivu co opravdu vydrží. Veškerý nabízený nábytek, který zde naleznete je vyroben v ČR.
kuchyňské linky a kuchyně
Navštivte naše virtuální kuchyňské studio a navrhněte si vlastní levnou kuchyň se vším, co do ní patří – kuchyňská linka, pracovní deska, svítidla, dřez, vodovodní baterie, spotřebiče, odpadkový koš aj. Též nabízíme kuchyně pro invalidy a vozíčkáře.
Prodejna nábytku BRILIANT, Hořice
Kuchyňské linky, sedací soupravy, jídelna, kancelář, postele a válendy, matrace, masivní nábytek, ratanový, rustikální a skříňový nábytek, obrazy a dekorace, doplňky.
Kožené sedačky Furton Moravská Ostrava
Kožené sedačky vyšší třídy za přijatelné ceny. Naše kožené sedací soupravy mají kostru vyrobenou z kvalitního masivního dřeva, výplň pak tvoří kvalitní polyuretanová pěna. Kožené sedačky jsou vyrobené z pravé hovězí kůže té nejvyšší kvality.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zakázková výroba nábytku na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zakázková výroba nábytku v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kvalitní šicí stroje všech značek NEJ Šicí stroje Olšany u Prostějova
Nabízíme šicí stroje ověřené kvality těch nejlepších značek, jako jsou šicí stroje Brother, Janome, Veronika, Singer, Lada, Pfaff a další. Nejen prodáváme, ale i vytváříme návody, patchwork návody zdarma, výšivky. Neváhejte se nás zeptat na šicí stroje. U šicích strojů koupených u nás máte garantován nejen záruční, ale i pozáruční servis. Dokonce vám u některých značek můžeme zajistit dle autorizovaných servisů opravu v servisním středisku výrobce i ve vaší blízkosti.
Počítačový servis Břeclav a okolí
Servis počítačů v Břeclavi, Hodoníně, Hustopečích a okolí. Přijedeme k Vám do firmy nebo domů a opravu vyřešíme na místě. Nabízíme domácí kurz prác e na PC. Nemusíte nikam chodit, technik přijde až k Vám domů a bude se věnovat jen Vám, tím se zvýší úspěšnost kurzu.
Rekonstrukce bytových domů
Vlastníme veškerá patřičná oprávnění k této činnosti a nabízíme rychlé dodávky na klíč, vč. zajištění vlastních stavebních přípomocí až po malování a úklid. Rovněž zajišťujeme veškeré projekty potřebné k činnosti, revizní a tlakové zkoušky.
Dárky pro muže, Manboxeo novinka na trhu Originální rozbalovací rituál
Manboxeo je bezkonkurenční dárek pro muže všech věkových kategorií. Stačí si najít dárek pro toho svého jen podle jeho záliby či koníčku. Dodáváme dřevěnou krabici naplněnou takovými produkty, které obdarovanému muži přinesou užitek, radost, zábavu a v neposlední řadě i potěšení. A navíc to vše ve spojení s jeho typicky mužskou zálibou či koníčkem. Nezbytnou součástí balení je i páčidlo, kterým si musí obdarovaný svůj dárek vypáčit, tudíž již samotný ceremoniál.
Realizace klempířských, tesařských a montážních prací Štýbnar Zdeněk Čistá u Litomyšle
Specializujeme se na pokládku všech druhů střešních plášťů, vykrývání úžlabí a oblých tvarů a realizaci klempířských, tesařských a montážních prací. Zabýváme se kompletní realizací a veškerými opravami šikmých i rovných střech, přičemž se zaměřujeme i na prodej a dodávku střešních krytin, doplňků, střešních oken a klempířských výrobků za výhodné ceny včetně dopravy. Při realizaci naší práce je samozřejmostí i zajištění úklidu v prostorách prováděných prací s následným odvozem suti a zbývajícího materiálu.

Volná místa
Volná místa
bazar