inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 22. červenca 2018 svátek má Magdaléna
Vyhledat v Pozri:

Topenáři, instalaterství Jajcentrum Přerov Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Topenáři, instalaterství Jajcentrum Přerov

Instalatérství, montáž vodoměrů, montáž plynových hadic a prodejna vodoinstalatérského materiálu a čerpadel v Přerově. Provádíme montáže a opravy rozvodů topení, vody a plynu, montáž měřidel, solárních panelů. Výstavba a vložkování komínů včetně posudků.

http://www.jajcentrum.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Topenáři, instalaterství Jajcentrum Přerov

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Primatep, komíny, vložkování komínu, stavební práce, zateplení
Stavební práce, výstavba, opravy, údržby, zateplení. Výstavby rodinných domků, bytů a průmyslových objektů, včetně veškerých zemních prací. Čištění komínů, montáže, revize a kontroly komínů.
Izolace, zateplení budov, parozábrany Wignes Real Praha
Společnost Wignes Real se zabývá problematikou alternativních zdrojů energie a činnostmi, vztahujícími se k úsporám energií. V posledních několika letech rovněž výzkumem a vývojem levného alternativního bydlení s nízkoenergetickou náročností. Jednou z možností, jak čelit růstu cen energií, je právě jejich úspora. Oblast úspory tepelné energie je potom přímo spojena s vývojem a aplikací zateplovacích systémů obytných domů, administrativních a výrobních objektů, které společnost realizuje.
Vladimir Mešťánek-stavební činnost
Zajišťujeme kompletní stavební činnost, správu nemovitostí a úklidovou činnost. Oblast působnosti Ústecký kraj a Praha.
Pozemní stavitelství STAV TRADE, Olomouc
Práce pozemního stavitelství se specializací na bytovou výstavbu. Certifikáty a reference.

Naše tipy:
Zkuste hledat Instalatérství, montáž vodoměrů, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Instalatérství, montáž vodoměrů, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
DVD, CD, filmy, hry Trafikadvd.cz
Internetový obchod, kde můžete najít DVD a CD všeho druhu, jako filmy, pohádky, hudba, seriály, PC hry, komedie, muzikál, horory, romantické filmy, české filmy, krimi, válečné, dokumenty a další. Specializujeme se i na filmy s oblíbenými českými a zahraničními herci.
Výškové práce a čištění vzduchotechniky
Provádíme veškeré výškové práce horolezeckou technikou (stavební, montážní a úklidové). Dále provádíme čištění průmyslových - tukových odtahů vzduchotechniky pomocí chemikálií, rozpoštědel a technologie DANDUCT CLEAN - tryskání suchým ledem.
Redakční systém DreamSoft
Pro snadnou editaci webových stránek nabízíme redakční systém DreamSoft ve třech verzích. Redakční systém v nejrozšířenější verzi obsahuje katalog produktů.
Realitní společnost Nejlepší bydlení, Bydlení podle záměrů klienta
Jsme česká nezávislá realitní společnost s pobočkami v Brně, Praze, Plzni a Českých Budějovicích. Zaměřujeme se od počátku na rezidenční bydlení a máme velmi zkušené makléře, kteří vám rádi pomohou. Poskytujeme komplexní řešení v oblasti realit včetně zajištění optimálního financování. Zprostředkujeme koupi, prodej či pronájem bytů, rodinných domů, činžovních domů a pozemků.
Soukromá agentura domácí péče. GALIUM, Praha
GALIUM zajišťuje odborné výkony zdravotních sester v rodinách. Práci zdravotní sestry pacient neplatí, vyúčtujeme ji vaší zdravotní pojišťovně! Domácí hospicová péče.

Volná místa
Volná místa
bazar