inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 24. dubna 2018 svátek má Jiří
Vyhledat v Pozri:

Topenáři, instalaterství Jajcentrum Přerov Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Topenáři, instalaterství Jajcentrum Přerov

Instalatérství, montáž vodoměrů, montáž plynových hadic a prodejna vodoinstalatérského materiálu a čerpadel v Přerově. Provádíme montáže a opravy rozvodů topení, vody a plynu, montáž měřidel, solárních panelů. Výstavba a vložkování komínů včetně posudků.

http://www.jajcentrum.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Topenáři, instalaterství Jajcentrum Přerov

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Bytová, nebytová výstavba Benešov, Dřevostavby Rob
Dřevostavby Rob zajišťuje pro vás nejen výstavbu a rekonstrukce rodinných domů, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor, ale provádí také výstavbu jízdáren, stájí, ubytovacích zařízení, restaurací, obchodních center, administrativních budov, sportovních center, areálů rekreačního a sociálního bydlení apod. Rekonstrukce i dostavby rodinných domů.
Komíny - Kominictví Pechlát
Naší specializací jsou komíny a kominická činnost. Nabízíme zděné komíny, komínové systémy, průmyslové komíny, plastové komíny, krbové komíny, eko komíny, komínové nástavce. Provádíme opravy komínů – frézování komínů, vložkování komínů a revize.
Tapetování, dekorace interiérů Praha
Nabízíme komplexní služby v oblasti nástěnných maleb a tapetování. Nechte tapetování profesionálům. Máme dlouholeté zkušenosti s tapetováním i s okrasnými malbami na zeď a jsme tak schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky. Nabízíme malby na zeď, které vás okouzlí a dodají vašemu interiéru nádhernou atmosféru a neotřelý vzhled.
Komplexní služby inženýrské geodézie. Geodetické práce BEZECNÝ, Ostrava
Potřebujete vypracovat podklad pro projekt, vytyčit budovu, zaměřit inženýrské sítě nebo zaměřit budovu ve 3D? Pak jste na správné adrese.

Naše tipy:
Zkuste hledat Instalatérství, montáž vodoměrů, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Instalatérství, montáž vodoměrů, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Celoroční ubytování na horách - Orlické hory - Čenkovice
Útulná a nově zrekonstruovaná, samostatně stojící chata Bondovka se nachází ve známém lyžařském středisku Čenkovice v Orlických Horách a to přímo na jedné z nejznámějších a nejnavštěvovanějších sjezdovek lyžařského střediska Buková Hora.
Firma M+A Výroba vybavení posiloven
Výroba kvalitních posilovacích strojů pro Vaší posilovnu. Nabízíme spolupráci v oblasti vybavení všech druhů posiloven. Zajistíme veškeré posilovací stroje od laviček, kotoučů, kladkostroje až po Leg-press, Hack-řep, Peck-deck.
Pomocník ve světě IT
Pomocník ve světě počítačové techniky. Na webu naleznete zajímavé forum a spoustu novinek.
Online krmiva, granule pro psy a kočky Hladová Miska
Nabízíme krmivo pro psy, kočky, granule, konzervy, chovatelské potřeby i veterinární přípravky. Eshop nabízí super pré­miové krmivo pro psy a krmivo pro kočky značek CALIBRA, BARKING HEADS. Naplníme misku Vašeho mazlíčka prémiovým krmivem. Výživa psů a její vývoj zaznamenal během posledních let neuvěřitelný posun vpřed. Již dávno neplatí, že krmivo musí psa pouze nasytit, ale musí i pozitivně ovlivňovat zdraví zvířete a délku života. Též prostředí, ve kterém se většina psů dnes pohybuje, se výrazně proměnilo.
Seznam norem ČSN - ZDARMA
Služby v oblasti technické normalizace spočívající v dodávání a aktualizaci (řízení) tuzemských norem (normy ČSN, TŽ, TPG, TDG, TIN, TNI, TD, TNV, PNE, HŽ) a zahraničních i mezinárodních norem (normy DIN, ASME, ASTM, BS, GOST, STN, ISO a další), atd.

Volná místa
Volná místa
bazar