inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. října 2018 svátek má Vendelín
Vyhledat v Pozri:

Topenáři, instalaterství Jajcentrum Přerov Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Topenáři, instalaterství Jajcentrum Přerov

Instalatérství, montáž vodoměrů, montáž plynových hadic a prodejna vodoinstalatérského materiálu a čerpadel v Přerově. Provádíme montáže a opravy rozvodů topení, vody a plynu, montáž měřidel, solárních panelů. Výstavba a vložkování komínů včetně posudků.

http://www.jajcentrum.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Topenáři, instalaterství Jajcentrum Přerov

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rekonstrukce koupelen Ostrava
Realizujeme veškeré práce související s rozvody topení. Od kompletních rekonstrukcí, přes opravy topení, až po řešení urgentních havarijních stavů. Vše za rozumnou cenu. Havárie, montáže, drobné opravy a rekonstrukce. Nonstop služba voda, topení a odpady. Vše za příznivé ceny.
Stavební společnost SOKKR
Naše stavební firma provádí zateplování budov včetně finální úpravy omítky, stavíme a rekonstruujeme rodinné domy. Nabízíme veškeré zednické, obkladačské, sádrokartonářské i malířské práce. Rekonstruujeme bytová jádra, instalatérské práce, pokládáme zámkovou i jinou dlažbu.
Statika staveb výpočty, posudky, projekty STATIKON Solutions Praha
Statická kancelář STATIKON Solutions se na poli statiky profiluje jako všestranný projektant a odborník na zpracování projektů statiky pozemních staveb. Kromě projektů statiky dále nabízí odborné zpracování statických výpočtů a statických posudků rekonstrukcí a novostaveb bytových domů, škol, divadel, kostelů, kancelářských budov a sportovních center i průmyslových objektů a technologických konstrukcí.
Plastové jímky, septiky, nádrže na vodu, Praha
Výroba, instalace a svařování plastových jímek. Nabízíme širokou škálu plastových jímek a nádrží. Jímky na septiky a vodovodní šachty. Plastové jímky a nádrže vyrábíme i na zakázku dle potřeb zákazníka. Jímky po domluvě levně zavezeme na místo určení.

Naše tipy:
Zkuste hledat Instalatérství, montáž vodoměrů, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Instalatérství, montáž vodoměrů, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Reklamní agentura YAGA, Praha
Kreativní návrhy vlastních námětů a scénářů, sestavení a vedení realizačního týmu, produkce, vytvoření médiaplánu, vyhodnocení účinnosti reklamy. Televizní reklama, rozhlas, billboardy, dokumentární, prezentační a reklamní filmy, multimédia, výstavy.
Rozsáhlý katalog stránek - fjo.cz
Ručně tříděný, pravidelně administrovaný katalog stránek včetně vyhledávání odkazu s důrazem na kvalitu a funkčnost zařazených odkazů. Přidání stránek je zdarma, bez nutnosti zpětného odkazu nebo formou placeného zápisu.
AA+stavebniny - stavebniny a montáže
Zabýváme se prodejem širokého sortimentu stavebnin. Prodáváme zdící materiály, omítky, polystyrény, obklady, izolace, sádrokartony a další. Jsme také specialisté na komplexní služby v oblasti stavebně montážních činnosti, včetně zateplování a zdění příček.
Soukromáí farmaceutická společnost Axonia, Praha
Registrační záležitosti, prodej a marketing, Business Development, registrace humánních léčivých přípravků v regionu střední a východní Evropy, farmakovigilance, prodej humánních léčivých přípravků, farmakoekonomické analýzy, konzultační služby,...
aoficiální stránky města Uherský Brod
Informace o veřejných a společenských událostech. Nejnovější zprávy a články komentátorů. Dokumenty a formuláře určené pro podnikatele a firmy. Veřejné zakázky. Průvodce městem, historické památky, do-poručené trasy, informace pro turisty.

Volná místa
Volná místa
bazar