inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. října 2018 svátek má Vendelín
Vyhledat v Pozri:

Tomáš Zdvořilý www prezentace, grafika Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Tomáš Zdvořilý www prezentace, grafika a SEO

Tvorba www prezentací za rozumnou cenu, firemní, osobní, (statické, dynamické), dále tvorba grafických prvků (logotypy, plakáty, vizitky, ...), provádění SEO optimalizace, PPC kampaně

http://www.tomaszdvorily.com
Zařazena v kategori:

Tvorba a programování

Profil stránky Tomáš Zdvořilý www prezentace, grafika

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
sunamo a jeho programování
Stránka zábývá prezentací mé osoby a mých programatorských úspěchů. Web je v ASP.NET 2.0 . Měl by být validní, protože byl vytvářen v VS2005 na úrovni XHTML 1.0 Strict. Ale neprohnal jsem ho žádným validátorem.
Tvorba webových stránek, oprava počítačů All computer Praha
Nabízím tvorbu webových stránek a opravu počítačů. Webové stránky jsou profesionální a SEO validní. Vytvořím holé stránky, stránky s RS, projektové stránky, osobní stránky. Podívejte se na mnou nabízené služby. Mám více jak 10 letou praxi s programováním webových stránek. Během své mnoharoční zkušenosti jsem používal mnoho programovacích technik.
Tvorba webových stránek, eShopů, webdesign, SEO
Nabízíme kompletní služby od tvorby webové prezentace až po finální optimalizace pro vyhledávače. Zaměřujeme se především na tvorbu www stránek, grafických návrhů, ale i tvorbu e-shopů, SEO servis, PPC a kompletní firemní identitu jako jsou logomanuály, vizitky a firemní design. Proklientský přístup, perfektní ceny a výborná kvalita.
Redakční systém atlantic,Lira IS Praha
Redakční systém s bohatým výběrem modulů a implementovanou podporou optimalizace stránek pro vyhledávače. Redakční systém je označení pro internetovou aplikaci zajišťující správu webového obsahu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Tvorba www prezentací na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Tvorba www prezentací v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Reklamní agentura YAGA, Praha
Kreativní návrhy vlastních námětů a scénářů, sestavení a vedení realizačního týmu, produkce, vytvoření médiaplánu, vyhodnocení účinnosti reklamy. Televizní reklama, rozhlas, billboardy, dokumentární, prezentační a reklamní filmy, multimédia, výstavy.
Rozsáhlý katalog stránek - fjo.cz
Ručně tříděný, pravidelně administrovaný katalog stránek včetně vyhledávání odkazu s důrazem na kvalitu a funkčnost zařazených odkazů. Přidání stránek je zdarma, bez nutnosti zpětného odkazu nebo formou placeného zápisu.
AA+stavebniny - stavebniny a montáže
Zabýváme se prodejem širokého sortimentu stavebnin. Prodáváme zdící materiály, omítky, polystyrény, obklady, izolace, sádrokartony a další. Jsme také specialisté na komplexní služby v oblasti stavebně montážních činnosti, včetně zateplování a zdění příček.
Soukromáí farmaceutická společnost Axonia, Praha
Registrační záležitosti, prodej a marketing, Business Development, registrace humánních léčivých přípravků v regionu střední a východní Evropy, farmakovigilance, prodej humánních léčivých přípravků, farmakoekonomické analýzy, konzultační služby,...
aoficiální stránky města Uherský Brod
Informace o veřejných a společenských událostech. Nejnovější zprávy a články komentátorů. Dokumenty a formuláře určené pro podnikatele a firmy. Veřejné zakázky. Průvodce městem, historické památky, do-poručené trasy, informace pro turisty.

Volná místa
Volná místa
bazar