inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 23. února 2019 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Tigemma Engineering Projektování vzduchotechniky Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Tigemma Engineering Projektování vzduchotechniky

Projekce, výroba, montáž, prodej a servis odsávacích a vzduchotechnických zařízení do průmyslových provozů. Zajišťujeme čisté pracovní prostory ve slévárnách, brusírnách, svařovnách či tryskárnách. Využíváme moderní technologie v odsávání emisí a tuhých znečisťujících látek.

https://tigemma-engineering.cz
Zařazena v kategori:

Klimatizace, vzduchotechnika

Profil stránky Tigemma Engineering Projektování vzduchotechniky

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Klimatizace a zařízení pro vzduchotechniku. KLIMACOOL, Hradec Králové
Společnost KLIMACOOL se zabývá primárně komplexními dodávkami v oblasti klimatizace a chlazení pro výrobní, kancelářské a bytové prostory. Zajišťujeme realizaci zakázek od konzultací a bezplatného návrhu řešení přes vlastní dodávku až po montáž a vyškolení obsluhy.
Klimatizace Brno Encofa Servis
Klimatizace Brno Encofa Servis specializujeme na montáže a servis chladírenských a klimatizačních zařízení. Naše zaměření jsou rodinné domy, byty, firmy a individuální projekty. Zdarma zpracujeme návrh technického řešení a cenovou nabídku. Náš specialista Vás navštíví, navrhne optimální řešení a odpoví na Vaše dotazy. Našim zákazníkům nabízíme pouze osvědčené kvalitní značkové zboží, při montáží používáme kvalitní instalační materiál.
KSK spol. s r.o. - klimatizace a vzduchotechnika
Prodáváme a montujeme větrání, klimatizace, topení. Děláme měření a regulace, servis vzduchotechniky a klimatizace. Realizujeme topné systémy, topení a zdravotechniku. Dále zajistíme revize protipožárních klapek, pronajímáme mobilní klimatizace.
Schönbauer a spol., spol. s r. o., Vzduchotechnika
Komplexní dodávky a montáž v oboru vzduchotechnika a klimatizace včetně montáže a revize protipožárních klapek

Naše tipy:
Zkuste hledat Projekce, výroba, montáž, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projekce, výroba, montáž, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
MAGAZÍN LETIŠTĚ České republiky
Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910 Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910 Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910
Opravy.cz Rekonstrukce, opravy a stavby
Služba pro bezplatné vyhledání kontaktů na prověřené profesionály z oblasti stavby, rekonstrukcí a oprav.
Odstranění graffiti z ošetřených i neošetřených povrchů A SERVIS LIPKA Brno
A Servis Lipka je firma s komplexním servisem na odstranění graffiti a antigrafitovou ochranu za bezkonkurenční cenu. Odstranění graffiti z ošetřených i neošetřených povrchů. Čištění grafitů, odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu. Služby provádíme nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Rakousku.
AFTERWORK - Svět volného času
Široký sortiment plynových spotřebičů, vybavení pro rekreační sporty a aktivity, čluny, pádla a motory, bazény a příslušenství, zahradní nábytek a nářadí, campingové a outdoorové vybavení.
Stavební firma Szolár Karlovarsko
Stavební firma Szolár je vybavena širokým sortimentem strojů a zařízení. Vlastníme certifikáty ISO. Provozování stavebních, zednických, zemních, zámečnických a uměleckých prací.

Volná místa
Volná místa
bazar