inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Tigemma Engineering Projektování vzduchotechniky Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Tigemma Engineering Projektování vzduchotechniky

Projekce, výroba, montáž, prodej a servis odsávacích a vzduchotechnických zařízení do průmyslových provozů. Zajišťujeme čisté pracovní prostory ve slévárnách, brusírnách, svařovnách či tryskárnách. Využíváme moderní technologie v odsávání emisí a tuhých znečisťujících látek.

https://tigemma-engineering.cz
Zařazena v kategori:

Klimatizace, vzduchotechnika

Profil stránky Tigemma Engineering Projektování vzduchotechniky

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Klimatizace a vzduchotechnika od smluvního partnera LG, Q Elektrik Ostrava
Naše společnost je partnerem mnoha odběratelů v oblasti klimatizace se zaměřením na klimatizace LG. Jsme přímým a smluvním prodejcem a kromě distribuce technologií zajišťujeme i dodávky náhradních dílů a servisní poradenství pro námi dodávané klimatizace LG.
Klimatizace dodávka, montáž a servis TZB Pňov Předhradí
Firma TOMÁŠ KUČERA - servis TZB Vám nabízí komplexní a ověřené služby od návrhu, realizace, až poservis a údržbu Vašeho zařízení. Naše zaměření směřuje především do oblasti klimatizací, tepelných čerpadel avzduchotechniky. V oblasti dodávky klimatizací a i tepelných čerpadel se zaměřujeme na dodávku a montáž jak pro rodinné domy a byty, tak i pro komerční a průmyslové prostory.
Chladící technika, klimatizace prodej a servis Jsme specialisté Ch tech Slavošovice u Českých Budějovic
Výčepy a pivní chlazení naleznete u nás v několika provedení vč. souvisejících produktů a kompletního servisu pivního chlazení, stejně tak sanitace nápojových cest. Naše firma nabízí svým klientům pravidelný a dlouhodobý servis všech značkových klimatizací. Pravidelný servis je zárukou dlouhodobého a bezproblémového chodu klimatizačního zařízení, který předchází závadám a snižování účinnosti celého systému.
Tepelná čerpadla, klimatizace, vzduchotechnika KLIMA RAPID Praha
Provádění kompletních dodávek klimatizace, vzduchotechniky, čističek vzduchu a tepelných čerpadel včetně montážních prací, údržby a servisu. Mobilní klimatizace, klimatizace pro dům byt a kancelář, centrální klimatizace.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projekce, výroba, montáž, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projekce, výroba, montáž, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přípravné kurzy na VŠ
Právnické, ekonomické a filozofické fakulty jsou jedny z nejžádanějších fakult ze všech českých vysokých škol, a proto není jednoduché na ně úspěšně složit přijímací zkoušky. Nabízíme Vám přípravné kurzy na Vysoké školy, základní a rozšířený, přípravné kurzy na vše s intenzivním zaměřením na matematiku a přípravné kurzy na filozofické fakulty.
Externí bezpečnostní poradce DGSA ADR Stanislav Mára Klášterec nad Ohří
Odborné poradenství pro balení, nakládku, přepravu a vykládku nebezpečných látek a věcí podle Evropské dohody ADR. Ustanovení do funkce bezpečnostního poradce pro odesílatele, dopravce i příjemce nebezpečných látek a věcí. K uvedeným činnostem jsem oprávněn na základě platného Osvědčení ADR, vydaného Ministerstvem dopravy České republiky.
Masazne a relaxacne kresla.
Masážní a relaxační křesla jsou určena ke zdravému a pohodlnému sezení a příjemné relaxaci u Vás doma či v kanceláři. Masážní křesla splňují vysoké nároky všech uživatelů. Masážní křesla využije celá rodina jako domácího maséra. Možnost pořízení o do komerčních provozů.
Automatické závlahové systémy Závlahy Smutný Mnichovo Hradiště
Závlahy Smutný to není jen instalace závlahových systému, ale také provádění drobných opravy zámkových dlažeb, dodávky a instalace čerpadel, rekultivace a sečení trávníků, montáž zahradního osvětlení a realizace zahradních jezírek. Automatický závlahový systém se postará o zavlažování zahrady i sportoviště. Tento systém lze také využít k zavlažování ve sklenících, fóliovnících či v zimních zahradách.
Dodávky staveb, H.A.C, Pardubice
Provádění stavebních prací, prodej střešních a okapových systémů, oken, dveří, garážových vrat.

Volná místa
Volná místa
bazar