inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. října 2018 svátek má Vendelín
Vyhledat v Pozri:

Tigemma Engineering Projektování vzduchotechniky Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Tigemma Engineering Projektování vzduchotechniky

Projekce, výroba, montáž, prodej a servis odsávacích a vzduchotechnických zařízení do průmyslových provozů. Zajišťujeme čisté pracovní prostory ve slévárnách, brusírnách, svařovnách či tryskárnách. Využíváme moderní technologie v odsávání emisí a tuhých znečisťujících látek.

https://tigemma-engineering.cz
Zařazena v kategori:

Klimatizace, vzduchotechnika

Profil stránky Tigemma Engineering Projektování vzduchotechniky

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Klimatizace MEDUNA, Kolín
Servisem chladících zařízení, domácího chlazení a montáží klimatizačních jednotek, s následnou údržbou a servisem. Montujeme renomované značky, kde prodlužujeme záruku až na 5.let. Specializujeme se na klimatizační Multi systémy pro rodinné domy, půdní vestavby a kanceláře.
Klimatizace, tepelná čerpadla, chlazení Arktis Servis
Dodáváme klimatizace, tepelná čerpadla, chladicí techniku s odvlhčovače. Návrh, prodej, montáž a servis chlazení. Zastupujeme značky Toshiba, Fujitsu, Midea, LG, Mitsubishi. Chladicí technika Electrolux, AEG, Zanussi, Gorenje, Candy, Bosch.
Tepelná čerpadla, klimatizace Acond, prodej a servis LRK Kolín
Zabýváme se kompletními dodávkami a montáží tepelných čerpadel a klimatizačních systémů, zajišťováním dotací, kontrolou těsnosti chladivových okruhů, záručním i pozáručním servisem, konzultacemi. Firma LRK provádí komplexní činnosti týkající se vytápění, ohřevu TUV, větrání s rekuperací a nízkonákladové pasivní větrání do novostaveb, rekonstrukcí i stávajících prostorů ve spolupráci s výrobcem, firmou ACOND. Firma LRK je schopna provést dodávky kompletního zařízení na klíč i jednotlivé dílčí montáže.
Klimatizace a tepelná čerpadla Brno
Pracujeme v oborech klimatizace, chlazení domácí i průmyslové, tepelná čerpadla, fotovoltaické elektrárny a rekuperace. V těchto odvětvích máme dobré zkušenosti získané profesionálními školeními, montážemi, servisem a dlouholetou praxí v oboru chladící techniky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Projekce, výroba, montáž, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Projekce, výroba, montáž, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Reklamní agentura YAGA, Praha
Kreativní návrhy vlastních námětů a scénářů, sestavení a vedení realizačního týmu, produkce, vytvoření médiaplánu, vyhodnocení účinnosti reklamy. Televizní reklama, rozhlas, billboardy, dokumentární, prezentační a reklamní filmy, multimédia, výstavy.
Rozsáhlý katalog stránek - fjo.cz
Ručně tříděný, pravidelně administrovaný katalog stránek včetně vyhledávání odkazu s důrazem na kvalitu a funkčnost zařazených odkazů. Přidání stránek je zdarma, bez nutnosti zpětného odkazu nebo formou placeného zápisu.
AA+stavebniny - stavebniny a montáže
Zabýváme se prodejem širokého sortimentu stavebnin. Prodáváme zdící materiály, omítky, polystyrény, obklady, izolace, sádrokartony a další. Jsme také specialisté na komplexní služby v oblasti stavebně montážních činnosti, včetně zateplování a zdění příček.
Soukromáí farmaceutická společnost Axonia, Praha
Registrační záležitosti, prodej a marketing, Business Development, registrace humánních léčivých přípravků v regionu střední a východní Evropy, farmakovigilance, prodej humánních léčivých přípravků, farmakoekonomické analýzy, konzultační služby,...
aoficiální stránky města Uherský Brod
Informace o veřejných a společenských událostech. Nejnovější zprávy a články komentátorů. Dokumenty a formuláře určené pro podnikatele a firmy. Veřejné zakázky. Průvodce městem, historické památky, do-poručené trasy, informace pro turisty.

Volná místa
Volná místa
bazar