inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 20. ledna 2019 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Svatební plánování, event design White Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Svatební plánování, event design White Agency Praha

White Agency je přední česká agentura se sídlem v Praze a Londýně, která působí více než deset let na českém i zahraničním trhu. Zabýváme se svatebním designem, plánováním, poradenstvím a event managementem. Svatby nás inspirují a snažíme se vždy hledat pro každou vlastní styl a vytvářet jedinečný koncept tak, aby odrážel osobnost a styl našich klientů. Každá svatba je pro nás jedinečná, stejně jako naši klienti, a proto k ní stejným způsobem přistupujeme.

http://www.whiteagency.cz
Zařazena v kategori:

Svatební služby

Profil stránky Svatební plánování, event design White

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Svatební dekorace, slavnostní výzdoby půjčovna Svatební potahy Brno
Půjčovna Svatební potahy nabízí k zapůjčení svatební dekorace, slavnostní a plesovou výzdobu. Specializujeme se na svatební potahy na židle, které nabízíme v různých tvarech a barvách. Potahy na židle mohou být použity pro dekoraci nejrůznějších slavnostních akcí. Jsme spolehlivá půjčovna, zakládáme si na individuálnímu přístupu a zejména na kvalitě poskytovaných služeb. Objednávky vyřizujeme velmi spolehlivě a rychle.
Svatební strom hostů Smart Factory Group Svatební diář Praha
Chystáte-li svatbu, vyberte si svůj svatební strom hostů z široké nabídky krásných svatebních stromů. Kniha Svatební diář Smart vznikla jako pomocná ruka novomanželům, kteří v dnešní uspěchané době potřebují efektivně zařídit vlastní svatbu a mít perfektní přehled a kontrolu nad přípravami jejich významného dne. Svatební stromy máme skladem a můžeme je okamžitě odeslat. Zpestřete svým hostům zábavu svatebním stromem.
Svatební salón Vivianna Uherské Hradiště
Rádi Vás i Váš doprovod přivítáme v našem svatebním salonu Vivianna a věnujeme Vám maximální péči při výběru a zkoušení svatebních šatů. Termín návštěvy není třeba předem rezervovat (můžete nás kdykoli během otevírací doby navštívit a šaty si vyzkoušet), nicméně Vám to vřele doporučujeme.
Luxusní svatby na zámku ve Štěnovicích
Naše společnost LK manor s.r.o. (zámek - Štěnovice) se speciálně vyškoleným týmem, na profesionální úrovni, se především specializuje na svatební obřady v prestižním prostředí... zejména v krásné zámecké zahradě... s detailním propracováním svatebního obřadu, včetně detailně propracovaného hudebního doprovodu... Při svatebním obřadu je částečná možnost zvolit si vlastní hudbu... zajišťujeme hudební projekci před obřadem, během obřadu s kombinací reprodukované a živé hudby (housle x zpěv s doprovodem.

Naše tipy:
Zkuste hledat White Agency je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat White Agency je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Střední průmyslová škola Bruntál
Studijní obory Elektronické počítačové systémy, Strojírenství - výpočetní technika, Strojírenská technická administrativa. Úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
Letenky levně
Akční Letenky do všech zemí: Bratislava,Praha,Dublin,Lisabon,Split,Řím,USA,New York
Jazyková škola POLYGLOT - výuka na více než 66 místech České republiky.
Široký výběr kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny. Pomaturitní dvojjazyčné studium, intenzivní dopolední kurzy, ranní, večerní, víkendové a letní prázdninové kurzy. Překladatelské a tlumočnické služby, studium v zahraničí.
Dámské oblečení-online prodej moderního dámského oblečení
Dámská móda - online prodej dámského oblečení. V nabídce naleznete dámské oblečení a módní doplňky z nové aktuální kolekce. Naši nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme o další trička, topy, kalhoty, kraťasy, dámské plavky a další..
Geomag stavebnice
Jednoduché, avšak důmyslné stavební systémy GEOMAG mají velký potenciál, který nadchne jak děti, tak dospělé. S jejich pomocí lze rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.

Volná místa
Volná místa
bazar