inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Sudkáč, tradiční chalupa pro Vaši Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Sudkáč, tradiční chalupa pro Vaši dovolenou

Sudkáč je opravdu tradičně zařízená chalupa s velkou zahradou a bazénem, které zpříjemní každý okamžik Vašeho pobytu. Vyrazte na dovolenou, ať už s rodinou nebo s přáteli, na tradiční selskou chalupu v Sudkově Dole.

http://www.sudkac.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v ČR

Profil stránky Sudkáč, tradiční chalupa pro Vaši

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Lázeňský hotel HUBERT, Františkovy Lázně
Hotel Hubert, tradiční zařízení s moderní lázeňskou péčí balneo provozu přímo v domě, v oblíbeném lázeňském městě Františkovy lázně. Bezpočet lázeňských chodníčků, parků a stezek k pěším procházkám a pitným kůrám i kilometry cyklistických stezek pro aktivní pobyt.
Rodinný penzión Učitelský dům Luhačovice
V klidném prostředí, nedaleko centra, Ideální pro příspěvkovou léčbu nebo odpočinkové pobyty - celoročně.
ubytování vysočina počátky
Levné ubytování v rodinném domě se zahradou ve městě Počátky (Vysočina) až pro 9 os. Výborná lokalita, skvělé tipy na výlet a nízká cena od 125,- Kč/noc. možnost zapůjčení dámského a pánského horského kola, grilu
Azyl pro milence v Praze za příjemné ceny
Navštivte náš azyl pro milence v Praze. Poskytujeme luxusní pokoje za příjemné ceny. Očekávejte diskrétnost a nadstandardní služby azylu. Azyl pro milence Praha - jednou zkusíte a budete se rádi vracet.

Naše tipy:
Zkuste hledat Sudkáč je opravdu na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Sudkáč je opravdu v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar