inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Střediska integrace menšin Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Střediska integrace menšin

Cílem tohoto projektu je ověření podpůrného systému péče o žáky ze sociokulturně znevýhodněného prostředí. Hlavní cílovou skupinou jsou děti z etnických menšin, děti imigrantů, azylantů a romské děti, potažmo jejich rodiny

http://www.strediskasim.cz
Zařazena v kategori:

Menšiny

Profil stránky Střediska integrace menšin

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Poradna pro menšiny - Adiktologie.cz
V rámci projektu Střediska integrace menšin, který je realizován Institutem pedagogicko-psychologického poradenství, byla zřízena poradna SIM
Střediska integrace menšin
Cílem tohoto projektu je ověření podpůrného systému péče o žáky ze sociokulturně znevýhodněného prostředí. Hlavní cílovou skupinou jsou děti z etnických menšin, děti imigrantů, azylantů a romské děti, potažmo jejich rodiny
EMO Styl - obrázky, fotky, pravidla, emo účesy
Obrázky emo. Máš rád(a) EMO styl ? Jsi Emo ? Na našem webu najdete emo obrázky, emo fotky, emo pravidla, emo girls, emo boys a vše co se stylem EMO souvisí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Cílem tohoto projektu na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Cílem tohoto projektu v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Stavební firma Ladislav Bradna, Kojetín
Výstavba rodinných domů a bytů, opravy a rekonstrukce, fasády, zateplení, malby a nátěry, interiéry, zámková dlažba a zpevnění terénu, vypracování projektové dokumentace.
Obec Zaječice
Aktuality a zajímavosti obce, Zaječický zpravodaj, společenské akce, dějiny obce, spolky a kluby, obecní úřad, podnikání a služby, životní prostředí.
Úklid jednorázový i pravidelný Complete Service, COOL Facillity Praha
Complete Service patří mezi moderní úklidové firmy poskytující kompletní správu obytných a komerčních objektů. Pro jednorázový i pravidelný úklid jsme vám k dispozici 24 hodin denně. Mezi naše základní úklidové služby patří úklid domácností, kanceláří a firemních prostor, úklid a údržba hotelů, restaurací i dalších objektů, úklid sněhu, realizace speciálních úklidových prací, expresní úklid a mnohé další úklidové služby. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou profesionálové v každém ohledu, ručíme za jejich spolehlivost.
Regulace a měření tepla
Firma specializující se na kompletní dodávky regulace a měření tepla v obytných budovách, školách, hotelích, restauracích. Realizace zakázek po celé České republice. Dlouholetá zkušenost se systému regulace a měření tepla ETATHERM, PocketHome.
ASN Praha a.s. – průmyslová zastoupení
Společnost ANS Praha a.s. působí na českém a slovenském trhu od roku 1999 zejména v oblastech: technické plasty, plasty pro obuvnický průmysl, polyamidové profily, hliníkové profily.

Volná místa
Volná místa
bazar